Zoom Video Konferans Yazılımı

Zoom Rooms İçin Toplantı Odası Çözümleri

Logitech ve Zoom için kurumsal seviyede tasarlanmış video konferans ürünleri ile toplantıları daha verimli hale getirin.
Dakikalar değil, sadece saniyeler içinde toplantınızı başlatın.
Logitech ve Zoom çözümlerinin kurulumu ve kullanımı kolaydır, uzmanlık gerektirmez.

Logitech Tap ile video konferans odası çözümleri; takvim entegrasyonu, dokunarak katılma özelliği, anlık içerik paylaşımı ve her zaman açık özelliği sunar. Google, Microsoft ya da Zoom'un, toplantı odasına göre optimize edilen yazılımlarıyla önceden yapılandırılan Logitech Toplantı Odası Çözümleri, tüm gerekli bileşenleri içerir: Tap dokunmatik kumanda, mini bilgisayar, duvar içi sınıfı kablolama ve Logitech MeetUp ya da Rally konferans kamerası.


Zoom Video Konferans Çözümleri

Zoom Rooms, video konferans toplantıları için herhangi bir alanı tek dokunuşla birleştirme, kolay içerik paylaşımı ve oda merkezi kontrolü ile bir Teams toplantı odasına dönüştürür. Logitech, bilişim teknolojilerinin bu avantajları önceden yapılandırılmış sistemler ve uzman destek kaynakları ile tüm şekil ve boyutlardaki toplantı odalarına kurulumunu kolaylaştırıyor.

Zoom Rooms uygulaması için Logitech Toplantı Odası Çözümleri, bir veya iki ekranlı konferans odaları oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Küçük, orta ve büyük toplantı odası çözümleriyle sunulan Zoom Logitech Room Solutions, Zoom onaylı bir mini bilgisayar, RightSense teknolojilerine sahip bir Logitech konferans konferansı, kablo tutma özelliğine sahip bir PC bağlantısı ve Logitech Tap dokunmatik kontrol paneli ile önceden yapılandırılmış olarak gelir.

Sistemler düzgün bir şekilde paketlenmiş ve kuruluma hazır olarak gelir. Kurulum kılavuzu bileşenlerin birbirine nasıl uyduğunu gösterirken, çevrimiçi bir sihirbaz yapılandırmaya adım adım yol gösterir. İlk yapılandırma ve Zoom video konferans altyapınızla entegrasyon konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda Vodanet İletişim Hizmetleri teknik ekibi kurulum desteği için hazırdır.

Kaliteli bileşenler, profesyonel kablolama ve daha iyi bir kullanıcı deneyimini otomatikleştiren yenilikler sayesinde, Zoom video konferans için Logitech Oda Çözümleri, Zoom Rooms'un işyerinde konuşlandırılmasını kolaylaştırır.


Zoom Video Konferans Yazılım Ürünleri

ZOOM ROOMS TOPLANTILARI İÇİN TAP
Zoom Rooms ile uyumlu Logitech Oda Çözümleri görüntülü toplantılarınız için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Küçük, orta ve büyük yapılandırmaları mevcut olan bu önceden yapılandırılmış sistemlerde bir mini bilgisayar, RightSense teknolojili Logitech konferans kamerası, kablo tutma sistemli PC bağlantısı ve Logitech Tap dokunmatik kontrol ünitesi bulunur.

Tap, USB aracılığıyla ilave ekran olarak tüm bilgisayarlara bağlanarak ekip iş birliği, dijital işaretler, oda otomasyonu, çevre denetimi ve dokunmatik denetimin gerekli olduğu diğer iş akışları için yeni dokunmatik denetim olanakları sağlar.

10 metrelik, plenum sınıf Logitech Strong USB kablo, kolay çalışma için Tap'i katılımcıların yakınına yerleştirmenize, ana bilgisayarı ise bir kabine, masa altına veya bir ekranın arkasına koymanıza olanak sağlar. Entegre bir gerilim önleyici ve kablo yönetimi bağlantıları sıkı tutar. Bağımsız kurulumlar için kabloları arkadan veya temiz bir masaüstü için alt kapak içinden yönlendirin.


Logitech video konferans
kameranızı kablosuz kullanabilirsiniz.

Toplantı odanızda kabloları ortadan kaldırıp, ClickShare'in kablosuz konferans teknolojisi ile birkaç saniye içinde is arkadaslarınızla baglantı kurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin

TEKNİK DETAYLAR

Güçlü ve güvenilir bir video konferans çözümüne odaklanın.

AKSESUARLAR

Zoom Video Konferans
PC'yi duvara veya masanın altına sabitler; USB, HDMI, güç ve ağ kablolarını sıkı ve güvenli şekilde tutmak için kablo tutma braketi içerir.
Zoom Video Konferans Ürünleri
Düşük profili koruyarak Tap'ı bir rondelaya sabitler. Masanın her iki tarafından kolay çalışılması için 180° döner.
Zoom Video Konferans Sistemi
Tap bir rondelaya sabitlenir ve odanın diğer tarafından daha iyi görünmesi için görüntüleme açısını 30°'ye çıkarır. Masanın her iki tarafından kolay çalışılması için 180° döner.
Zoom Video Konferans Sistemleri
Sağlam plakaya ve kelepçeli tasarıma sahip Tap'ı duvara dik bir şekilde sabitleyerek masa alanından tasarruf edin.
Zoom Video Konferans Yazılımını İndir.
Aramid takviyeli, plenum sınıf ve Eca sertifikalı olduğundan tavan üstünde ya da duvarın veya standart ¾ inç boruların içinde yüksek çekme gücü ve dayanıklılık sağlar. 10 metre dahil, 25 metre isteğe bağlı.
Zoom Toplantı Odaları
Orta ve büyük oda yapılandırmalarında mikrofonun algılama mesafesini artırır. 7 Mikrofon ile birlikte çalışarak seslerin düzeyini otomatik olarak ayarlar ve net ses için gürültüyü azaltır.
Zoom Toplantı Oda Çözümleri
Büyük oda çözümleriyle birlikte verilen Rally Mic Pod Hub, her türde mikrofon yuvası veya ek hub kombinasyonunu destekleyen üç bağlantıyla papatya dizimine bir alternatif sunar.
Video Konferans Yazılımı
Mikrofonun algılama mesafesini artırır ve küçük oda yapılandırmaları için kullanışlı bir sessize alma kontrolü ekler.

Video konferans ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now