Profesyonel
Stüdyo Anons Kaydı


Firmanızın karşılama anonsunu ve beklemede müzik yapılandırması firma kurumsal kimliğinizi yansıtan ana unsurlardan biridir. Firmanızı arayanlara firma bilgilerini içeren karşılama anonsu ile birlikte görüşmek istedikleri çalışana, departmana veya sesli postaya yönlendirerek müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlayın.

Sesli Yanıt Sistemi

Sesli Yanıt Sistemi


Günümüz telefon santrallarında çok farklı karşılama anonsu senaryoları gerçekleştirmek mümkündür. Robot operatör özelliği sayesinde firmanızı arayan müşterileriniz ilk çalma tonundan hemen sonra şirketinizin karşılama anonsu ile cevaplandıktan sonra aranan kişinin dahili numarası tuşlanarak direk erişim imkanı sağlanması veye departmanlara tek tuşla erişim ( satış için 1’e muhasebe için 2’ye gibi ) sağlanarak aktarılması gereken kişiye hızlıca görüşebilirler.

Sesli karşılama anons sistemini, hatlarınızın çok yoğun olduğu durumlarda beklemeye almak yerine geri arama hizmeti sunmak içinde kullanabilirsiniz. Bu sistem içinde profesyonel stüdyo kalitesinde yapılan anons kayıtları ile kurumsal firma kimliğinizi yukarı taşıyabilirsiniz.


Profesyonel Stüdyo Anons Kaydı

Profesyonel Stüdyo Anons Kaydı


Hepimiz günlük hayatımızda bazı markaları reklam seslendirmesini yapan kişiyle aynı anda hatırlarız. Yurt dışında da buna en belirgin örnek yetenekli aktör James Earl Jones'un profesyonel sesi ile“This is CNN” seslendirmesine aşinayız. Belirli bir ses genellikle belirli bir markayla ilişkilendirilir ve kendilerini izleyicilerine marka imajını güçlendirmek için sesin gücünü ve doğru tonlamayı kullanmaktadırlar. 

Firmanızın telefon santralında kullandığınız karşılama anonsu hem hiçbir çağrıyı kaçırmamanıza yardımcı olacaktır hemde firmanızın kurumsal kimliğine güç verecektir. Vodanet olarak çalıştığımız profesyonel stüdyo mühendisleri sayesinde firmanız için uygun ses tonu ve karşılama anons metni konusunda danışmanlık desteği sağlanacaktır.

Ayrıca farklı yabancı dillerdeki anons desteğimiz ile Fransızca, Almanca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca gibi seslendirmeleri de sisteminize dahil edebilirsiniz. Bizimle irtibata geçtiğinizde anons örneklerini içeren demo kayıtlarını sunabiliriz.


Jabra USB Kulaklıklar

Zamana Göre Anons Kayıt Destegi


Yılbaşı ve bayramlar gibi tatil günlerinde aynı karşılama anonsu ile sizi arayanlara cevap vermek ve sonrasında açılmayan telefonlar ile müşterilerinizin karşılaşmaması istiyorsanız. Müşterilerinizin Yılbaşı yada bayramlarını kutlamak gibi iyi niyet mesajlarınızı öncelikle müşterileriniz ile buluşturarak günün mesajını kaçırmadan mesai saatlerinizi bildirebilirsiniz. Firmanızın müşteri ilişkilerini modern ve dinamik bir seviyede yönetebilmenize tatil anonsları destek sağlayacaktır.

Örnek yılbaşı uygulaması: Mutlu Yıllar !, ITSUPERSTORE’u aradığınız için teşekkür ederiz. Aralık ayı son haftası boyunca tüm alışverişlerinizde % 10 yılbaşı indirim imkanını sizde yakalayın. 31 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında kapalı olacağımızı unutmayın. Sizi yeni teknolojilerle tanıştırıcak müşteri temsilcilerimiz ile görüşmek için lütfen bekleyin.

Profesyonel stüdyo anons kaydı hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40