Saphira Çağrı Merkezi / Contact Center

Saphira sistem Çağrı Merkezi, CRM, IP Santral ve Ses kayıt Çağrı kayıt gibi özellikleri bünyesinde barındıran hibrit IP bir platformdur.


Telefon, EMail, Chat ve sosyal medya üzerinden gelen çağrı, istek ve taleplerin uygun personele yönlendirilmesini sağlayan ana modüldür. Telefon aramalarında gelen çağrılar IVR ile karşılanır ve menüler ile istenilen Agent grubunu dağıtılır.

Saphira Çağrı Merkezi'ni tasarlarken, her sektörün ihtiyacını görebilecek bir altyapı kurmaya çalıştık. bugun 5 kullanıcılı ufak çağrı merkezlerinden 1.000 kullanıcıya hizmet veren Enterprise seviyelerde müşteri yelpazesine destek vermekteyiz. Yüksek çağrı trafiklerinde uzun yıllardır test edilmiş uygulamamız yüksek performans ve kararlılıkla müşterilerinize hizmet verir. Web tabanlı yönetim modülü ile kullanımı ve raporlamasını kolayca yapabilirsiniz.

SAPHIRA ÇAĞRI MERKEZI GELEN ÇAĞRI (INBOUND) ÖZELLIKLERI

Telefon ve tüm medya ortamlarından gelen bildirimleri işleyerek uygun personele dağıtımını yönetebilirsiniz. Size ulaşmaya çalışan müşterinizi tanır ve agent ekranında ilgili müşterinin kartı otomatik olarak açılır.

Gelen bildirimlerde çok kanallılık; Telefon çağrıları, Sesli Mesaj, Fax, SMS, EMail, Chat ve Sosyal medya platformlarından gelen bildirimleri ifade eder. Çağrı merkezinizin tüm kanallardan gelen bildirimleri tek platformda işliyor olması, iş süreçlerinin tek platformdan yönetilmesini sağlar. Saphira müşterilerinize kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri platformunu beraberinde sunar. Böylece müşterileriniz kısa zamanda hizmet almış olurlar.


Vodanet cx cloud virtural contact center solution

SAPHIRA ÇAĞRI MERKEZI DIŞ ARAMA ( OUTBOUND ) ÖZELLIKLERI

Dış arama (OUTBOUND) Veritabanında kayıtlı olan müşteri yada müşteri adaylarının çağrı merkezi agentleri tarafından aranmasını ifade eder. Aranması gereken veriler XLS ortamından sisteme kolayca aktarılabeceği gibi mevcut kayıtlar içinden gelişmiş filtreleme uygulanarakta arama başlatılabilir.

Arama işlemleri yönetici tarafından belirlenen kurallar doğrultusunda yapılır ve müşteri temsilcilerine dağıtılır. Saphira Contact Center aynı anda hem gelen çağrılara cevap verip hem dış arama yapılmasına olanak sağlar. MIX modda gelen çağrıları cevaplaması için ayrılan müşteri temsilcisi sayısından fazla serbest agent varsa sistem bu Agent'ler için otomatik aramayı başlatacaktır.


SmartWAN technology to maximize QoS

SAPHIRA ÇAĞRI MERKEZI AGENT ÖZELLIKLERI

Saphira SoftPhone Agent uygulaması, çağrı merkezi kullanıcılarına kolayca işlem yapması için birçok özellik sunar. Uygulama üzerinden Çağrı Merkezine giriş / çıkış / mola işlemleri kolayca yapılır. Free Seating özelliği ile kullanıcı kendisini tanıtır ve tüm yetkileri ilgili bilgisayarda kullanılır hale gelir.


omnichannel conversation with Nexmo API

Kara Listeye Kayıt Özelliği

Kötü amaçlı aramalarda arayanın tekrar çağrı merkezine erişmesi istenmezse. Kullanıcı arayanı kara listeye ekleyerek bu işlemi gerçekleştirebilir. Kara listede kalma süresi ve kara liste onay mekanizması yönetici tarafından belirlenir.


AI, chatbot and contact center APIs for real time sentiment analysis

Ekranın Kaydı

Gerekli durumda manuel olarak kullanmakta olduğu bilgisayarın ekranını mouse hareketleri dahil kaydedebilir. kaydedilen ekran videosu otomatik olarak takım liderlerinin erişebileceği server ortamına transfer edilir.


cloud privacy compliance certification from PIC, SOX, FCC and CPNI

Uyumluluk Ve Entegrasyon

Saphira Contact Center ürünü, desteklemekte olduğu SIP, IAX ve PRI protokol ve bağlantı noktaları sayesinde, yine bu teknolojileri destekleyen  tüm santral ve gateway cihazlar ile %100 entegre ve uyumlu çalışmaktadır.


voip cloud contact center solution for call centers

Predictive Auto Dialer

Yüksek sayıda müşteriye en kısa zamanda ulaşılmasını sağlamak için kullanılacan yöntemdir. İki çağrı arsında, Kullanıcılara en az boşta kalma süresi harcatır. Agent logout yada mola konumuna geçmediği sürece sistem yeni çağrı bağlayacaktır

Progressive Power Auto Dialer

Bu arama yöneteminde agentler serbest kalmadığı sürece sistem yeni bir arama başlatılmaz. Agent Serbest kalma süresi daha yüksek olmasına rağmen aranan müşteriler telefona cevap verdikleri anda Müşteri Temsilcisine bağlanırlar.


Saphira ile Geliştirilmiş Bütünleşik ''Çağrı Merkezi''

Saphira Çağrı Merkezi’nin esnek mimari yapısı ile her sektörün ihtiyacını görebilecek bir altyapı kurulduğunu gördük. Özellikle ülkemizde çağrı merkezi uygulamalarının %80 gibi yüksek bir oranda 5 kullanıcılı kompakt çağrı merkezlerinden oluştuğunu hiç göz ardı edilmemiş. Gerek fiyat gerekse bu tip firmaların ihtiyaçlarını eksik karşılayan Saphira Çağrı Merkezi yazılımı bunun yanında 1.000 kullanıcıya hizmet veren Enterprise seviyelerde müşteri yelpazesine de rahatlıkla destek verecek bir yapıyıda desteklemektedir.

Yüksek çağrı trafiklerinde uzun yıllardır test ettiğimiz Saphira Çağrı Merkezi uygulaması yüksek performans ve kararlılıkla müşterilerinize hizmet verir. Web tabanlı yönetim modülü ile kullanımı ve raporlamasını kolayca yapabilirsiniz. Vodanet servis kalitesi ile sistem daima %100 verimlilikte kullanılabilir.
ÇAĞRI MERKEZİ
Yazılı ile benzersiz özellikler kazanın
Telefon aramaları ile gelen bildirimler.
Gelen çağrılar (IVR) Sesli menüler yardımı ile çağrı merkezi kuyruklarına transfer edilir. Serbest konuma geçen ilk Agent'a transfer edilir. Agent telefona cevap verdiğinde ilgili müşteri kaydı telefon numarası sorgulanarak otomatik olarak ekranda açılır.
EMail ile gönderilen bildirimler.
Gelen çağrılar (IVR) Sesli menüler yardımı ile çağrı merkezi kuyruklarına transfer edilir. Serbest konuma geçen ilk Agent'a transfer edilir. Agent telefona cevap verdiğinde ilgili müşteri kaydı telefon numarası sorgulanarak otomatik olarak ekranda açılır. Agent Sesli mesajı aynı ekrandan dinleyip işlem yapabilir.
Sesli Mesaj Kayıtları
Kuyrukta bekleyen kişileri tanımladığınız kıstaslar doğrultusunda Sesli Mesaj bırakması için Voice Mail modülüne yönlendirebilirsiniz. Bırakılan mesajlar serbest konuma geçen ilk agent ekranına ilgili kişinin kartı ile bağlantılı olarak açılır
SMS ile alınan bildirimler
Gelen SMS ler apiler kullanılarak ilgili servis sağlayıcıdan alınır. İşlem yapacak agent önüne kart bilgisi otomatik olarak açılır ve işlem yapması sağlanır. SMS ile gelen bildirimlere sistem otomatik olarak tanımlayacağınız senaryolar doğrultusunda cevaplar gönderebilir.
Web Chat ile alınan bildirimler
Web sayfanız üzerinden hizmet almak isteyen kişilere canlı hizmet vermenize olanak sağlar. Web Chat yapmak isteyen müşteri müsait olan ilk müşteri temsilcisine bağlanır ve görüşme başlar. Web chat işlemine başlamadan önce doldurulacak bir formla ilgili departmandaki müşteri temsilcilerine bağlanması sağlanır. Web Chat başladığında müşteri bilgileri otomatik olarak ekranda açılacaktır.
Sosyal Medya üzerinden alınan bildirimler
ile gelen çağrılar (IVR) Sesli menüler yardımı ile çağrı merkezi kuyruklarına transfer edilir. Serbest konuma geçen ilk Agent'a transfer edilir. Agent telefona cevap verdiğinde ilgili müşteri kaydı telefon numarası sorgulanarak otomatik olarak ekranda açılır. Agent Sesli mesajı aynı ekrandan dinleyip işlem yapabilir.

SAPHIRA BLOG SAYFASI

Demo ve kullanım kolaylıklarından bilgi almak için sizi ziyaret edebiliriz.
Vodanet Contact Center whitepaper
İletişim merkeziniz müşterilerinizi sadık tutuyor mu?

Saphira ile modern müşteri beklentilerini karşılamak için gerekli gelişmiş iletişim merkezi yeteneklerini nasıl sağladığını gösteriyor.

SAPHIRA ÇAĞRI MERKEZ YAZILIMI

Saphira Çağrı Merkezi'ni tasarlarken, her sektörün ihtiyacını görebilecek bir altyapı kurmaya çalıştık. bugun 5 kullanıcılı ufak çağrı merkezlerinden 1.000 kullanıcıya hizmet veren Enterprise seviyelerde müşteri yelpazesine destek vermekteyiz. Yüksek çağrı trafiklerinde uzun yıllardır test edilmiş uygulamamız yüksek performans ve kararlılıkla müşterilerinize hizmet verir. Web tabanlı yönetim modülü ile kullanımı ve raporlamasını kolayca yapabilirsiniz.

Saphira Çağrı Merkezi
Tüm özellikler ve farklılıklarımız

Entegre ses kayıt. “standart 160.000 saat”

Sesli karşılama

Menüler yardımı ile yönlendirme

Doğrudan numara tuşlayarak aboneye erişim

Sesli posta kutusu / Voice Mail

Sesli mesajların EPosta ile yönlendirilmesi

Çoklu kuyruk desteği

Kayıp çağrı yönetimi / otomatik geri arama

Agent login / logout ve mola işl. & rapor

Gün saat bazında değişik senaryo tanımlama

Yönetici tarafından tasarlanabilir wallboard

Entegrasyon AIP Desteği
Siz talep edin biz projelendirelim.

Mouse ile sürükle bırak çağrı akışı oluşturma

Gelişmiş super user özellikleri

Agent ekranında müşteri bilgisi / PopUP

Arayan numaraya göre öncelik tanıma / VIP

Kara liste yönetimi / aranmayı engelleme

Dış aramalarda uygun operatör seçimi

Taşan çağrıları başka çağrı merkezine transfer

Otomatik arama / sesli anons / agent’e bağlama

Master / Slave yedekli çalışma

Saphira Çağrı Merkez Yazılımı Tüm Telefon Santralleri İle Entegre Edilebilir Bir Yazılımdır. Aynı Zamanda Telefon Santrali Olakta Kullanılabilir.

Çağrı Merkezi yazılımı hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Bize işinizden bahsedin.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40