Logitech
Tap Scheduler

Logitech Tap Scheduler
Tap Scheduler hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Logitech Tap Scheduler ile doğru toplantı odasını bulmayı ve planlamasını kolaylaştırın. Toplantı odalarınızın zaman ve oda planlama ekranı Scheduler toplantı odalarının müsaitlik durumunu uzaktan bildirmek ve toplantı ayrıntılarını yakından sağlamak için Microsoft Teams, Zoom Rooms, Robin ve Meetio'nun çözümleriyle entegre çalışır. Bu sayede ilave lisans maliyeti olmadan profesyonel bir çözüm sağlar.

ÖZELLİKLER
Doğru yer, doğru zaman

Tap Scheduler, ani yapılan veya ileri bir tarihte yapılacak toplantıların detaylarını görmeyi ve bir oda rezerve etmeyi kolaylaştırır. Çalışanların doğru alanı bulup kullanmalarına yardımcı olmak için lider oda planlama çözümleri için tasarlanmış amaca-yönelik rezervasyon paneli olarak kolayca kullanın.

Entegre ışıklı durum ikazı

Uygunluk durumunu uzaktan gösteren renkli LED ışıkları ile hızlı bir şekilde uygun bir oda bulmanıza yardımcı olur. Logitech Tap Scheduler toplantı odası rezervasyon ekranının sağ ve solunda yer alan çift renkli LED ışıklar toplantı odasının müsait olduğu saatlerde yeşil yanarken toplantı sırasında kırmızı LED ışıklar yanmaktadır.

Ekran özellikleri

Logitech Scheduler’ın 10.1 inç boyutundaki geniş ve yüksek duyarlılığa sahip dokunmatik ekranında ayrıntıları kolayca okuyabilirsiniz ve toplantı odasını rezerve edebilirsiniz. Oleofobik kaplama, okunabilirlik için parmak izlerine karşı Tap Scheduler’ı dayanıklı hale getirir. IPS LCD paneli arkadan aydınlatma özelliklerinin yanında 10 nokta dokunmatik olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Rezervasyon ekranı

Tap Scheduler, geniş ekranı ve şık, göze çarpmayan profili ile kolay görüntüleme ve kullanılabilirlik için tasarlanmıştır. Dayanıklılık için üretilen sağlam bileşenlerle güvenilir bir performans için Tap Scheduler’a güvenebilirsiniz. 10.1 inç dokunmatik ekran parmak izi önleyici yağ tutmayan kaplama ile üretilmiştir. Şık tasarımı ve güvenilir teknolojisi ile kurumsal seviyede ihtiyaçlara cevap verecek şekilde üretilmiştir.

İlave lisans gerektirmez

İş birliği açısından çıtayı yükseltmek için Microsoft Teams, Zoom Rooms ve diğer hizmet sağlayıcıları ile entegre olan Logitech video konferans çözümleri ve Tap Scheduler aracılığıyla kusursuz bir toplantı deneyimi sağlarsınız. Tüm özellikleri herhangi bir lisans ilave gerektirmeden kullanıcılarına sunar.

Kolay yönetim

Logitech Sync sayesinde, Tap Scheduler ve diğer toplantı odası cihazlarınızı tek bir platformdan izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Logitech Sync Tap Scheduler’ın kurulumunu ve yönetimini sorunsuz hale getirirken, anlık cihaz durumu, versiyon güncelleme ve kullanmak istediğiniz bulut tabanlı iletişim platformlarına özellik desteği sağlar.

PoE Power over Ethernet desteği

Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.3af Type 1, Class 3 device desteğine sahip Scheduler PoE desteğine sahip bir ağ bağlantısı yapıldığı takdirde harici enerji desteğine gerek kalmamaktadır.

Esnek montaj seçenekleri

Cihazla birlikte verilen bağlantı aparatları ve kablolar, düzenli ve profesyonel bir kurulum sağlamaya yardımcı olur. Tap Scheduler’ı sabitlerken camın her iki yüzeyinde de temiz bir görünüm sağlayabilirsiniz. Tiriz bağlantısı sayesinde daha iyi görünürlük için cihazla birlikte verilen bağlantı aparatını kullanarak için Tap Scheduler’ı kapıya veya pencere çerçevesine sabitleyebilirsiniz. Ayrıca Tap Scheduler’ı duvarda istediğiniz yere yerleştirin ve sabitleyebilirsiniz. Cihazın arkasındaki akıllı kablo yönetim seçenekleri ile sıfır kablo görünümü sağlamanıza destek sağlar.

Kutu içeriği

Logitech Tap Scheduler ekran, çok yüzeyli montaj aparatları (cam/alçıpan), köşeye montaj aksesuarı, tiriz bağlantısı, montaj donanımı ve yazılı dökümanlar


Tap Scheduler Ürün Dokumanı

Logitech Tap Scheduler ile doğru toplantı odasını bulmayı ve planlamasını kolaylaştırın

ÜRÜN KATALOĞU

Logitech Tap Scheduler İle Uyumlu Platformlar

Tap Scheduler Genel Tanıtım
Logitech Oda Çözümleri
Video Konferans Çözümleri

Tap Scheduler ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now