Microsoft Teams Uyumlu Cihazlar

Microsoft Teams uyumlu ekipmanlar ile hızla bağlantı kurun ve işbirliği yapın. 
Tek bir dokunuşla toplantılara ve çağrılara başlayın.

Close
Jabra ürünleri Microsoft platformu ile kusursuzca entegre olan üstün kaliteli sesli iletişim çözümleri sunarak,
Microsoft’un sesli iletişim deneyimini bir üst seviyeye çıkarmaktadır.
  • Kablolu kulaklıklar
  • Kablosuz kulaklıklar
  • USB konferans cihazları
MICROSOFT TEAMS UYUMLU KABLOLU KULAKLIKLAR

MICROSOFT TEAMS UYUMLU KABLOLU KULAKLIKLAR

Microsoft Teams ve Skype for Business çalışan bilgisayarınızın USB portu ile kablolu bağlantı yapacağınız Jabra kulaklıklar sorunsuz bir şekilde çalışarak farklı ortamlarda bile mükemmel ses kalitesi sunar.
Detaylı Bilgi İçin
MICROSOFT TEAMS UYUMLU KABLOSUZ KULAKLIKLAR

MICROSOFT TEAMS UYUMLU KABLOSUZ KULAKLIKLAR

Microsoft Teams ve Skype for Business çalışan bilgisayarınızın USB portuna takılan Jabra Bluetooth adaptör ile profesyonel kablosuz bağlantı üstünlüğü sayesinde mükemmel ses kalitesi ve hareket özgürlüğü sunar
Detaylı Bilgi İçin

Microsoft Teams Projelerinde Üstün Başarının Sırrı

Microsoft Teams Projelerinde Üstün Başarının Sırrı


Firmalar uzaktan çalışma ve ekiplerin birlikte çalışma ortamı sağlamak için en çok tercih edilen iletişim platformu olan Microsoft Teams’i firmanızda konumlandırırken teknolojik altyapınızın profesyonel yapılandırılması kadar kullanıcılara optimum fayda sağlayacak olan donanım desteği de Teams’in uzun yıllar başarı ile kullanılması için hayati önem taşımaktadır.

Kullanıcıların tek bir tuşa dokunarak toplantılara katılması veya düzenlemesini sağlayan ekipmanlar Microsoft Teams tarafında kolay kullanım deneyimleri sağlamalarına yardımcı olmaktadır. Jabra kulaklıklar Microsoft tarafından Skype for Business ve Teams uygulamaları için onaylanmış sertifikalı ürünlerdir. Jabra, Microsoft ile uzun yıllara dayanan ve giderek güçlenen bir iş birliği içerisindedir. Microsoft’un stratejik ortağı olan ve 10 yılı aşkın bir süredir onaylı ses çözümleri sunan Jabra, Skype for Business ve sonrasında Teams’i geliştiren kurumsal seviyede profesyonel ürünler üretmektedir. Türkiye’de uzun yıllardır binlerce müşteriye Jabra ürünlerini Vodanet tarafından sağlanmaktadır.

Microsoft Teams lisanslaması ve altyapı planlamasının yanında kullanıcı terminalleri tarafında Vodanet ile firmanızın ihtiyaçlarına yönelik seçenekleri test ederek en doğru tercihi yapabilirsiniz. Vodanet İletişim Hizmetleri olarak optimum fayda ve maliyet analizine en kısa yoldan ulaşarak kaynaklarınızın verimli kullanımına destek sağlayabiliriz.En İyi Kulaklık Hangisi ?

En İyi Kulaklık
Hangisi ?


Ofis dışında yada açık ofis ortamında Jabra kulaklıklar görüşmelerinizde hiçbir detayı kaçırmamanıza ve Microsoft Teams deneyiminizi en üst düzeye getirmenize destek olacaktır. Aktif gürültü engelleme (ANC) ve diğer gürültü filtreleme teknolojileri sizi arayanları duymanıza ve sizi duymalarına yardımcı olur, bu sayede kullanıcılar gerçek hayatta gibi sesinizi yükseltmeden ve kaygılanmadan görüşmeler yapabilirler. Yeni nesil ANC teknolojisi ile Jabra kulaklıklar kurumsal seviyede rakipsiz ses kalitesi sağlamaktadır.

Uzun pil ömrü ile birlikte daha fazla konfor sağlayan deri kulaklık destek yastıkları sayesinde saatlerce kesintisiz kullanım deneyimi sağlamak demektir. Jabra kulaklık kullanma deneyimine alışkın bir Microsoft Teams kullanıcı için Jabra kulaklık vazgeçilmek olacaktır.

Doğru cihaz seçimi Microsoft Teams projenizin başarısını kenlikle çok etkileyecektir. Vodanet olarak Teams kullanıcılarına çalışma stillerine uygun donanımlar tercih eden firmaların Teams kullanma oranının %62 daha yüksek olduğunu görmekteyiz.

Ayrıca Jabra Direct uygulaması sayesinde kullanıcı deneyimini kesintiye uğratmadan bilgi edinmenize ve kulaklıkların özelleştirilebilmesi seçenekleri ile bireysel ihtiyaçlara cevap vermenize yardımcı olur.


Jabra kulaklıklarla
Microsoft Teams‘i daha verimli kullanın.

Skype for Business'dan Microsoft Teams'e, Jabra'nın Microsoft uyumlu kulaklıkları kesintisiz ve sezgisel bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır.

Detaylı Bilgi İçin

Microsoft Teams Uyumlu
Jabra Kulaklık Seçenekleri

Jabra Microsoft Teams
Açık ofis yada çağrı merkezi gibi yoğun gürültülü alanlarda sadece işine konsantre olmak isteyen Teams kullanıcıları için uygundur
Jabra Microsoft Teams
Gün içinde Microsoft Teams ile görüşmelere katılıp aynı zamanda çevresinde olup bitenlerden haberdar olmak isteyen kullanıcılar için tercih sebebidir
Jabra Microsoft Teams
Kablosuz kulaklıklar ofis içinde hareket özgürlüğü talep eden Microsoft Teams kullanıcıları için mükemmel çözümdür
Jabra Microsoft Teams
Microsoft Teams uyumlu kablolu kulaklıklar genellikle ekonomik ve giriş seviyesi ürün arayanlar için idealdir

Microsoft Teams Uyumlu Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40