TURİZM ACENTELERİNE
ÖZEL ÇÖZÜMLER

Cloud Vodanet Bulut Santral Çözümleri İle Her Yerden Çalışma


Cloud Vodanet, tırizm acentelerine basit ama güçlü telefon sistemleri sunar. Üstün müşteri hizmeti sunmak ve ofisinizin her zaman Cloud Vodanet ile en son teknoloji ve özelliklere sahip olmasını sağlamak.İletişimin herzaman devam etmesi gerekiyor.

İster turizim acentelerine olsun ister sanal bir turizm bürosunda çalışın, rekabet avantajına sahip olduğunuzdan emin olmak için esnek, ölçeklenebilir, tümleşik mobil iletişime ihtiyacınız var. Sizi rekabette bir adım öne geçirecek Turizm Acentelerine özel ip santral çözümleri için “Cloud Vodanet”


Lawyers love Vodanet

Turizm acenteleri için ip santral sistemi

Turizm acenterlerin ip santral ihtiyacı için yatırım maliyetini ortadan kaldıran “Cloud Vodanet” bulut santral çözümü ile işleriniz çok kolaylaşıyor. Profesyonel karşılama anonsu senaryoları, telesekreter çözümleri, akıllı telefon entegrasyonu ile mobil çalışma olanakları, ses kayıt özelliği gibi yüzlerce yeni iletişim teknolojisine sahip olmak için Cloud Vodanet.


Akıllı telefon entegrasyonu ile her yerde ofiste gibi çalışın.

“Cloud Vodanet” bulut santral çözümünü tercih ettiğinizde artık heryer ofisiniz diyebiliriz. iPhone yada Android işletim sistemli akıllı telefonunuz ile internet olan her noktada ofisinize gelen tüm çağrılara cevap verebileceğiniz gibi tüm görüşmelerinizide ofisinize ait kurumsal hattınızdan yapabilirsiniz. Böylece hem tüm görüşmeleri kurumsal ofis hattından yaparsınız hemde tüm görüşmeler kayıt altına alınabilir.


Unified Communications Graphic

Çok şubeli şirketler ve ofis dışında mobil çalışanlar için

Maliyet avantajının yanı sıra, birçok işletme esnekliği ve erişilebilirliği nedeniyle Bulut Tabanlı bir telefon sistemi seçiyor. Teknoloji İnternet üzerinden barındırıldığından, telefon sisteminize İnternet erişimi olan herhangi bir yere erişebilir ve kullanabilirsiniz. Bu, uzak çalışanlar için son derece yararlıdır.


Vodanet and Clio integration

Şirketinizi güçlendirin ve müşteri deneyimini geliştirin

En başarılı şirketler, çağrı merkezi platformlarının müşterilerin ürünlerle nasıl etkileşimde bulunduğunu öğrenmek ve şirketlerinin markalarını pekiştirmek için bir iletişim kanalı olduğunu biliyor. Çağrı destek deneyiminden memnun olan müşterilerin sadık olma oranları daha yüksektir ve olumlu deneyimlerini meslektaşları ile paylaşarak bir firmanızın marka değerini yukarı taşır.


Vodanet HD Video Chat experience

SIP destekli tüm ip telefonları kullanabilirsiniz.

“Cloud Vodanet” ile halen kullandığınız yada yeni alacağınız tüm SIP destekli IP Telefonlar ile uyumludur. Sistem mühendislerimiz tarafından özel olarak mevcut yatırımınızı korumak üzere tasarlanmış ip santral çözümlerimiz ile seçeceğiniz ip telefonlar sesli mesaj, çağrı bekletme, çağrı yönlendirme ve çok daha fazlası dahil olmak üzere standart bir masa telefonundan beklediğiniz tüm özellikleri sunar.


Vodanet can improve your communications

Bire bir video konferans çözümleri

Çalışma hayatı son 20 yılda çarpıcı biçimde değişti. Günümüzde daha fazla çalışan evden çalışıyor ve bazı ofisler tamamen sanal. Her yerden bağlantıda kalmamızı sağlayacak çeşitli uygulamalarımız ve cihazlarımız olsa da, yüz yüze görüşmenin insan deneyimi iş dünyasında daha iyi işbirliği için hala kritik öneme sahip. PowerPBX ip santralın bire bir görüntülü sohbeti, ekip üyelerinizin üretkenliği, işbirliğini ve etkileşimi artırmasına yardımcı olur. Bireysel kullanıcılar arasında görüntülü arama yapmak kolaydır. Video özellikli bir telefon, softphone veya mobil uygulama ile , 1: 1 görüntülü görüşme, sesli konferans görüşmeleri kadar basittir


Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40