Hakkımızda

Vodanet Hakkında,

İletişim teknolojilerinde ülkemizde ilklerin öncüsü olan Vodanet İletişim Hizmetleri olarak 2003 yılından itibaren faaliyetlerine başarıya devam etmektedir. Kurulduğu günden beri İstanbul merkezli bir firma olarak çalışma hayatına devam eden Vodanet İletişim Hizmetleri olarak bilgi ve iletişim teknolojileri pazarının önde gelen sistem entegrasyon ve saha hizmetleri firmasıyız.

Bilgi ve iletişim teknolojileri sektörüne yön veren lider, uluslararası üretici ve çözüm sağlayıcı firmalar ile iş ortaklıklarımız bulunmaktadır. Sistem entegratörlüğü alanındaki uzmanlığımızı yerinde kurulum, bakım ve destek hizmetleri yetkinliklerimiz ile birleştirerek ve ülke genelindeki yaygın saha gücümüzü kullanarak, tüm IT hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak sunabilen bir organizasyon ile hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz.

KALİTE POLİTİKASI:
2003 yılından itibaren çalışmalarımıza modern teknoloji gereklerine uygun olarak, yüksek dinamizmle devam etmekteyiz. İşinde uzman ve eğitimli personelimiz ile kalitemizi, sınırsız müşteri memnuniyetimizi ön planda tutmaktayız.

Firmamız, müşterilerine Telefon santralleri ve teçhizatları, video konferans ürünleri, yeni nesil toplantı odası çözümleri, data ürünleri, alarm ve güvenlik sistemleri gibi ürünlerin donanım, yazılım, üretim, pazarlama ve satış sonrası desteğini doğrudan sağlamayı, çabuk ve yerinde hizmet sunabilmeyi ilke edinmiştir.

Amacımıza uygun olarak Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ve şartlara uygunluğu için her türlü çabayı göstereceğimizi taahhüt ederiz.  

NEDEN VODANET:
Vodanet İletişim hizmetleri önde gelen bir iletişim sağlayıcısıdır ve tüm KOBİ ve büyük sanayi kuruluşların ihtiyaçları için kurumsal çözüm merkezidir. Vodanet, Türkiye genelinde yerel bakım, destek faaliyetleri ile bulut ve geleneksel yerinde telefon santral sistemleri, video konferans ürünleri ve diğer iletişim cihazlarının tedariki ve yerinde kurulumu sağlar.

Vodanet, Türkiye bilgi ve iletişim teknolojilerini satın almayı ve teknik destek hizmetlerinin tedarikini basit ve şeffaf hale getirmek için kurulduğumuz ilk günde belirlediğimiz 'İletişimin Kolaylaştırılması' kurucu ilkesi ile çalışmaktadır.   
Vodanet iletişim bilgilerini mi arıyorsunuz? Bize ulaşmanız çok kolay