Telekonferans Odası

Tek yaptığımız konuşmak, konuşmak, konuşmak, konuşmak, konuşmak. . .


Telekonferans Odası, Telekonferans Sistemi

Meet-me konferans, şifre korumalı telekonferans odası

PowerPBX IP Santral alt yapısı ile sistem yöneticiniz tarafından kolayca oluşturacağınız konferans odaları ile müşterileriniz ve firmanızın çalışanları verimli konferans görüşmeler ile birlikte çalışma avantajlarını yakalarlar.

Büyüklük veya sektörden bağımsız olarak hemen hemen her işletme, telekonferans özelliklerinden yararlanabilir. Konferans görüşmeler karar alma süreçlerini hızlandırır ve istediğiniz herhangi bir zamanda biraraya gelebilen ekiplerin birlikte çalışma ve ortak çalışmalar yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırır.

ÜRÜN BROŞÜRÜNÜ İNCELEYİN.

Telekonferans Odası, Telekonferans Sistemi

Şifre korumalı ve kayıt altında konferans odaları

PowerPBX IP Santral alt yapısı ile oluşturulan konferans odaları direk erişime açık olabileceği gibi o konferansa özel şifre ile sadece şifre sahibi katılımcılar katılarak iş hayatındaki en önemli kriterlerden biri olan gizlilik prensibinde stratefik konferans görüşmeler yapabilirsiniz.

Ayrıca tüm konferans görüşmelerinizin ses kayıtlarını sistem dahilinde depolayabilirsiniz. Böylece tüm toplantı notlarını yazılı olduğu gibi sesli olarak ta kayıt altında tutabilirsiniz.

ÜRÜN BROŞÜRÜNÜ İNCELEYİN.

Telekonferans Odası, Telekonferans Sistemi

Konferans görüşmeler firmanıza maliyet tasarrufu sağlar

Konferans görüşmeleri, dünyanın her yerinde binlerce müşteri, işletme sahibi ve iş arkadaşını birbirine bağlar. Sıkışık iş takvimleri, müşteri talepleri ve artan rekabet Koşulları dünya üzerindeki günümüzün iş ortamını yönlendirmektedir.  Sektörünüzün gerisinde kalmamak için birçok işletme cirolarını arttırmaya ve daha verimli çalışırken maliyetleri düşürmek istiyor. 

Konferans görüşmeler ekiplerin sürekli iletişim halinde olmasının yanında kişilerin işe odaklanmasına yardımcı olur. Konferans görüşmesi ekiplerin aynı toplantı odalarında buluşmasına, seyahat giderlerini ortadan kaldırmayı sağlar.

ÜRÜN BROŞÜRÜNÜ İNCELEYİN
Önde Gelen Özellikler
Kullanıcı dostu PowerPBX konferans sistemini kullanmak ve devreye almak için özel bir teknik personele ihtiyaç duymazsınız.
Konferans odaları şifre korumalı olup sadece onaylanan kişiler dahil olabilir. Tüm görüşmelerin ses kayıtları güvenli bir şekilde depolanmaktadır.
Daha verimli konferans görüşmeler için konferans telefonu kiralamak yada satınalmak için bizi arayın 0216 340 76 40
Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40