Jabra
Speak 710

Jabra Speak 710 Uc Usb Ms Ses Konferans Cihazı
Speak 710 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Jabra Speak 710, firma sahipleri ve C-level üst düzey yöneticiler için her zaman, her yerde konferans görüşmeleri ve müzik için muhteşem ses sağlayan birinci sınıf, taşınabilir bir mikrofonlu hoparlördür. Özel tasarım rengi, kompakt taşınabilir boyutları, Jabra Speak 510'a göre daha fazla güçlü ve entegre katlanabilir masaüstü standı ile gün boyu kullanım için üretilmiştir. Dizüstü bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan 30 metrelik bir kapsama alanı içinde kablosuz olarak kullanabileceğiniz Jabra Speak 710 daha fazla esneklik için 15 saat pil ömrü sağlayan dahili bataryası sayesinde Bluetooth kablosuz bağlantı özelliği sayesinde saniyeler içinde akıllı bir cihaza veya dizüstü bilgisayara bağlanın. Yüksek performanslı çok yönlü mikrofon, 6 kişilik toplantı odalarındaki konferans görüşmeleri için idealdir. Kristal netliğinde konferans görüşmeleri ve müzik keyfi için inanılmaz ses için optimize edilmiş bir Hi-Fi sınıfı müzik hoparlörüne sahip ilk gerçek profesyonel ve kişisel kullanım özelliklerini barındıran cihazdır.

GENEL BAKIŞ

Konferans görüşmeler ve müzik için zengin ses için üretilen Jabra Speak 710 çok yönlü eşsiz mikrofonu ve HD ses kalitesi ile gün içinde yoğun çalışan profesyonel çalışanlar için üretilmiştir. Konferans görüşmeler, müzik ve multimedya için optimize edilmiş 360 derecelik kapsama alanına sahip çok yönlü mikrofonu sayesinde toplantı masasında her açıdan gelen sesi algılar. HD Ses/Geniş Bant Ses kalitesiyle en iyi sesli iletişim deneyimi için üstün ses kalitesi ve herkesin cam gibi net bir ses ile duyulabilmesini sağlar. Konferans görüşmelerde yüksek performanslı çok yönlü mikrofon, 360 derecelik algılama açısına sahip olup toplantı odasındaki konuşmaların her anını herkesin duyulabilmesini sağlar. 6 kişilik toplantı odaları için konferans aramaları için ideal bir çözümdür.  

İş dışında müzikte dinleyebileceğiniz Speak 710 güçlü Hi-Fi hoparlörü müziği en yüksek ses seviyesinde bile bozulmadan çalar. Stereo kullanıcı deneyimi için iki Jabra Speak 710 cihazı eşleştirebilirsiniz. Kolay tak çalıştır bağlanabilirlik prensiplerinde üretilen konferans telefonu dizüstü bilgisayara, akıllı telefona ve tablete USB veya Bluetooth ile saniyeler içinde bağlanabilir. Harici bilgi işlem departmanı desteği almadan her kullanıcının kısa sürede kullanabileceği kadar kullanıcı dostu bir cihazdır.  

Taşınabilir özel tasarımı ve hafif yapısı (298 gram), koruyucu taşıma kılıfı ve 15 saat batarya süresi ile kusursuz mobil bir çözümdür. Evrak çantanızda dahi günboyu kolayca taşıdığınız Jabra Speak 710 ile her an konferans görüşmelere hazır olduğunuz anlamına gelir.  

İki Jabra Speak 710'u kablosuz olarak eşleştirebiliriz. Gerçek stereo ses mi duymak yoksa daha büyük bir toplantı mı yapmak istiyorsunuz ? Saniyeler içinde iki Jabra Speak 710'u eşleştirebilir ve 12 katılımcı ile toplantı yapabilir ve hatta daha güçlü stereo müzik dinleyebilirsiniz. Kullandığınız tüm platformlara uyumlu olan Speak 710 Jabra'nın tüm kulaklıkları ve mikrofonlu hoparlörleri, en popüler online sesli arama hizmetleri ile uyumludur. Mükemmel bir ses kalitesini üstün konfor ile buluşturan ürünlerimiz, kutudan çıkarıldıkları gibi çalışır.   

Opsiyonel olarak Vodanet'ten temin edebileceğiniz Jabra Speak masa sabitleme ünitesi ile toplantı masalarınızda ve ortak alanlarda çalınmaya karşı güvenli bir şekilde konumlandırabilirsiniz. Jabra Speak 710 masa sabitleme yuvasına kolayca monte edilir ve uygun bir tornavida olmadan çıkarmak zordur. İhtiyaç duyduğunuzda Jabra Speak 710 cihazınızı kolayca çıkarabilir ve yanınıza alabilirsiniz.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Bilgisayar üzerinden çalışan tüm iletişim platformları ile uyumlu olan Jabra Speak 710 Microsoft Skype for Business, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Alcatel-Lucent Rainbow gibi yaygın uygulamalr ile uyumlu çalışmaktadır. Kullanımınıza en uygun ürün ve entegrasyon için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

131mm çapında ve 38 mm yükseklik boyutlarında kompakt yapısıyla toplantı masanızda çok yer kaplamaz ve modern tasarımı ile iş hayatınızın vazgeçilmezi olacaktır. Harici güç adaptörüne ihtiyaç duymayan Jabra Speak 710 ihtiyaç duyduğu enerjiyi bağlandığı bilgisayarın USB portun almaktadır. Dahili bataryası ile 15 saat kullanım imkanı sağlar.

İki Speak 710 eşleştirin

Çok yönlü mikrofondan ve HD ses deneyimi diğer Jabra Spear serisi cihazlardan farklıdır. Konferans görüşmeler, müzik ve multimedya için optimize edilmiş 360 derecelik çok yönlü mikrofonu sayesinde her açıdan gelen sesi algılar. İki Jabra Speak 710 kablosuz birbirleriyle eşleştirebilir böylece stereo müzik dinleyebileceğiniz gibi 12 kişilik toplatı odaları içinde ideal bir konferans telefonu çözümü olacaktır.

Kurumsal ses kalitesi

USB bağlantı ile 150 Hz'den 20 KHz'e Bluetooth kablosuz bağlantı ile de 150 Hz'den 7 KHz'e ses kalitesine ulaşan üst düzey ses kalitesi 150 yıllık Jabra kalitesini yansıtmaktadır. Jabra HD ses kalitesi gerçekçi ses seviyesinde canlı görüşmeler yapabilmenizi sağlar. Hattın diğer ucundaki kişinin ne dediğini anlamaya çalışmak durumunda kalmazsınız.

Bağlantı arayüzü

Tablet ve mobil telefonlara Bluetooth ile bağlantı. Bağlı cihazlar ile 30 metreye kadar erişim mesafesi sağlar. Speak 710 ile birlikte gelen Link 370 USB adaptörü kablosuz bilgisayar bağlantısı sağlar. Entegre USB kablosu, PC yazılım telefonlarına/UC sistemlerine tak ve kullan bağlanabilirlik sağlarken UC sistemleri ve VoIP istemcileri ile tam uyumluluk Microsoft Teams, Microsoft Skype for Business, Cisco, Avaya ve Skype gibi önde gelen UC sistemleri/PC yazılım telefonları ile pürüzsüz entegrasyon ve arama kontrolü sağlar.

Güçlü video konferans desteği

Alcatel-Lucent Rainbow, Microsoft Teams ve Zoom gibi bir çok video konferans uygulaması ile uyumlu çalışan Speak 710 üst düzey bir ses performansına ihtiyaç duyan kullanıcılar için idealdir. Mükemmel bir ses kalitesini üstün konfor ile buluşturan ürünlerimiz, kutudan çıkarıldıkları gibi çalışır.

Kullanım kolaylığı

LED göstergeler ile kullanımı kolay kullanıcı arabirimi sağlayan tuşlar saniyeler için Speak 710 konferans cihazını kullanabilmenizi sağlar. Jabra Direct yönetim yazılımı sayesinde kolay yazılım telefonu entegrasyonu sağlanır. Jabra Speak 710'u Jabra Direct üzerinden yapılandırabilirsiniz.

Kutu içeriği

Jabra Speak 710 konferans cihazı, Jabra Link 370 USB adaptörü, taşıma kılıfı, hızlı başlangıç kılavuzu


Jabra Speak 710 Ürün Dokumanı

Jabra Speak 710, günlük sesli konferansa ihtiyaç duyan profesyonel çalısanlar için tasarlanmıs bir hoparlördür.

ÜRÜN KATALOĞU

Jabra Speak 710 Uc Usb Ms Ses Konferans Cihazı

En Çok Satılan Konferans Telefonları

Jabra Speak 710 Genel Özellikler
Jabra Speak 710 Kullanıcı Deneyimi
Jabra Speak Serisi

Jabra Speak 710 ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now