Yealink
CP960

Yealink CP960 IP Konferans Telefonu
Yealink CP960 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Microsoft Skype for Business ve Teams uygulamaları ile uyumlu Yealink CP960, Skype Kurumsal deneyimini ve işlevselliğini masaüstünden konferans odasına getiren kurumsal düzeyde bir konferans telefonudur. Android işletim sistemine sahip CP960, kullanıcı deneyimini durmaksızın arttırmakla kalmaz, aynı zamanda Microsoft Teams kullanıcı arabirimi ile basitlik ve gelişmişlik arasında mükemmel bir denge kurar. Eşsiz ses netliği sunan CP960, Yealink'in Optima HD Ses teknolojisi ve gerçek ses kalitesiyle konuşma kodeğiyle donatıldı, böylece telefon kullanıcıları birbirleriyle aynı odada oturduklarını düşünecekler. Yealink CP960 ayrıca Microsoft Teams konferansı, takvim, CAP, hot desking, Patron / Yönetici gibi çoklu telefon işlevlerini destekleyerek ofis verimliliğinizi artırır.

GENEL BAKIŞ

Yealink'in en yeni konferans telefonu olan Yealink Optima HD IP Konferans Telefon CP960 modeli ile toplantı odanızı verimli konferans görüşmeler yapmak için optimize etme zamanı geldi, Android 5.1 işletim sisteminin gücü ile kullanıcı odaklı tasarım felsefesi Yealink'in Y şeklinde yepyeni dizaynı iş hayatınızda çok işe yaracaktır. Özellikle orta ve büyük konferans salonları için 6 metre mikrofon kapsama alanı ile kullanım kolaylığını bir araya getiriyor.

Kristal netliğinde HD ses kalitesi konferans görüşmelerinen anlaşılır yapılması için iyi tasarlanmış CP960 ile her yerde doğal ve hayat kadar gerçek karşı taraf ile aynı odadaymış gibi konferans görüşmeler yaparsınız. Opsiyonel olarak alınabilen kablosuz harici mikrofon kit ( 2 adet) dahil ederek daha büyük toplantı masalarında Yealink CP960 konferans telefonunu kullanabilirsiniz. Yealink CP960, Bluetooth kablosuz bağlantı özelliği ile kullananıcılar akıllı telefonu veya PC / tabletiniz ile kablosuz eşleştirme sağlar. USB Micro-B portu üzerinden kablolu bağlatı yapılarak yaygın olarak kullanılan Skype gibi haberleşme platformlarını kolayca kullanabilme imkanını sağlarsınız.

Yealink CP960 konferans telefonu, 5 inç ve dokunmatik geniş ekranı ile yeni konferans telefonu özelliklerini parmaklarınızın ucunda kolayca sunmaktadır. 6 metre kapsama alanına sahip 3 adet mikrofonu ile toplantı odasındaki tüm katılımcıların konferans görüşmeye katılmalarını sağlerken; Yealink Noise Proof Technology gereksiz ortam gürültülerini de ortadan kaldırır.

Önemli tüm konferans görüşmelerin kayıt altına alabileceğiniz ses kayıt özelliği kurumsal iş hayatınızın vazgeçilmez bir özelliği olacaktır. USB portuna takılan harici bellek ile kayıt süresi dilediğiniz kadar uzayacaktır.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Tüm Open SIP standartlarında çalışan IP santrallar ile uyumludur. Alcatel-Lucent, Ericsson-LG marka telefon santrallarında SIP abone lisansı gerekmektedir. Mevcut telefon santralına uyum ve entegrasyon için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

338x338x74mm boyutlarında kompakt yapısıyla toplantı masanızda çok yer kaplamaz ve modern tasarımı ile toplantı odanızın vazgeçilmezi olacaktır. Güç adaptörü kutudan çıkmamaktadır ayrıca satın alınması gerekmektedir. PoE switch alt yapısı bulunduğu yerel ağlarda harici güç kaynağına ihtiyaç duyulmamaktadır.

Ekran özellikleri

5 inch kapasitif dokunmatik, 720 x 1280 piksel geniş reknli aydınlamalı LCD ekranı ile kullanımı kolaydır. Ekrana entegre ses ayar tuşları ve ana sayfa tuşları hızlı kullanım imkanı sağlar. Arayan numara gösterme özelliği ve çoklu dil desteği diğer ekran özellikleridir.

Bağlantı arayüzü

1 adet RJ45 10/100M Ethernet portu, entegre Wi-Fi (2.4GHz/5GHz 802.11 b/g/n/ac) kablosuz bağlantı özelliği, entegre Bluetooth 4.0 teknolojisi, Power over Ethernet (IEEE 802.3af ) class 4, 1 adet USB 2.0 portu, opsiyonel 2 mikrofon ilavesi, 1 adet USB 2.0 Micro-B bağlantı noktası ve güvenlik portlarına sahiptir.

Dokunmatik tuşlar, elegant kontrol

Yealink'in ilk Y harfini temsil eden Yealink'ten piyasaya sürülen bu Y şekilli telefon, tuş takımı gürültüsünü mükemmel bir ortadan kaldıran ve tüm önemli konferans işlevlerini parmaklarınızın ucuna getirerek konferans odası deneyiminizi kolaylaştıran hassas bir dokunmatik tuş takımına sahiptir.

Üstün Ses Kalitesi

Yealink Gürültü Filtremele Teknolojisi ile üretilen Yealink CP960 konferans telefonu, rahatsız edici gürültüyü azaltarak ve ses deneyimini yeni bir düzeye ayarlamak için dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirerek işinize odaklanmanıza yardımcı olmaktadır. Dahili 3 mikrofonu sayesinde CP960, tüm katılımcılar 6 metre ve 360 derece mikrofon kapsama alanı içinde masanın her bölgesindeki konuşmaları karşı tarafa aktarır.

HD ses

Yealink CP960 konferans telefonu, ses kalitesini kurumsal ses seviyesine yükseltmek için Yealink Noise Proof Teknolojisi de dahil olmak üzere donanım ve yazılımı birleştirir. Entegre 3 mikrofon ünitesi sayesinde CP960, tüm katılımcılar gibi en iyi ses deneyimine ihtiyaç duyan herhangi bir konferans odası için ideal bir çözüm olarak 6 metre ve 360 derece ses kapsama alanına sahiptir. Toplantı masasının her noktasındaki görüşmeleri çok düşük desibelde dahil aktarmak istiyorsanız Yealink CP960, iki ilave CP Kablosuz Genişletme Mikrofonu CPW90 aracılığıyla, kablolama sorunu olmadan 20 metreye kadar bir yarıçapta uzun ses kapsama alanı sağlar.

Üstün teknolojik özellikler

Yealink CP960 ile beş adede kadar taraf farklı konumlardan konferans görüşmesine katılarak şirketinizin maliyetleri azaltmasına ve zamandan tasarruf etmesine yardımcı olabilir. Yealink Pentagon Toplantı Salonu'nda doğrudan bir toplantı oluşturabilir ve devam eden toplantıya sorunsuz bir şekilde katılmaya davet edebilir veya izin verebilirsiniz; ayrıca Aktif Konuşmacı özelliği, toplantı sırasında kimin konuştuğunu kolayca anlamanıza yardımcı olur. Yealink CP960'ı akıllı telefonunuzla Bluetooth üzerinden veya PC / tabletinizle USB Micro-B bağlantı noktasıyla eşleştirmek, Yealink CP960'ı kolaylıkla bir hoparlöre veya mikrofona dönüştürmenizi sağlar, ayrıca başarıyla eşleştirdikten sonra bu üç cihazı da birleştirebilirsiniz, akıllı telefonunuzu, PC / tabletinizi ve IP konferans telefonunuzu CP960'ı tek bir karma UC toplantısına dönüştürün. Ayrıca, CP960, 3,5 mm ses çıkış portu aracılığıyla harici bir hoparlöre bağlayarak geniş bir eğitim odasında kullanılmak üzere de yeterlidir; ve yerel ve USB çağrı kaydını destekler, yerel kullanılabilir kayıt süresi 100 saate kadardır.

Yealink gürültü filtreleme teknolojisi

Yealink gürültü filtreleme teknolojisi sayesinde arka plan gürültülerini akıllıca ortadan kaldırır. İnsan konuşması algılanmadığında mikrofonu otomatik olarak sessize alır. Konuşma algılandığında, arka plan gürültüsünü otomatik olarak en aza indirir.

Ses özellikleri

Optimal HD ses, Yealink gürültü filtreleme teknolojisi, arka plan gürültüsü filtreleme, 6 metrelik mikrofon kapsama alanı, entegre 3 mikrofon ünitesi, 360 derece mikrofon kapsama alanı, 56mm çap ve 5w yüksek kalite hoparlör, AEC özellikli tam çift yönlü hoparlör, yankı giderme kuyruğu uzunluğu 320 ms'ye kadar, Kodekler: G722, G722.1C, G726, G729, G723, iLBC, Opus, PCMA, PCMU, VAD, CNG, PLC, AJB, AGC

Kutu içeriği

Yealink CP960 konferans telefonu, Ethernet kablo (7.5m CAT5E UTP cable), Hızlı kurulum kılavuzu


Yealink CP960 Ürün Dokumanı

Küçük ve Büyük boy toplantı odaları ve alanları için tasarlanmıs ses ve mikrafon özelligi sunan kablosuz ilave mikrafonları ile birlikte daha güçlü olan konferans çözümüdür.

ÜRÜN KATALOĞU

Poly Studio X50 Broşürü

En Çok Satılan Konferans Telefonları

Yealink CP960 Konferans Telefonu
Yealink Konferans Çözümleri
Yealink Kablosuz Konferans Telefonu

Yealink CP920 ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now