Yealink Video Konferans Ürünleri

Artan işgücü nedeniyle, yüz yüze görüşmelere yetişemiyebilirsiniz. Video konferans seyahat ve diğer şirket kaynaklarıyla ilgili masrafları azaltmak için harika bir çözüm olacaktır. Yeni nesil bulut tabanlı konferans uygulamaları ile uyumlu Yealink video konferans cihazları daha yüksek ses kalitesi, gelişmiş ses işleme ve görüntü kalitesi sunarak tümleşik bir çözüm sunar.


Yealink UVC30 Byod Kit

Yealink
UVC30 BYOD


6 kişilik küçük toplantı odaları ve yönetici odaları için tasarlanan USB video konferans sistemi Yealink UVC30 BYOD ile kurumsal seviyede video konferand deneyimi ile tanışın. UVC30 USB 4K Ultra HD konferans kamerası ve CP900 USB mikrofon ve hoparlör ünitesi ile üst düzey görüşme kalitesi strandat hale gelmektedir.

Yealink UVC30-CP900-BYOD toplantı kiti, düşük bir maliyetle mükemmel bir video ve ses deneyimi sağlayan küçük ve kalabalık odalar için özel bir çözümdür. Kullanıcı deneyimini tek bir kabloyla maksimum düzeyde optimize eden bu toplantı kiti, yalnızca tak ve çalıştır ile kolayca çalışmakla kalmaz, aynı zamanda size Teams, Skype Kurumsal, Zoom vb. Dahil olmak üzere her türden UC toplantısına sahip olma özgürlüğü sunar. Ayrıca, Type-C kablo ile bir dizüstü bilgisayarı şarj ederek kendi dizüstü bilgisayarınızın dayanıklılığını garanti eder.

UVC30-CP900-BYOD toplantı kitini kurulumu için, sadece UVC30 Kamera ve CP900 Hoparlörü BYOD Type-C HUB’a bağlamanız yeterlidir. Kolay tak ve çalıştır kurulumuyla, Type-C kablosunu ekstra sürücü yüklemeden dizüstü bilgisayarınıza takabilir ve büyük fikirleriniz için zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Küçük toplantı alanları için tasarlanan UVC30, tüm toplantı katılımcılarını çerçeveleyebilen otomatik çerçeveleme ve 120 ° geniş açılı lense sahiptir. 4K çözünürlük sayesinde, tüm katılımcılar gerçeğe yakın bir toplantı deneyiminin keyfini çıkarabilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink UVC40

Yealink
UVC40


UVC40, yapay zeka destekli yüksek kaliteli video konferans sistemidir. UVC40 All-in One yani hepsi bir arada bir video konferans sistemi olup kamera, entegre mikrofon ve hoparlöre sahiptir; bunların tümü, son derece kompakt bir tasarımı zengin kamera performansıyla birleştiren, zarif bir şekilde düzenlenmiş bir sesli-görüntülü toplantı uç noktası oluşturmak için tek bir cihaza entegre edilmiştir. USB tak ve çalıştır özelliği, yerleşik Wi-Fi modülü ve ana akım video konferans platformlarıyla geniş uygulanabilirliği sayesinde, bu zarif cihazın kullanımı kolaydır ve iş, ev veya okul için yeterince esnektir.

Yealink UVC 40 bir TV monitörünün altına, duvara veya masa üstüne monte edebilirsiniz ve PC'nize takın ve toplantıya hazırlanın. UVC40, Wi-Fi açılarak Yealink Cihaz Yönetim Platformu tarafından uzaktan kolaylıkla yönetilebilir.

Bir toplantıda herkesin açıkça görülmesini ve duyulmasını sağlamak çok önemlidir. Ultra geniş açılı lense ve Otomatik Çerçeveleme özelliğine sahip birinci sınıf 20 megapiksel kamera ile herkesi çerçeveye yerleştirmeye yardımcı olur ve her toplantıya ayrıntılı olarak katılımcıların dahil olmasını sağlar . UVC40, cihazın aktif hoparlörler arasında otomatik olarak geçiş yapmasını sağlayan AI yapay zeka destekli ses izleme özellikleri sayesinde katılımcılar için daha etkileşimli ve etkileşimli toplantılar oluşturur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink UVC50 Video Konferans Cihazı

Yealink
UVC50


Yealink UVC50 USB PTZ Kamera, orta büyüklükteki toplantı odalarındaki video konferans toplantıları sırasında kurumsal seviyede görüntü kalitesi sağlamak için tasarlanmıştır. Microsoft ve Zoom firmaları tarafından onaylanan Yealink UVC50, işbirliği deneyimini daha da ilerletmek için Teams, Skype for Business, Zoom gibi popüler bulut tabanlı video konferans uygulamaları ile uyumludur. UVC50, saniyede 60 kareye kadar Full HD 1080p kalitesinde keskin ayrıntılar ve optik kalitesinde kayıpsız yakınlaştırmasında gerçekçi video kalitesini kullanıcılarına sağlar. Kamera ayarları için profesyonel teknik destek almadan PTZ özellikleri olan mekanik kaydırma, eğme ve yakınlaştırma kabiliyetlerini kolayca kullanabilirsiniz ayrıca üretici firma Yealink tarafından sağlanan ve Vodanet tarafından kurulacak olan kamera kontrol eklenti yazılımı veya bir uzaktan kumanda aracılığıyla konferans sırasında kontrol edilebilir.

91° görüş alanı ve 5x optik yakınlaştırma ile güçlendirilmiş UVC50, toplantı odasındaki herkesi tüm detayları ile aktarır. Tavana ters montaj imkanınıda destekleyen UVC50 video konferans kamerası Hangup modu ile kameranın görüntü görünümünü çevirmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. UVC50’yi konferans masasına koymanıza ya da TV’nin üstüne, duvara, tavana, bir TV sehpasında kullanma seçenekleri işinizi kolaylaştıracaktır.

10-15 kişilik toplantı odaları için uygun olan Yealink UVC50 video konferans kamerası sistemi ile birlikte gelen 2 adet kablosuz mikrofunu ile de HD ses kalitesini toplantı odanızda mükemmel ses düzeyini garanti etmektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink UVC80 Video Konferans Sistemi

Yealink
UVC80


Yealink UVC80 USB PTZ Kamera, orta büyüklükteki toplantı odalarındaki video konferans toplantıları sırasında kurumsal seviyede görüntü kalitesi sağlamak için tasarlanmıştır. Microsoft ve Zoom firmaları tarafından onaylanan Yealink UVC80, işbirliği deneyimini daha da ilerletmek için Teams, Skype for Business, Zoom gibi popüler bulut tabanlı video konferans uygulamaları ile uyumludur. UVC80, saniyede 60 kareye kadar Full HD 1080p kalitesinde keskin ayrıntılar ve optik kalitesinde kayıpsız yakınlaştırmasında gerçekçi video kalitesini kullanıcılarına sağlar. Kamera ayarları için profesyonel teknik destek almadan PTZ özellikleri olan mekanik kaydırma, eğme ve yakınlaştırma kabiliyetlerini kolayca kullanabilirsiniz ayrıca üretici firma Yealink tarafından sağlanan ve Vodanet tarafından kurulacak olan kamera kontrol eklenti yazılımı veya bir uzaktan kumanda aracılığıyla konferans sırasında kontrol edilebilir.

78,5° görüş alanı ve 12x optik yakınlaştırma ile güçlendirilmiş UVC80, toplantı odasındaki herkesi tüm detayları ile aktarır. Tavana ters montaj imkanınıda destekleyen UVC80 video konferans kamerası Hangup modu ile kameranın görüntü görünümünü çevirmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. UVC80’yi konferans masasına koymanıza ya da TV’nin üstüne, duvara, tavana, bir TV sehpasında kullanma seçenekleri işinizi kolaylaştıracaktır.

15 kişilik ve daha büyük toplantı odaları için uygun olan Yealink UVC80 video konferans kamerası sistemi ile birlikte gelen 2 adet kablosuz mikrofunu ile de HD ses kalitesini toplantı odanızda mükemmel ses düzeyini garanti etmektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİNYealink MVC500 II

Yealink
MVC500 IIYealink MVC500 II Microsoft Teams Edition

Microsoft Teams için üretilen MVC500’ün ana bileşenlerinden olan Yealink Mini-PC kutusu masaya, duvara veya kablo karmaşası istenmeyen toplantı masaları için TV arkasına yerleştirilebilir. Katılımcılar, CPW90 kablosuz mikrofonu konferans masası etrafında hareket ettirerek rahatça konuşabilir. MTouch II dokunmatik konsol, ses, görüntü çevre birimleri ve mini PC dahil olmak üzere Yealink MVC500 komple çözümü kullanıcılara orta boy toplantı odaları için esnek bir Microsoft Teams video konferans çözümü sunar.

CPW90, kablo arızası olmadan 3 metrelik yarıçapa kadar 360 derecelik bir ses alma mesafesini destekler. DECT teknolojisi ile donatılmış olan kablosuz mikrofonlar 50 metreye kadar iletişim mesafesi sağlanabilir. MVC500 toplantı odalarında, katılımcılar CPW90 kablosuz mikrofonu toplantı masası üzerinde kablosuz olarak hareket ettirerek rahatça konuşabilirler.

UVC50 5x optik zoom özellikli USB PTZ kamera, derin odak alanı ile keskin, pürüzsüz ve yüksek çözünürlüğe sahip görüntü kalitesi sunarken, 91° görüş alanı merceği ve ayarlanabilir kamera açısı, herkesin çarpıcı netlikte birbirini görmesini sağlayan geniş bir görünüm sağlar. 8 inç büyüklüğündeki Yealink MTouch dokunmatik kontrol paneli ile de tek bir donuşla Microsoft Teams konferans görüşmelere katılabilir ve toplantınızı yönetebilirsiniz

DETAYLI BİLGİ İÇİNYealink MVC800 II

Yealink
MVC800 IIYealink MVC800 II

Büyük toplantı odaları için tasarlanan Microsoft Teams video konferans oda çözümünün 12x optik zoom özellikli kamerası Yealink UVC80, toplantı odasının en uzak kısmını dahi yakın görünmesine olanak sağlar. 6 metrelik mikrofon kapsama alanına sahip olan VCM34 mikrofon sayesinde toplantı odasındaki herkesin net bir şekilde duyulmasını sağlar. Yealink Mini-PC kutusu masaya, duvara veya kablo karmaşası istenmeyen toplantı masaları için TV arkasına yerleştirilebilir. Yealink MVC800 komple çözümü toplantı deneyimini optimize eder ve kullanıcılara orta ve büyük toplantı odaları için esnek bir toplantı odası seçeneği sunar.

UVC80’in 12x optik yakınlaştırma özelliği ve uzun alan derinliği ile büyük toplantı odalarında bile Microsoft Teams toplantısına katılan diğer lokasyondaki katılımcıların toplantı odasının en uzağında bulunan kişileri herhangi bir kalite kaybı olmadan net bir şekilde görebilirler.

Yealink VCM34 kablolu mikrofon, odadaki herkesin net bir şekilde duyulabilmesini sağlayan, Yealink Noise Proof Teknolojisi sayesinde 6 metrelik ses alma aralığına sahip bir mikrofon ünitesidir.

DETAYLI BİLGİ İÇİNYealink MVC900 II

Yealink
MVC900 IIYealink MVC900 II Microsoft Teams Edition

Yealink MVC Serisi, Yealink tarafından üretilen ve Microsoft Teams Rooms video konferans deneyiminde en üst seviye yepyeni bir video konferans sistemidir. Microsoft Teams Rooms ile en yeni ses ve görüntü çözümleri ile mükemmel bir şekilde entegre olan Yealink MVC Serisi, tüm kullanım senaryolarını kapsayacak ve size konferans salonunda mükemmel toplantı deneyimi yaşayacaktır. Dokunmatik konsol, sunum paylaşım birimi, ses ve görüntü çevre birimleri ile mini PC'den oluşan Yealink MVC Serisi, her zaman kullanmaya alışık olduğunuz Microsoft Teams Rooms arayüzü sayesinde saniyeler içinde konferans görüşme deneyimini geliştirir. Toplantı odasına girer girmez tek bir dokunuşla video konferans görüşmenize katılabilir ya da yeni bir görüşme başlatabilirsiniz. Yealink MVC900, ekstra büyük bir konferans odası için dört adet 360° kapsama alanı oluşturan mikrofonlar ve 12x optik zoom özellikli 2 adet PTZ pan-tilt-zoom özellikli kamera içerir.

Yealink MVC900, çok geniş toplantı odaları ve konferans salonları için tasarlanmış Microsoft Teams uyumlu video konferans sistemidir. 2 adet UVC80 USB PTZ kamera, kamera hub, 4 adet VCM34 kablolu mikrofonlar, Yealink Soundbar hoparlör ve MTouch dokunmatik ekran üniteleri sayesinde MVC900 Teams için komple paket bir çözümdür.

Çok büyük alanlarda Microsoft Teams video konferans toplantıları için mükemmel bir çözümdür. 20 kişilik ve daha büyük toplantı odaları için benzersiz video konferans sistemidir.

DETAYLI BİLGİ İÇİNYealink VC210 Teams Edition

Yealink VC210 Teams EditionYealink VC210 Teams Edition

Küçük toplantı odaları ve ortak çalışma alanları için tasarlanan Yealink VC210 Teams Edition herşey dahil formunda üretilmiş Microsoft Temas için video konferans cihazıdır. Yerleşik Microsoft Teams ile yüksek düzeyde entegre VC210, tak ve çalıştır kolaylığı, birinci sınıf ses ve görüntü deneyimi sunarak küçük toplantı odalarında Teams toplantı deneyimi sunmak için Yealink hoparlör CP900 ile birlikte çalışır.

Hepsi bir arada tasarım olan VC210, bağlandığı entegre olabilen tasarım yapısı ile 7 önemli özelliği sayesinde en çok tercih edilen video konferans cihazı olmaktadır. Kompakt ve minimal tasarımı ile daha az yer kaplar. Çoklu montaj seçenekleri ile tak ve çalıştır özelliği sayesinde kablo karmaşasını en aza indirir. Android işletim sistemi kullanım esnekliği sağlarken 4K Ultra HD entegre kamera ve 6 adet Beamforming özellikli mikrofon HD ses kalitesini kullanıcılarına sağlar. Dahili Wi-Fi ve Bluetooth kablosuz bağlantı teknolojileri sayesinde kablo karmaşalarını ortadan kadrmaya yardımcı olur.

Ultra HD 4K kamera, her katılımcının kameraya görülebilmesini sağlamak için 120 derecelik diyagonal görüş alanına sahip otomatik çerçeveleme özelliğine sahiptir. Yüksek görüntü kalitesi sayesinde Microsoft Teams toplantı deneyimini, küçük toplantı alanlarındaki daha verimli hale gelmesini sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİNSistem Mukayesesi
MVC300 MVC500 MVC800
ÜRÜN AÇIKLAMASI Küçük toplantı odaları için idealdir Orta boy toplantı odaları için idealdir Büyük toplantı odaları için idealdir
MICROSOFT TEAMS UYUMLU
KONFERANS KAMERASI UVC30 USB Sabit kamera UVC50 USB 5x PTZ kamera UVC80 USB 12x PTZ kamera
KAMERA ZOOM (YAKINLAŞTIRMA) 3x digital zoom 5x optik zoom 12x optik zoom
MTOUCH KONTROL PANELİ
INTEL NUC MINI PC
WINDOWS 10 IOT ENTERPRISEMicrosoft Teams İçin üretilen Yealink video konferans ürünleri

Microsoft Teams için üretilen Yealink video konferans ürünleri

Microsoft Teams için Yealink Oda Çözümleri, bir veya iki ekranlı konferans odası oluşturmak için ihtiyacınız olan her seyi içerir. Firmanıza uygun Yealink video konferans sistemini belirlemek için Vodanet’i arayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİNYealink ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40