Cloud Vodanet

Bulut teknolojisi sayesinde iletişimde yepyeni bir dönem başladı. Cloud Vodanet firmanız için güvenli, teknolojik ve ekonomik IP Santral haberleşme altyapısı sunuyor.

En İyi Bulut Santral Çözümü Arayanlar İçin
Cloud Vodanet

Cloud Vodanet, KOBI seviyesinde bir firma veya dünya genelinde birden fazla ofisi olan her ölçekteki işletmeye uygun olarak tasarlanmıştır. Yüzlerce ip santral özelliği ve başvuru ile aynı gün kurulum desteği sayesinde kullanıcıları ekleyebilir veya kullanıcıları hızlı ve kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. Gelişmiş özellik paketlerimizle, kullanıcının deneyimini tamamen özelleştirebilir ve basit bir tıklama ile bir çağrı merkezi çözümü, otel uygulamalarıve çok daha fazlasını sunabiliriz.

Yatırım Maliyeti Gerektirmeyen IP Santral Çözümü
Cloud Vodanet

Cloud Vodanet kurumsal haberleşme seviyesinde ip santral alımında kaynak kullanımınızla ilgili karmaşıklığı ve kaygıları önleyecektir. Cloud Vodanet mükemmel esneklik sunar ve 'Büyüdükçe Öde' konseptine sadıktır. Basit yönetim aracıyla kapasiteyi, özellikleri ve uygulamaları gerektiği gibi ayarlayabilirsiniz. Coud Vodanet, işiniz büyüdükçe iletişim gereksinimlerinizi optimize etmenizi sağlar.

 

İş Sürekliliğini Korumak İsteyen Firmalar İçin
Cloud Vodanet

IP Telefon, Bilgisayar, Tablet ve Mobil tüm cihazlarda; her yerde kullanım imkanı sağlayan Cloud Vodanet er yerde iletişim için alt yapı sunar. Cloud Vodanet herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, herhangi bir cihazınızla ses, video ve işbirliği araçları gibi aynı zengin özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.  Bulut santral ile ofisteki gibi sınırsız bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.  Cloud Vodanet iş iletişimi rotanızı genişletmenize olanak sağlar.
Uygulamada Gerçek Zamanlı İletişim

Çok Katmanlı Yönetim Aracı
Cloud Vodanet

Cloud Vodanet işletme giderlerini ve zamanını azaltmak için çok katmanlı bir yönetim aracına sahiptir. Yönetim aracı web tabanlı GUI'dir, böylece tüm kullanıcılar tüm kaynaklarını kolayca yönetebilir. Bulut tabanlı iş iletişimi söz konusu olduğunda, yönetim araçları aracılığıyla hızlı provizyon ve izleme hizmetleri başarının anahtarıdır. Cloud Vodanet‘in yönetim araçları sezgisel bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmıştır, böylece müşterilerimiz tüm kaynaklarını hızlı ve verimli bir şekilde yapılandırabilir.
Tek Arayüzde Sorunsuz Bir İş Akışı

CLOUD VODANET ile işinizi nasıl daha verimli hale gelir KEŞFEDELİMDava, icra, danışmanlık gibi hukuk işlemlerini kolaylaştıran çok sayıda özelliği sayesinde işinizi çok daha hızlı ve etkin bir biçimde yapabilmenizi sağlayan yeni nesil ip santral çözümü Clod Vodanet
Diş poliklinikleri, görüntüleme merkezleri ve hastanelerdeki haberleşme sorunlarını ortadan kaldıran Cloud Vodanet çağrı merkezi ve crm uygulamaları ile kurumsal müşteri yönetimini en üst düzeye taşır
Gün içinde 24 saat ekip ile anlık iletişim ihtiyaçlarınıza özel yeni nesil haberleşme çözümleri sayesinde zorlu rekabet koşullarınnda size destek olabiliriz.
Cloud Vodanet sıfır gelen çağrı kaybı ve hd ses kalitesi ile telefon ile satış yapılan sektörlerde müşteri memnuniyetini mükemmel bir seviyeye taşır.
SIP TELEFONLAR & AKSESUARLAR

IP Telefon Seçenekleri
Cloud Vodanet ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40