Alcatel Lucent Telefon Makinaları

Alcatel Lucent Telefon Modelleri
Telefonlar hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Üstün bir iletişim deneyimi için mükemmel ses kalitesi, şık tasarım ve ergonomik dizaynı ile çağdaş masa telefonları.

GENEL BAKIŞ

Üstün ses kalitesi, kurumsal talepler için optimize edilmiş ergonomik tasarımlar ve etkileyici gelişmiş özellikler sunan birinci sınıf telefon donanımına yatırım yaparak rekabetin önünde kalın. IP veya dijital (TDM) teknolojilerinde sunulan tüm Premium Masaüstü Telefon Modelleri, iş gereksinimlerinize bağlı olarak modelleri karıştırmanıza ve eşleştirmenize olanak tanıyan birbirleriyle uyumludur.

Alcatel Lucent telefonların üstün malzeme kalitesi, etkileyici özellikleri ve ilave aksesuarları sayesinde bugünkü yatırımınızın uzun yıllar boyunca korunarak mükemmel iletişim hizmetleri sunmasını sağlar.

Yapay Zeka (AI), müşterilerin kuruluşlarla iletişim kurma şeklini yeniden şekillendiriyor. Akıllı hoparlörler, dijital asistanlar ve sesli komut cihazları yeni iletişim modlarıdır. 

Alcatel-Lucent Enterprise'ın en yeni masaüstü telefonuyla, doğrudan masanızdan buluta ve AI özellikli uygulamalara bağlanabilirsiniz. Firmanızın çalışanlarının oluşturduğu ekipler için hayatı kolaylaştırın ve müşterilerinize daha iyi bir iletişim deneyimi sağlayın: Süper geniş bant ses, Konuşma çevirisi, Yapay zeka asistanı, Video işbirliği, IoT ve oda kontrolleri

Firmanızın çalışanları, iş ortakları ve müşteriler ile yapılan görüşmeler, en yüksek kalitede ses ile sunulur. Süper geniş bant ses ile tüm iletişim yüksek sesle ve net olarak karşınıza çıkacaktır. Tamamen yeni bir kullanıcı deneyimi seviyesine sahip olalım. Yüksek kaliteli ses ve ses, konuştuğunuz herkese bekledikleri ve hakettikleri detaylara dikkat etmeyi kolaylaştırır.

Buluta ve AI Yapay Zeka’ya bağlandığınızda, telefonunuz en iyi kişisel yardımcınız olur. 100'den fazla dilde otomatik olarak mesajlar iletebilir, soruları cevaplayabilir, sipariş alabilir ve çeviriler sağlayabilir.

Dijital dönüşümün bu çağında, müşterileriniz kaliteli etkileşim, kusursuz hizmet ve ekiplerinizden hızlı bir yanıt bekler. Bu, mevcut en verimli kurumsal iş telefonlarını kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Tüm bunları Alcatel Lucent telefon makinaları ile sağlarsınız

ÖZELLİKLER
s Serisi Premium Masa Telefonu :

Alcatel-Lucent 8078s, 8068s, 8058s, 8028s Premium DeskPhone Serisi, gelişmiş performans ve yenilikçi tasarım sunar. Bu yeni varyasyonlar, çoklu cihaz ortamlarında IP iletişim deneyimini geliştirerek, ses kalitesi iyileştirmeleriyle konuşma konforunu bir üst seviyeye taşıyor. Gelişmiş HD yüksek çözünürlüklü ses, kurumsal seviyede profesyonel olarak çalışan kullanıcıların verimliliğini artırarak doğal ses iletişimi ve gelişmiş anlaşılırlık ile üstün bir ses deneyimi sunar.

Geniş Uyumluluk Yelpazesi :

Premium DeskPhone s Serisi, halen kullanmakta olduğunuz Alcatel Lucent OmniPCX Office(OXO), Alcatel-Lucent Enterprise (OXE) telefon santrallarından bulut santral çözümü gibi tüm iş ortamlarında kullanılabilir

Düşük Enerji Tüketimi :

Premium DeskPhone Serisi, bekleme modunda ve konuşma modunda enerji tasarrufu sağlayarak IP telefon uygulamalarında enerji verimliliğini artırır. IP Premium Masaüstü Telefonlarındaki PoE uyumlu Gigabit enerji verimli ethernet portu ile enerji tüketimini azaltabilirsiniz.

Bluetooth Kablosuz Bağlantı :

Alcatel Lucent 8068s BT, 8078s ve 8088 masa telefon modellerinde kablosuz ahize kablo karmaşasından sıkılan üst düzey kullanıcılar için mükemmel bir çözümdür. Sürekli dolan ahize kordonunu ortadan kaldıran Bluetooth ahize benzersiz bir konfor sağlar. Ayrıca masa telefonunuza Bluetooth kablosuz kulaklık kullanımı imkanı sunar.

Entegre Klavye :

Uzun yıllardır entegre klavyeli özelliğine sahip masa telefonu üreten Alcatel Lucent Premium s Serisi masa telefonlarında klavye ile arama konforunu kullanıcılarına sunmaya devam ediyor

Entegre Kamera İle Görüntülü Görüşme :

Alcatel Lucent 8088 ip telefon entegra kamerası ile HD görüşme konforunu kullanıcısına yaşatıyor. HDMI görüntü çıkış portu ile toplantı odalarında bütük ekran üzerinden video konferans görüşmeler yapabilirsiniz.

Operatör Konsol Modülü :

Premium ilave tuş modülü (40 ilave tuş), Premium DeskPhone'unuzu bir santral panosuna dönüştürmek için 40 ekstra tuş ekleyerek tüm dahili abonelere tek tuşla erişim sağlayarak her abonenin meşguliyet durumunu kolayca görmenizi sağlar. Ayrıca optimum ergonomi ve rahat görüş sağlamak için açısı ayarlanabilir masaüstü destek ayağı ile birlikte gelmektedir

Şık tasarım ve zengin özellikler :

Her Alcatel-Lucent Premium Masaüstü Telefonunun zarif tasarımının arkasında, Alcatel-Lucent OXO Connect, OmniPCX Enterprise ve Rainbow iletişim platformlarının zengin telefon özelliklerini bulacaksınız. En küçüğünden en büyüğüne kadar olan ihtiyaçları karşılayan bu birleşik iletişim platformları 500'den fazla servis özelliği sunar. Ekip çalışması ve işbirliğinden, saha dışı mobiliteye, müşteri memnuniyetine ve kanıtlanmış iş sürekliliğinin rahatlığına kadar tüm olası iş gereksinimlerini karşılamak için zengin bir uygulama ekosistemine sahiptir

ALE IP Telefon Rehberi

Alcatel Lucent telefon modelleri ile ilgili dökümanlara hızlıca ulasabileceginiz alandır. Alcatel Lucent telefon modelleri teknik dökümleri ve kullanım klavuzları dahil edilmistir. 0216 340 76 40 Daha fazla bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN KATALOĞU

Premium Sayısal Masaüstü Telefon Makinaları

Premium IP Masaüstü Telefon Makinaları

Kablosuz Dect Telefon Makinaları

Dect Baz İstasyon Seçenekleri

Konferans Telefonları

Uyumlu Alcatel Lucent Telefon Santralları

Alcatel Lucent Enterprise ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now