Fikrinizi kolayca yazın ve çizin

Samsung Flip ile herhangi bir ilhamı tam olarak hayal ettiğiniz gibi hayata geçirin. Pürüzsüz, akıcı fikirler için kalemden kağıda yazma deneyimini yaşayın. 20 kullanıcıya kadar çoklu yazma işleviyle zahmetsizce işbirliği yapın. Ayrıca, bir dizi akıllı düzenleme aracı sayesinde özgürce düzenleme yapın.

Kolaylıkla bağlantı kurun

Knox tarafından güvence altına alınan Workspace ile Flip Pro, kullanıcıların uzak PC, ağ sürücüsü ve Office 365, VMWare, Boxlight MimioConnect gibi diğer harici uygulamalara kolayca erişmesini sağlar. Sınıfınıza veya ofisinize hayat verin ve üretkenliği en üst düzeye çıkarın.

Temiz ekran ve minimum hasar riski

Koruyucu ekran teknolojisi ile Samsung Flip Pro, mikrobiyal büyümeyi engelleyen yerleşik bir Antimikrobiyal Kaplama ile gönül rahatlığı ile kullanım imkanı sağlar. Ayrıca, Flip'in ekranı, kırılma durumunda ekranın sağlam kalmasını sağlamak için özel bir kırılmaz filmle kaplanmıştır.

Akıllı Tahta Çözümleri

Toplantı odanızdaki sıradan ekranlar yerini interaktif akıllı tahtalara bırakıyor. Dokunmatik, kablosuz sunum paylaşımı ve toplantı notlarını ekran paylaşımı gibi özellikleri barındıran yeni nesil interaktif ekranlar için bizi arayın.

ÜRÜN KATALOĞU


Samsung Flip Birden fazla cihazdan kablosuz paylaşımı

SmartView+

Birden fazla cihazdan kablosuz paylaşımı


SmartView+ özelliği ile, uyumlu Samsung Flip akıllı tahtaya aynı anda 50'ye kadar cihaz kablosuz olarak bağlanabilir ve ayrıca dört ekrana kadar çoklu görüntüleme etkinleştirilebilir. Bu kablosuz ekran paylaşımı işlevi, daha büyük toplantı odaları ve dijitalleştirilmiş sınıflar için idealdir.

AirPlay 2 ile entegre olan Flip Pro, kullanıcıların büyük ekranda sunum yapmalarına olanak tanıyarak daha geniş alanlarda görünürlüğü ve etkileşimi artırır. Kablosuz çift ekran kurulumu oluşturmak, toplantı odasındaki tüm katılımcıların daha fazla işbirliğine dayalı etkileşim için önemli bilgileri kaçırmamasını sağlar.


Samsung Flip Akıllı Tahta

OPS Slot

Samsung Flip 3 ve Flip Pro uyumlu


OPS (Open Pluggable Specification) yuvası ile Samsung Flip 3 ve Flip Pro, toplantı odalarında kullanıcıların Microsoft işletim sistemine uyumlu harici video konferans ve eğitim çözümlerini kullanmalarını sağlayarak yeni normal hibrit çalışma hayatına ofis binası içinden katılmalarına olanak sağlar.

Entegre bilgisayar ilavesi Zoom, Skype ve Microsoft Teams gibi bulut tabanlı konferans uygulamalarını akıllı tahtanıza entegre olarak kullanmanızı sağlarken Samsung Flip kullanıcılarına toplantı odanızın yenilikçi gelişmiş teknolojilere de sahip olma imkanı tanır.Samsung Flip 2 Akıllı Tahta

Video Konferans

USB kamera uyumlu ve entegre uygulama desteği


İlave bilgisayar gereksinimi olmadan iş arkadaşlarınızla konferans görüşmeler yapabilirsiniz. Her zamankinden daha kolay video konferans özelliği sunan Samsung akıllı tahta özelliğine sahip ekranlar, en popüler web konferansı uygulamalarını destekler ve yalnızca USB tipi bir web kamerası ile basit video görüşmeleri sağlayan yerleşik bir video konferans çözümüne sahiptir.

Büyük yatırımları gerektirmeden sadece Samsung ekran ile devreye alabielceğiniz entegre video konferans çözümü arayan kurumlar için benzersiz bir çözüm sunar.


Samsung Flip Akıllı Tahta

Parlamayan Ekran Teknolojisi

Kurumsal ekran profesyonel kullanım


Tüm Samsung Flip Serisi interaktif ekranlar, günün her saatinde her açıdan daha iyi görünürlük sağlayan güvenilir, parlamayan panellere sahiptir. Parlamayan ekran, toplantı odalarında aydınlatma ve güneş ışığı gibi ekran görüntüsünü engelleyen tüm olumsuzlukları engeller.

Sektörel Kullanım Alanları
Eğitim Kurumları

Eğitim Kurumları

Sınıf katılımını artıran işbirlikçi fikir ve ilhamla öğrenmeyi eğlenceli bir deneyim haline getirin.
Toplantı Odaları

Toplantı Odaları

Fikir ve görüşleri özgürce paylaşın, ardından sorunsuz bir deneyim için toplantı özetlerini hemen paylaşın.
Tasarım Ofisleri

Tasarım Ofisleri

Yeni fikirler üzerinde etkili bir şekilde işbirliği yapın ve bunları sınırlama olmaksızın geliştirin.
Mağazalar

Mağazalar

Bilgilendirici, etkileşimli içerikle müşterilerin dikkatini çekin ve satışları artırın.


Flip 2 ile Yazın, Çizin ve Yeni Fikirlere İlham Verin

Toplantı odanızda sıradan ekranlar yerine etkileşimli E-board teknolojisi ile verimli işbirliğini canlandırın.

Detaylı Bilgi İçin
Esnek Bağlantı Seçenekleri
Samsung Flip Genel Özellikler
Kutu Açılış Ve Kurulum Rehberi
Samsung Flip 2 İle Tanışın
Çok Yönlü Bağlantı Seçenekleri
Samsung Flip 2 Ödüllü Tasarım

Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.