Video Wall Ve Digital Signage Çözümleri

Kesintisiz geniş format görüntü deneyimiKey Benefits

  • Nationwide coverage for quality, disaster recovery & business continuity, diversity, etc.
  • Redundant Ring Architecture
  • National IP Routing Fabric
  • Multiple Access Options-Ethernet, Dsi, T1, DS3, OCN
  • Multi-site MPLS VPN
  • End-to-End Quality of Service (QOS)
  • 2 Domestic 24x7 NOC's with proactive monitoring and support

Ekran Çözümleri

Videowall

Digital Signane

Akıllı Tahta

Otel TV Çözümleri

Kablosuz Görüntü Aktarımı

Ultra slim dar çerçeveli ekranlar sayesinde kesintisiz genis ekran görüntü çözümleri

Vodanet VIDEOWALL çözümleri sayesinde uygun maliyet ile daha yüksek çözünürlükte, daha kaliteli görüntü elde etmenizi kurumunuza sağlar. Uygulama mekanına göre ekran sayısını artırarak, ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilme imkanı sunar. Böylece doğru zamanda doğru yerde istediğiniz etkiyi müşterilerinize ve çalışanlarınıza sağlayabilirsiniz.

HAKKIMIZDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Videowall Nedir ?

Videowall Nedir ?

Videowall, birden fazla endüstriyel ekranın bir araya getirilmesiyle oluşturulan çoklu ekran bütünüdür. Videowall, kullanım alanı ve amacı açısından kullanıcılara sınırsız olanaklar sunmaktadır. Bu sebeple, geniş kitlelere hitap edilmek istenen birçok alanda tercih edilmektedir.

Neden Videowall ?

Profesyonel ekranların bir araya getirilmesiyle istenilen boyutlara çıkarılabilen çoklu ekran sistemi olan Videowall aracılığı ile yayınlanan içerikler, daha dikkat çekici ve etkileyici biçimde sunulmaktadır.

Videowall kullanımı kurumlara birçok konuda katkı sağlamaktadır. Operasyonel kolaylık ve güncel teknoloji ile donatılmış prestijli bir iletişim platformu sunması bunların başında gelmektedir.

Kullanım Alanları Videowall çözümleri; Kafe ve Restoranlar, Sinema ve Tiyatrolar, Konferans ve Toplantı Salonları, Hastaneler, Stadyumlar, Havalimanları ve Kontrol Merkezleri, Oteller, AVM’ler, Eğitim Kurumları gibi alanlarda; yüksek çözünürlük ve ince ekran çerçeve aralıkları ile daha kaliteli görüntü ile etkili bir görsel deneyim oluşturmanızı sağlar.


Toplantı Odası Uygulaması

Videowall, ekranların yan yana ve alt alta farklı matriks yapılarda dizilimleriyle ve genelde tüm ekranların tek bir ekran gibi hareket etmesi istenen durumlarda oluşturulan ekranlar bütünüdür. Kullanıcı, bir anlamda birden fazla ekrandan oluşan dev bir ekrana sahip olur.

Toplantı odasındaki Videowall’lar genelde 2×2 formattan başlar ve 3×3, 4×4, 4×3… gibi çok daha farklı ve büyük formatlarda da olabilir. Büyük toplantı odalarında tüm katılımcıların sunumun yada video konferans görüntüsünün en ufak detayına kadar dikkatleri dağılmadan dahil olmasını sağlar.

İhtiyaca göre videowall ekranlarına videowall kontrol cihazları bağlanabilir. Videowall kontrol cihazları, videowall processor, matrix switcher, multiviewer gibi farklı cihazlardır. Her cihazın yeteneği ve kullanım alanı farklıdır. Videowall’u kullanım amacı ve görüntü kaynak sayısına göre videowall kontrol ünitesi tercihleri de değişkenlik gösterebilir.

Videowall montaj ve kurulumlarında, yine kullanım şekline ve videowall kurulacak yerin fiziksel şartlarına göre montaj aparatları da değişkenlik gösterebilir.


Digital Art Video Wall

Digital Art Video Wall


Art Video Wall; Ekran dizilimlerinin yaratıcılığa bağlı olarak değişebildiği, her ekranın birbirinden bağımsız olarak yatay, dikey veya diyagonal (çapraz) formatta, birleşik ya da ekranlar arasında mesafeler bırakılarak dizilim yapılan ve müşteriye özel kurulan ekranlardır.

Art videowall uygulamaları kullanıcılara tamamen kendi ihtiyaç ve beğenileri doğrultusunda özelleştirebilecekleri dijital görüntüleme alanı sunan bir videowall çözümüdür. Bu sistemde, kullanıcı model, ölçü ve kombinasyon kısıtlaması olmadan ekranları dikey ve yatay dizilimlerle tasarlayarak, kendi ihtiyacına göre özelleştirdiği dijital görüntüleme alanını oluşturulabilir. Ekranlarda daha çok  markanın ön plana çıkarılması, standartların dışına çıkılmak ve farklılık yaratılmak istendiğinde bu çözüm tercih edilebilir.

Ekranların dizilim formatları müşteri ve proje bazında değişkenlik gösterebilir. Tüm ekranlar aynı ebatta olabileceği gibi, ekran ebatları birbirlerinden farklılık da gösterebilir. Artwall’u oluşturan ekranların bir veya birkaçı dikey kullanılırken, diğerleri de yatay formatta kullanılabilir. Özel içerik yönetim yazılımları sayesinde de artwall’da istenen içerikler yayınlanabilir ve uzaktan güncellenebilir.


Digital Menuboard Video Wall

Digital Menuboard Video Wall


MenuBoard sistemi, birden çok içeriğin tek ekranda belirlenen aralıklarla kullanıcılara ulaştırılmasına ve menü içeriklerinin kolayca güncellenmesine imkan sağlayan bir videowall çözümüdür.

Kampanya, fiyat bilgisi ve duyuru paylaşımında tercih edilen dijital MenuBoard’lar, kurumun baskı maliyetlerini azaltır ve aynı zamanda hedef kitle ile kurduğu iletişimin etkinliğini arttırır. Özellikle restoran ve kafelerin tercih ettiği, menüdeki yiyecek ve içeceklerin görsel ve fiyatlarının yayınlandığı MenuBoard’lar genelde tek sıra ve yan yana dizilimle oluşturulur. Tamamı tek ekran gibi kullanılabileceği gibi her ekranda farklı içerik de yayınlanabilir.

Mekanın fiziksel şartlarına ve müşteri görüş açılarına göre, ekranlar bitişik konumlandırılabileceği gibi, tekil olarak yatay veya dikey formatta da konumlandırılabilir.
NEDEN VODANET ?
Satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel ve deneyimli bir ekip ile yüksek müşteri deneyimi oluşturulur.
Danışmanlık ile başlayan süreç, müşteri ihtiyaçlarının analizi ile ürün ve çözüm geliştirilmesi için Ar-Ge desteği, Sistem Kurulumu, Teknik Eğitim, İçerik Yönetimi ve Teknik Destek ile projenin başından itibaren başarı ile yönetilir.
Sektördeki gelişmeler ve üreticilerin yeni ürün, çözüm ve teknolojileri yakından takip edildiği için müşteri ihtiyaçlarında güncel teknolojiler kullanılır.
Projelerde en doğru ürünler en ekonomik fiyatlarla optimum çözümlerle sistem entegratörlük görevlerini Vodanet üstlenmektedir.
Türkiye genelinde yerinde servis vermekle beraber müşterilerine her türlü satış öncesi ve sonrası ihtiyaç duyabileceği hizmetleri sunabilmektedir.
Sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan, kendi alanında uzman ve deneyimli ekibi ile müşterilere satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel çözüm ve hizmetler sunulur.
Deneyimli ekibi, sektör tecrübesi ve güçlü iş ortakları ilişkileriyle geniş bir çözüm ekosistemi sağlanır. Böylece farklı ürün ve çözüm ihtiyaçları noktasında tek kontakt olarak yer alınır ve 3. parti firmalarla ilişkiler yönetilir.
Satılan tüm ürünlerin garanti içi ve dışı fark etmeksizin satış sonrası destek hizmetlerini sağlanmaktadır.
Ülkemizde faaliyet gösteren sektörlerinde lider firmalara yüksek standartlar dahilinde çözüm ve hizmetler sunulur.
Firmamızdan satın alabileceginiz hizmet ve ürünler

IP Santral Çözümleri

IP Santral, bulut santral ürünleri satış ve satış sonrası detsk hizmetleri

IP Telefon Ürünleri

Kablolu ve kablosuz ip telefon makinaları. Kablosuz santral ekipmanları

Konferans Ürünleri

Telekonferans ve video konferans ürünleri ile birlikte çalışma çözümleri

Çagrı Merkezi Ürünleri

Yapay zeka destekli çağrı merkezi çözümlerimiz ile firmanıza özel yazılım ürünleri

Data Network Ekipmanları

Switch, Access Point, Rack Kabin, Yapısal Kablolama ürünleri yeni teknolojik altyapı çözümleri

CCTV Güvenlik Kameraları

IP güvenlik kamerları ile akıllı analiz ve termal özellikli yeni nesil kamera çözümleri

Kulaklık Ürünleri

Toplantı odalarınızdaki sürekli sorun çıkaran HDMI kabloları ortadan kaldırabilirsiniz

Kurumsal Ekran Çözümleri

Akıllı tahta, videowall, digital signane ve kurumsal ofis monitörü ürünleri

Toplantı Odası Ekipmanları

Yeni nesil teknolojileri barındıran toplantı odası kurulumu ve devreye alma işlemleri
Videowall ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40