Logitech Rally Bar

Logitech Rally Bar Video Konferans Kamerası
Rally Bar hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Orta boy toplantı odaları için Logitech tarafından tasarlanan en gelişmiş hepsi bir arada video konferans cihazı olan Logitech Rally Bar ile sadelik çok yönlülükle buluşuyor. Stüdyo kalitesinde ses ve görüntüyü yapay zeka teknolojisine dayalı performans ve kablo karmaşasını ortadan kaldıran Rally Bar, 15 kişilik toplantı odaları için yeni bir standart belirliyor.

GENEL BAKIŞ

Rally Bar, Logitech’in orta büyüklükteki toplantı odaları için tasarlanmış, hepsi bir arada video konferans cihazıdır. Toplantı odası büyüklüğü arttığında ilave mikrofon seçenekleri ile daha büyük alanlar içinde mükemmel uyum sağlayan Rall Bar video konferans sistemi Logitech’in geliştirdiği efsanevi Rally kamera performansını yapay zeka desteği ile bir adım öteye taşımaktadır

Sinema kalitesinde görüntü ve ses performansını şık bir tasarımı hepsi bir arada bir form faktöründe sunarak, toplantı odasının büyüklüğüne göre kullanımı, yönetimi ve kurulumu son derece basittir. Hemen hemen her PC veya Mac ile tak ve çalıştır veya bilgisayar olmadan cihazda desteklenen video konferans uygulamalarını çalıştır. Cihaz modu ile Logitech Bar bilgisayar gerektirmeden Zoom Rooms, Microsoft Teams Rooms gibi kurumsal uygulamaları desteklemektedir.

Rally Bar, çok elemanlı bir lensi, güçlü düşük distorsiyonlu hoparlörler ve göründükleri kadar iyi ses veren toplantı deneyimleri oluşturmak için gelişmiş bir mikrofon sistemine sahiptir. Özel bir Yapay Zeka destekli ilave kamera sayesinde RightSight otomatik çerçevelemeyi hızlaca yaparken ve oda kullanımıyla ilgili istatistik bilgilerini doğrudan Logitech Sync yazılımı ile takip edebilmenize olanak sağlar.

ÖZELLİKLER
Hepsi bir arada tasarım

Orta büyüklükteki toplantı odaları için tasarlanan Logitech Rally Bar, tüm video konferans iletişim özelliklerini kompakt bir yapı ile üzerinde barındırır. 15x yakınlaştırma özellikli 4K Ultra HD kamera, HD ses kalitesi sunan hoparlör sistemi, gürültü ve yankı önleme özellikli çok yönlü entegre altı adet mikrofon, hareketli pan-tilt özellikli mercek. Rally Bar ekrana bir soundbar gibi takılır ve hoparlörü masadan kaldırarak oda boyunca uzayan kablolardan kurtulur ve kullanılabilen alanı maksimum boyuta çıkarır.

Cihaz modu ile PC gereksinimini ortadan kaldırır

Toplantılarınızı tek bir dokunuşla başlatın ve Rally Bar’ı önceden yapılandırılmış oda çözümünüze sorunsuz bir şekilde bağlayın. Zoom Rooms, Microsoft Teams gibi bulut tabanlı video konferans uygulamaları ile bilgisayara gereksinim duymadan video konferans yapabilirsiniz.

Kolay kurulum ve esnek montaj seçenekleri

Rally Bar, üzerinde barındırdığı USB bağlantı noktası sayesinde bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara kolayca bağlanır ve profesyonel bilgi işlem desteğine ihtiyaç kalmadan kurulur tak ve çalıştır prensibinde video konferans sunar. Masa standı, TV askı aparatı ve uzun mikrofon kablosu gibi yardımcı opsiyonel donanımlar ile esnek montaj seçenekleri Logitech Rally Bar, orta ve büyük boy toplantı odalarına kusursuz uyum sağlar. Kompakt boyutları ve çok yönlü bağlantı seçenekleri metrekare tasarrufu sağlar ve kablo görünürlüğünü minimuma indirir. Optimum konumlandırma için Vodanet olarak duvar askı aparatı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Üstün kamera özellikleri

Toplantı deneyiminizi yüksek keskinlikte görüntü, olağanüstü renkler ve tüm katılımcıların kadraja alınmasıyla yeni nesil video konferans çözümleri Rally Bar ile toplantı odanızda yerini almaya hazır. Logitech Rally Bar; yapay zeka desteği sayesinde insan algısı ile motorlu PTZ (yatay ve dikey yönlü) hareket edebilme özellikleriyle toplantı dinamiklerine uyum sağlar ve kamerayı harekete geçirir. 90° çapraz görüş açısıyla geniş bir görüş alanını yakalayabilen, özenle tasarlanmış, üstün kaliteli kamera optiklerine sahiptir. 15x HD zoom özelliği 4K görüntü algılayıcısı sayesinde ayrıntılara yakınlaştığınızda bile keskin ve nettir.

Mikrofon özellikleri

Çift Yönlü ve gelişmiş 6 adet yankı engelleme özellikli mikrofon 4,5 metre kapsama alanına sahiptir. Uyarlanan enine hüzmeleme özellikli 5 adet akustik gürültü ve yankı önleme özellikli, çok yönlü 6 adet mikrofon ve ayrıca özel ayarlı hoparlör, küçük konferans odaları için özel olarak tasarlanmıştır. Enine hüzmeleme algoritması, en iyi ses yakalama ve gürültü azaltma için mikrofonları doğrudan konuşmacıya yönlendirir. Ayrıca AEC (Akustik eko giderme), VAD (Ses etkinliği algılayıcısı), Yapay zeka destekli arka plan gürültüsü önlemeli mikrofon özellikleri ses kalitesini kurumsal sınıfa taşır. Rally Bar video konferans cihazına entegre mikrofonları haricinde 3 adet Rally MicPod ilave mikrofon üniteleri toplantı masa üstünde yada tavan mikrofonu olarak sisteme ilave edilebilir.

Yapay zeka vizörü

AI Viewfinder yani yapay zeka destekli tarayıcı göz ile RightSight otomatik çerçeveleme ve kamera kontrolünü optimize etmek için sahne farkındalığını kullanan Yapay Zeka Vizör ile toplantı katılımcılarına odaklanabilirsiniz. AI Viewfinder ile kişi sayımı özelliği ile elde edilen toplantı odası kullanımı verilerini Logitech Sync Panosu'ndan oda kullanımının istatistiği takip edilebilir. Böylece atıl kapasiteye sahip çok büyük toplantı odalarının fark edilmesine yardımcı olabiliriz.

Logitech RightSight teknolojisi

Yapay zeka destekli RightSight bilgisayar görüşü ile Rally Bar, kamera pozisyonunu ve yakınlaştırmasını otomatik olarak ayarlayarak odadaki insanları bulur ve kadraja alır. Kişiden kişiye atlayan ses takip sistemlerinin aksine RightSight, daha rahat ve katılımcı odaklı bir deneyim için konuşmadaki herkesi kadraja alır. Kimsenin kadraj dışında kalmaması için otomatik olarak objektifi hareket ettiren ve yakınlaştırmayı ayarlayan kamera kontrol teknolojisi Logitech RightSight ile masadaki herkesi mükemmel şekilde görün. RightSight, toplantı katılımcılarının her zaman kadrajda kalmasını ve ekranda en iyi şekilde görünmelerini sağlar. RightSight arka planda sorunsuz şekilde çalışırken konuşmalar ve göz teması sanki aynı odada beraber oturuyormuş kadar rahat ve doğaldır.

Logitech RightSound teknolojisi

RightSound, kurumsal sınıf kalitesindeki sesleri video konferanslara ileten bir ses işleme teknolojileri ve tasarım yenilikleri paketidir. İnsan sesi için optimize edilmiş olan RightSound, havalandırma ve klavye tuş sesleri gibi istenmeyen sesleri azaltır ve her kelimeyi olağanüstü netlikle iletmek için etkin hoparlöre odaklanır. Hatta gelişmiş bir konuşma dedektörü algoritması da alçak sesle konuşanların sesini otomatik olarak artırır. Böylece her ses duyulur.

Logitech RightLight teknolojisi ile aydınlatma ve renk optimizasyonu

Logitech RightLight, aydınlatma koşullarına bakılmaksızın herkesin kamerada en iyi şekilde görünmesine yardımcı olur. RightLight video gürültüsünü azaltır, aydınlatma dengesini optimize eder ve tüm cilt tonlarında doğal sonuçlar için renk ve doygunluk ince ayarını yapar. Düşük ışık telafisi, video gürültüsü azaltma, düşük ışık doygunluğu optimizasyonu gibi görüntü teknolojisi üst düzey video konferans yapmanıza destek sağlar.

Sorunsuz uyumluluk

Logitech Rally Bar video konferans sistemine ve ses çözümlerimize entegre edilmiş olan RightSense teknolojileri; Google Hangouts Meet,  Microsoft Skype, Microsoft Teams, Zoom ve USB aygıtlarını destekleyen daha pek çok video konferans, yayın veya kayıt uygulaması dahil olmak üzere çoğu video konferans platformunda otomatik olarak çalışır. Ayrıca Logitech, ürünün ömrü boyunca ücretsiz ürün yazılımı güncellemeleri ile yeni özellikleri kullanıcılarına sunar.

Kutu içeriği

Logitech Rally Bar video konferans kamerasını satın aldığınızda kutuda ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar yer almaktadır. Rally Bar video konferans sistemi, uzaktan kumanda, USB bağlantı kablosu, AC güç kablosu ve adaptör, HDMI kablo, yapay zeka vizör ve lens için güvenlik kapakları.


Logitech Rally Bar

Orta büyüklükteki toplantı alanları için tasarlanmıs yapay zeka destekli yeni nesil hepsi bir arada video konferans çözümüdür.

ÜRÜN KATALOĞU

Rally Bar Opsiyonel Donanım Seçenekleri

Logitech Rally Bar Mini Genel Bakış
Rally Bar Ürün Ailesi Genel Tanıtım
Logitech Rally Bar Video Konferans
Logitech + Microsoft Teams
Logitech + Zoom Video Konferans

Logitech Rally Bar ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now