Poly Video Konferans Sistemleri

Bulut Tabanlı Video Konferans Çözümleri

Firmaların % 80'inden fazlası video konferans çözümlerinden ya haberdar değil yada mevcut çözümden memnun değil.
Uzmanlık gerektiren teknolojileri firmanıza entegre ederken en büyük zorluk, bu çözümlerin size nasıl sunulduğudur.
Yazılım ve donanım uyumunun yanında tercih ettiğiniz çözümün taleplerinize ne kadar cevap verdiğide çok önemlidir.
Ekip çalışması sorunları, kullanıcılar için karmaşıklık ve teknoloji yönetimi nedeniyle Bilişim Teknolojileri'nin bakımı,
desteklenmesi ve ölçeklendirilmesi gibi yüksek maliyetlerin firmanız için en doğru çözümlerin tercihe yönlendirilmesini birlikte sağlayabiliriz.

Türkiye’de en derin video konferans bilgi birikimini barındıran firmalardan biri olan
Vodanet ile profesyonel video konferansın satın alınmasını, kurulumunu, bakımını, desteğini ve kullanımını kolaylaştırabilirsiniz.Bulut Video Konferans Alcatel Lucent Rainbow

Alcatel-Lucent Rainbow


Rainbow uygulaması sadece video konferans özelliklerini barındırmamaktadır. İşletmenizde kullanmakta olduğunuz Alcatel marka telefon santralınız ile entegre çalışabilecek kurumsal seviyede iletişim çözümüdür. Alcatel-Lucent Rainbow, iletişimi daha hızlı ve daha etkili hale getirmek için sesli ve görüntülü görüşmeleri, anlık mesajlaşma, video konferansı ve ekran/dosya paylaşımını destekleyen bulut tabanlı bir haberleşme platformudur. Ekip üyeleri kolayca işbirliği yapabilir ve müşterilere kişiselleştirilmiş hizmet ve daha hızlı geri dönüşler sağlanabilir.

Müşterilerinize ve tedarikçileriniz ile daha kaliteli video konferans toplantıları ile işinizi verimli bir şekilde büyütün. Rainbow uygulaması sayesinde video konferansın kullanımı tüm kullanıcılar için kolaydır. Video konferans ekip çalışmasını kolaylaştırır ve sunum paylaşımı özelliği sayesinde de işlerin birlikte daha verimli yapılmasına yardımcı olur. 

Alcatel Rainbow ile HD ses ve video kalitesi, kimlerin katıldığını, kimin konuştuğunu görün ve aynı anda birkaç video akışını görüntülebilirsiniz, ekranınızı paylaşın veya iki kolay tıklama ile büyük dosyaları çalışma arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Cep telefonunuzdan veya web tarayıcınız üzerinden toplantılara erişebilir veya toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz. Video, dosya ve ekran paylaşımı ile çevrimiçi toplantıları doğal hale getirin. Konferans başına 50 katılımcıyı davet edebilirsiniz ve nerede olurlarsa olsunlar onlarla verimli toplantılar yapabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİNBulut Video Konferans Yazılımı Yealink YMS

Yealink Meeting Server YMS


Küreselleşme, mobil cihazlar ve hareket halindeki bir çalışma ortamı, çalışanların bilgileri nasıl iletişimde bulundukları, birlikte çalıştıkları, paylaştıkları ve yönettiklerini değiştiriyor. Kuruluşların işyerinde rekabet edebilmeleri için bu değişiklikleri karşılamaları gerekir. Aynı zamanda, iş talepleri, dünyanın dört bir yanından ekiplerin bir araya gelip daha verimli çalışmasını, iş süreçlerini iyileştirmesini ve sonuçta doğru kararları daha hızlı almasını gerektirir. Basitçe söylemek gerekirse, kuruluşlar işbirliğini kolaylaştırmak için daha iyi bir yol bulmalıdır.

YMS, modern işyerinde HD video konferans ve işbirliği için tasarlanmış dağıtılmış bulut tabanlı bir video konferans altyapısıdır. Güçlü bir hepsi bir arada toplantı sunucusu olan YMS, bir dizi temel özellik ve hizmeti bir araya getirir: MCU, kayıt şirketi sunucusu, dizin sunucusu, geçiş sunucusu, toplantı ve cihaz yönetimi sunucusu, SIP Trunk, WebRTC sunucusu, GK ve H.460 sunucusu , Microsoft Skype for Business ağ geçidi, kayıt sunucusu ve video konferans sunucusudur. Yealink YMS sistemini sunucunuza kurar tamamen güvenli bir video konferans sistemi oluşturabilir yada bulut tabanlı sunucuna kurabilir esnek kullanım senaryolarını gerçekleştirebilirsiniz. Doğru lisanslama modeli için Vodanet ile görüşebilirsiniz.

YMS, iletişimi geliştiren, üretkenliği artıran ve daha iyi ekipler oluşturan güçlü ve esnek bir çözümle işbirliğini basitleştirmek için kapsamlı bir araç seti sunar. YMS, insanları kristal netliğinde ses, HD video, içerik ve web işbirliği ile birleştirir, herhangi bir mesafe veya cihazdaki konumları birleştirir ve kullanıcılara maliyetleri düşürürken ve verimliliği artırırken keyifli bir konferans deneyimi sunar.

DETAYLI BİLGİ İÇİNBulut Video Konferans Yazılımı Microsoft Teams

Microsoft Teams


Microsoft 365'teki ekip çalışması merkezi olan Teams uygulaması firmanızda uygulamak için Vodanet ile iletişime geçebilirsiniz. Çalıştığınız herkesi tek bir yerden anlık mesajlaşma, toplantı, telefon görüşmeleri ve işbirliği yapmaya davet edin. Teams kullanıyorsanız nerede olduğunuzun hiç önemi yok. Tek bir tuş ile grup sohbetinden görüntülü konferansa anında geçiş yapabilirsiniz. 10 veya 10.000 kişiden oluşan ekipler kaç farklı yerde bulunduklarından bağımsız olarak tek noktada Microsoft Teams ile buluşabilir. Teams’de Word belgelerine, PowerPoint ve Excel dosyalarına gerçek zamanlı olarak erişebilir, bunları paylaşabilir ve düzenleyebilirsiniz.

İşinizin sizi götürdüğü her yerde kendinizi gösterin ve sesinizi duyurun. Daha akıllı toplantı ve arama deneyimleri için Teams uyumlu cihazlarını kullanabilirsiniz. Microsoft Teams uyumlu kulaklık, ip telefon ve video konferans cihazları firmanız için seçerken test etmek ve kurulum desteği almak iiçn 0216 340 76 40 Vodanet İletişim Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Teams ile çalışanlarınız çalıştıkları yerden katılabilmesi için tüm toplantılarda çevrimiçi bir “katıl” butonu ile dahil olabilirler. Ekibinizin yüz yüze etkileşim kurabilmesi ve daha bağlı hissedebilmesi için görüntülü video konferans toplantıları işlerini kolaylaştırır. Kalabalık bir konferans aramasında insanların fikirlerini paylaşması zor olabilir. Sorulara zaman ayırmak için sıkça ara verebilir ve katılımcılara anlık mesajlaşma (chat) özelliğini kullanarak görüşlerini paylaşabilirler. Bir toplantıyı başlattığınızda “kaydet” seçeneği ile kayıt altına alabilirsiniz. Katılamayan ekip üyeleri daha sonra izleyebilir veya otomatik oluşturulan transkripsiyonda önemli bilgileri arayabilir. Böylece diğer Teams kullanıcıları kaçırdıkları veya tekrar etmeye ihtiyaç duydukları her şeyi kolayca gözden geçirebilir.

UYUMLU EKİPMANLAR İÇİNZoom Bulut Video Konferans Yazılımı

Zoom


Zoom video ve sesli konferansı online toplantıları ve grup mesajlaşmasını tek bir platformda birleştirir. Zoom ile Mobil ve masaüstü cihazlarda ve donanım ekipmanı olan konferans odalarında toplantılar yapılır. Bir online toplantı etkinliği, tek bir toplantı sahibi ve 100-300-500-1000 katılımcıya sahip olabilir. Tüm katılımcılar video şekilde katılabilir. İsteğe bağlı olarak daha büyük toplantılar yapılabilir, oda donanımları için bağlantı yazılımı ve webinar araçları sağlar. Uyumlu cihazlar için 0216 340 76 40 arayabilirsiniz.

Yüksek kaliteli video ve ses özelliği ile HD kalitesinde video toplantı yapılabilir. Ekran paylaşımı özelliği sayesinde herhangi bir katılımcı bir ekranı grupla paylaşabilir. Toplantı sahibi, birden çok katılımcının ekranlarını aynı anda paylaşmasına izin verebilir. Paylaşılan ekranlara birlikte açıklama ekleyebilirsiniz. Video konferans kayıt özelliği ile toplantıları MP4 (video), M4A (ses) ve metin (sohbet) formatlarında kaydedebilirsiniz. Kayıtları yerel diskinize veya Zoom Cloud’a kaydedebilirsiniz. Akıllı telefonlarınız ve tablerler ile ekranları mobil cihazlarda düzenleyebilir, başlatabilir, birleştirebilir ve paylaşabilirsiniz. Outlook ve Chrome’dan toplantı planlayabilir ücretsiz eklentilerle, toplantıları doğrudan Outlook Takviminden veya Google Takvim’den zamanlayabilirsiniz.

Opsiyonel olarak ödeme planına ilave edilebilecek özellikler: Zoom Video Webinar özelliği oy kullanma, uygulama oturumları ve daha fazlasıyla 100-10000 katılımcı ile webinarlar yapmanıza olanak tanır. Zoom Rooms uygulaması ile Vodanet tarafından sağlanan video konferans cihazları ile donatılmış konferans salonlarında Zoom toplantıları yapmak ve yönetmek mümkündür. Zoom H.323 / SIP konnektör ile H.323 veya SIP standartlarını karşılayan donanıma sahip konferans salonlarında Zoom Toplantıları yapılabilir. 500-1000 katılımcıya kadar toplantıları genişletme imkanı vardır.

UYUMLU EKİPMANLAR İÇİNZoom Bulut Video Konferans Yazılımı

Cisco Webex


Webex ile 100 katılımcıya kadar toplantılar düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar süre kısıtlaması olmadan toplantı yapabilirsiniz. Toll dial-in veya bilgisayarınız üzerinden ses bağlantısı (VoIP) özelliği. Masaüstü, uygulama, dosya ve beyaz tahta ekran paylaşımı ile verimli video konferans toplantıları ekip çalışmasını kolaylaştırır. Sınırsız kullanım ve toplantı sayısı sağlar.

Sizi yüz yüze getiren yüksek tanımlı (HD) videodan önce deneyimler sağlar. Sesinizi video konferansa bağlamak için bilgisayarınızı kullanan çevirmeli arama veya IP üzerinden Ses (VoIP). Aktif hoparlör ve küçük resim görünümü, ızgara görünümü, kayan görünüm dahil çoklu video görüntüleme. Masaüstü, uygulama, dosya ve beyaz tahta ekran paylaşımı. Toplantılara anında başlamak, önceden zaman planlamak veya derslere açık bırakmak için kendi sanal ofisiniz olarak hizmet veren Webex Kişisel Odası. Google ve Microsoft dahil olmak üzere takvim entegrasyonları ile kurumsal kullanım sağlar. Saniyede 30 kare hızında video veya animasyon gibi zengin içerik ve ekran paylaşımı yapabilirsiniz. Paylaşımı kolay MP4 formatında toplantı kayıtlarını kolaylıkla alabilirsiniz.

Web Seminerleri ile 3.000'e kadar kitle için HD video ve yayın kalitesinde ses içeren etkileşimli web seminerleri düzenleyin. Cisco Webex Webcasting uzmanlığıyla 100.000'e kadar katılımcı için büyük ölçekli sanal etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Cisco Webex Eğitimi ile canlı veya isteğe bağlı eğitimler düzenleyin. 1.000'den fazla katılımcıyla ara oturumları, testler ve otomatik derecelendirme düzenleyebilirsiniz. Cisco Webex Uzaktan Destek ile uzaktan masaüstü kontrolü ve canlı sohbet ile verimli müşteri hizmetleri sağlar.

UYUMLU EKİPMANLAR İÇİN

Video Konferans Sistemleri

Firmanız için kurumsal seviyede profesyonel bulut tabanlı video konferans hizmetleri ve uyumlu video konferans cihaz çözümlerini içeren satınalma rehberini sizin için hazırladık.

SATINALMA REHBERİ


Video Konferans Uygulamalarında Profesyonel Çözümler
Toplantılar iş verimliliği için çok önemlidir. Toplantı odası teknolojisinin her seferinde kusursuz çalışması gerekiyor. Vodanet olarak hedefimiz işbirliğini kolaylaştırmak. Toplantı oda teknolojileri söz konusu olduğunda Vodanet, BT ekiplerindeki hata yapma baskısını azaltırken yüksek kaliteli bir kullanıcı deneyimi sağlamak için gereken yazılım, donanım, teknik destek ve son kullanıcı eğitim hizmetlerini sağlar. Yazılım ve donanıma platformdan bağımsız bir yaklaşımla Vodanet, tüm cihazları ve uygulamaları birbirine bağlayan tek bir sistem entegratörü çözümü sağlayabilir.
Video Konferans Sistemlerin Başlıca Özellikler
Çalışanlarınızla, tedarikçilerinizle ve müşterileriniz ile mesafe tanımaksızın HD ses ve görüntü kalitesinde kurumsal seviyede video konferans çözümleri karar alma süreçlerinizi hızlandırır, ayrıca direk ve dolaylı maliyetlerinizi ortadan kaldırarak verimliliği arttırabilirsiniz.
Verimliliği arttırmak için video konferans toplantılar, işe alım ve uyum eğitimi ile seyahat maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Karar alma süreçlerini hızlandırabilir ve başarıyı en üst düzeye taşıyabilirsiniz.
Kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için video konferans. Sahip olduğunuz kaynakları ve donanımı kullanın; yeteneklerinizi ve müşteri tekliflerinizi genişletin.
Vodanet profesyonel destek mühendisleri her zaman size destek olmaya hazırdır. Ekipmanınızı her zaman test edebilmeniz ve bir sonraki toplantınıza hazır olduğunuzdan emin olabilmeniz için canlı destek hizmeti sunuyoruz. Kurumsal seviyede ürünleri Vodanet profesyonel destek himetleri ile sürekli ekiplerinizin bağlı kalmasını sağlıyoruz.
Microsoft Teams ve Zoom gibi video konferans platformları için en iyi ses ve video deneyimini nasıl elde edeceğinizle ilgili en iyi uygulamaları duymak için bizi arayabilirsiniz. Doğru ekipman seçimi ve sistem kurulumu için size destek sağlayabiliriz.
Gelişmiş birlikte çalışma özelliklerinin en başında gelen sunum paylaşımı video konferans toplantılarına katılan tüm katılımcıların tek bir tuşa basarak kablolu yada kablosuz olarak sunumlarını kolayca diğer tüm katılımcılarla paylaşabilir.
Günümüz teknolojileri sezgisel ve kullanımı kolaydır, ancak kuruluş çapında iş dönüşümü, teknolojiyi günlük iş akışınıza en iyi şekilde nasıl entegre edebileceğiniz konusunda bir strateji, plan ve uzmanlık gerektirir.
Gelişmiş birlikte çalışma özelliklerinin en başında gelen sunum paylaşımı video konferans toplantılarına katılan tüm katılımcıların tek bir tuşa basarak kablolu yada kablosuz olarak sunumlarını kolayca diğer tüm katılımcılarla paylaşabilir.
Vodanet tarafında sunulan video konferans çözümlerinde herhangi bir cihaz ve işletim sistemi için kararlı yüksek kaliteli video, toplantı katılımcılarının neredeyse tüm cihazlardan katılmalarına izin verir, katılımı ve etkileşimi artırır.
Yeni nesil toplantı odası teknolojileri
Jabra Speak 710, Sennheiser SP30, Yealink CP900 ve Poly VoxBox USB konferans telefonlarını sizin için test ettik.
Bulut video konferans yazılımları hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40