HER TOPLANTI ODASI İÇİN
MÜKEMMEL ÇÖZÜM

Modern iş yerlerinde en önemli nokta iş birliğidir. Vodanet tarafından sunulan gelişmiş video konferans çözümleri profesyonel çalışanların konferans görüşmeler yapmasını, dosya, ekran ve fikirlerini paylaşmasını sağlar. Yenilikçi, güvenilir ve verimli kurumsal çözümler ortaya koyan Vodanet, sistem entegratörü kimliği ile sorunsuz, verimli ve akıcı toplantılar yapmanızı sağlar.


Kurumsal iş hayatında firmalar verimliliği arttırmak için video konferans sistemleri ile başarı yakalamaktadır.

Kullanım Alanlarına Özel
Video Konferans Çözümleri

Video Konferans
Satınalma Rehberi

Türkiye'nin Bulut isbirligi ve Video Konferans Çözümleri alanındaki lider entegratörü Vodanet ile ekipleriniz ve is yeriniz için güvenli Bulut Tabanlı iletisim hizmetleri, profesyonel video konferans ekipmanı ve optimize edilmis AV çözümleri sunar.

ÜRÜN KATALOĞU

Video Konferans Satınalma Rehberi

360° kameralı hoparlörle daha gerçekçi bir toplantı

Panasonic PressIT360

360° kameralı
hoparlörle daha gerçekçi bir toplantı


PressIT360, yüksek performanslı 360 derece kamera, mikrofon ve hoparlörlere sahip hepsi bir arada web konferans sistemidir. Pandemi sonrası gelişen yeni normal iş hayatı ile hayatımıza giren hibrit çalışma ortamını destekler.

Panasonic kamerayı, mikrofonu ve hoparlörleri USB Type-C kablosuyla bir bilgisayara bağlamanız yeterlidir. Video konferans sistemini hazırlamak ve kurmak için gereksiz zaman kayıplarını ortandan kaldırdığından toplantılar saniyeler içinde başlatılabilir.

Dört kamera 360 derecelik yatay görüntüler yakalar, böylece bir konferans odasının ortasına yerleştirildiğinde, herhangi bir koltuktaki katılımcılar yüksek kaliteli ve gerçekçi görüntülerde görülebilir. Mikrofon ayrıca 360 derecelik geniş bir yatay alanı kaplar ve beş metreye kadar yarıçaptan gelen sesleri karşı tarafa aktarabilir. Sistem ayrıca, katılımcıların duyulmasını kolaylaştırmak için otomatik olarak ayarlanan ve web konferansında zor olabilecek ses sorunlarını ortadan kaldıran yankı, gürültü önleme ve ses eşitleme özelliklerine sahiptir. PressIT360, net ses toplayarak ve yükselterek bir konferansa uzaktan katılan insanlarla doğal iletişimi destekler.

360° kameralı hoparlörle daha gerçekçi bir toplantı

Logitech Tap Scheduler

Toplantı odası rezervasyon ekranı


Logitech Tap Scheduler, toplantı odasına gelen katılımcıların kapısına kadar geldikleri odaya ait toplantı ayrıntılarını görmeyi ve planlanmamış veya gelecekteki toplantılar için bir oda rezerve etmeyi kolaylaştırır. Çalışanların doğru alanı bulup kullanmalarına yardımcı olacak lider oda planlama çözümleri için amaca yönelik bir planlama paneli olarak kolayca firmanıza kurabilirsiniz.

Tap Scheduler toplantı odasının uygunluk durumunu uzaktan gösteren renkli LED ışıkları ile işinizi kolaylaştırır. Saniyeler içinde uygun toplantı odasını bulmanıza yardımcı olacaktır.

Duvar yada cam yüzeylere kolaylıkla montajı yapmanızı sağlayan aksesuarlar kutu içinden çıkmaktadır. Çoklu yönlendirme seçenekleri sayesinde kabloları duvarda, tirizde veya birden fazla yönde gizleyebilirsiniz. Duvarda sıfır kablo görünümü ile şık bir bilgilendirme ekranı olarak konumlandırabilirsiniz.

Logitech Scheduler Microsoft Teams ve Zoom gibi çok kullanılan video konferans platformları ile uyumludur.


Kablosuz video konferans için
Barco ClickShare

Toplantı odanızda kabloları ortadan kaldırıp, ClickShare'in kablosuz konferans teknolojisi ile birkaç saniye içinde is arkadaslarınızla baglantı kurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin

Kurumsal Ekran Çözümleri

Toplantı odasındaki farklı ısık kosullarında parlamayan, dokunmatik özellikli, Microsoft Windows yada Android isletim sistemine sahip büyük boyutlara sahip ekranlar sayesinde toplantı odanızı profesyonel bir çalısma haline getirebilirsiniz.
Video Konferans ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40