Jabra
Speak 810

Jabra Speak 810 Uc Usb Ms Ses Konferans Cihazı
Speak 810 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Jabra Speak 810 ile konferans görüşmeleri hiç bu kadar kolay olmamıştı. Akıllı Telefon veya Tablet bağlantısı için Bluetooth, USB ve 3,5 mm jak ile tak ve kullan kullanımı için tasarlanan, birkaç dakika içinde herhangi bir cihazda ortak konferans görüşmeleri yapabilirsiniz. Birinci sınıf, profesyonel hoparlörler ve Jabra'nın yenilikçi ZoomTalk mikrofonlarına sahip Speak 810, olağanüstü ses kalitesiyle bir toplantı odasında 15 kişiye kadar konferans görüşmeleri yapabilir.

Altı akıllı ZoomTalk yönlü mikrofon, ünitenin konuşan kişiye odaklanmasını sağlayan optimum kapsama alanı sağlar. Arka plan gürültüsünü filtrelemek için entegre DSP Dijital Sinyal İşleme özelliği ile birlikte konferans görüşmelerinizin HD ses kalitesi yapılmasını sağlar.

GENEL BAKIŞ

Toplantı odaları için tasarlanmış, tak çalıştır bağlanabilirliğe sahip ve cam gibi net bir ses kalitesi sunan 15 kişilik toplantı masaları için üretilmiş profesyonel mikrofonlu hoparlör özellikli konferans telefonudur. Firmaların toplantı odalarında çok katılımcılı konferans aramaları için üstün ses kalitesi, popüler UC uygulamaları olan Microsoft Temas, Skype, Zoom, Cisco Webex gibi platformlarla kusursuz çalışan Jabra Speak 810 kullanıcılarına birinci sınıf UC deneyimi sunar.

Orta ve büyük toplantı ve konferans salonları için Jabra tarafından üretilen Speak 810 konferans telefonu tak ve çalıştır prensibinde çalışmaktadır kullanımı kolay bir konferans telefonu deneyimi sunan Jabra Speak 810, daha küçük taşınabilir Speak 510 ve 710 ürünlerine benzer teknoloji ile üretilmiş olup toplantı masalarında sabit kullanım için tasarlanmıştır. Birden fazla bağlantı seçeneğiyle Jabra SPEAK 810, her tür akıllı cihazla çalışır ve tüm iletişim platformlarıyla sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Tuş takımı olan eski tip konferans telefonları yerine yeni nesil taleplere cevap verebilen USB konferans cihazıdır.

Çok katılımcılı konferans aramaları için üstün ses kalitesi için ZoomTalk mikrofonlar, 15 katılımcıya kadar herkesin duyulabilmesini sağlar. Tak ve çalıştır konferans telefonu, güçlü sesler ve Jabra'nın insan seslerinden gelen sese odaklanan akıllı bir yönlü mikrofon olan ZoomTalk adlı benzersiz bir ilk teknolojiye sahiptir, böylece yalnızca en önemli olanı yani karşı taraftaki konuşmacıyı duyarsınız. ZoomTalk mikrofonlar, toplantıları mümkün olduğunca net hale getirerek üretkenliği ve esnekliği elde etmenin merkezinde yer alır ve çağrı nerede olursa olsun tüm ortam oda gürültüsünden insan sesini filtreler.

Günümüzün dinamik bilgi çalışanı ortamına yanıt olarak tasarlanan Jabra SPEAK 810, toplantı süresini basitleştirir ve geliştirir, etkin işbirliği ve teknolojinin benimsenmesi sorunlarına çözüm getirir. Herhangi bir alanı verimli bir konferans odasına dönüştürebilir: Bluetooth ile geliştirilmiş, PC'ye bağlamak için entegre bir USB kablosu veya tabletiniz veya akıllı telefonunuz için 3,5 mm jak kablosu sayesinde toplantılar saniyeler içinde yapılır.

Tüm iletişim platformlarıyla entegrasyon, özel bir IP uç noktası gereksinimi ve aramalar sırasında tabletleri veya mobil cihazları şarj etmek için USB şarj bağlantı noktası özelliğini ortadan kaldırarak ek kullanım kolaylığı sağlanır.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Bilgisayar üzerinden çalışan tüm iletişim platformları ile uyumlu olan Jabra Speak 810 Microsoft Skype for Business, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Alcatel-Lucent Rainbow gibi yaygın uygulamalr ile uyumlu çalışmaktadır. Kullanımınıza en uygun ürün ve entegrasyon için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

456x287x366mm boyutlarında kompakt yapısıyla toplantı masanızda çok yer kaplamaz ve modern tasarımı ile iş hayatınızın vazgeçilmezi olacaktır. Harici güç adaptörü kutuyla birlikte gelir ve USB şarj çıkışı sayesinde sunumunuz sırasında akıllı telefonunuzu veya tabletinizi şarj edebilmenizi sağlar.

Zoomtalk mikrofon teknolojisi

Jabra ZoomTalk mikrofonlar, konuşulan tek bir kelimenin bile kaçırılmamasını sağlar. ZoomTalk mikrofonlar, 5 metre kapsama alanı içinde en fazla 15 kişilik toplantı odasında bulunan tüm sesleri filtreler ve sadece insan sesini algılar. Bu sayede, hattın her iki ucuna da aralıksız bir iletişim sağlanır ve toplantının süresi verimli bir şekilde kullanılabilir.

Güçlü video konferans desteği

Alcatel-Lucent Rainbow, Microsoft Teams ve Zoom gibi bir çok video konferans uygulaması ile uyumlu çalışan Speak 810 üst düzey bir ses performansına ihtiyaç duyan kullanıcılar için idealdir. Mükemmel bir ses kalitesini üstün konfor ile buluşturan ürünlerimiz, kutudan çıkarıldıkları gibi çalışır.

Bağlantı seçenekleri

Saniyeler içinde başlatabileceğiniz konferanslar için dizüstü bilgisayara 2.1 metre uzunluğundaki kablo ile USB girişi üzerinden bağlanabilecek kolay Tak Çalıştır çözümdür. Sunulan bağlantı seçenekleri arasında 3,5 mm'lik giriş veya Bluetooth teknolojileri bulunmaktadır.

Kurumsal ses kalitesi

USB bağlantı ile 150 Hz'den 20 KHz'e Bluetooth kablosuz bağlantı ile de 150 Hz'den 7 KHz'e ses kalitesine ulaşan üst düzey ses kalitesi 150 yıllık Jabra kalitesini yansıtmaktadır. Jabra HD ses kalitesi gerçekçi ses seviyesinde canlı görüşmeler yapabilmenizi sağlar. Hattın diğer ucundaki kişinin ne dediğini anlamaya çalışmak durumunda kalmazsınız.

Kurumsal tasarım

İnce ve kompakt tasarım ve hızlı kurulum için entegre USB kablosu ile, sesli konferans çözümü dilediğiniz an elinizin altında.

Kutu içeriği

Jabra Speak 810 konferans cihazı, Jabra güç adaptörü, hızlı başlangıç kılavuzu


Jabra Speak 810 Ürün Dokumanı

Jabra Speak 810, günlük sesli konferansa ihtiyaç duyan profesyonel çalısanlar için tasarlanmıs bir hoparlördür.

ÜRÜN KATALOĞU

Jabra Speak 810 Uc Usb Ms Ses Konferans Cihazı

En Çok Satılan Konferans Telefonları

Jabra Speak 810 Genel Özellikler
Zoomtalk Mikrofon Teknolojisi
Jabra Speak Serisi

Jabra Speak 810 ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now