Mobilite

Mobil çalışanlarınız ofisiniz ile sürekli bağlantıda kalabilir


Firmanızın çalışanlarına ait akıllı telefonları işletmenizin merkez ofisinde kurulmuş olan PowerPBX, Alcatel Lucent gibi ip santrallar ve Cloud Vodanet bulut santral çözümlerinde dahili telefon olarak kullanabilirsiniz. Ofis telefon numaranıza gelen aramaları mobil cihazınız üzerinden yanıtlayın ve müşterilerinize başka bir numarayı aramalarını istemeden iş arkadaşlarınıza aktarın.  Şirketinizin cep telefonu maliyetlerini düşürün, üretkenliği artırın ve hiçbir çağrıyı kaybetmeyin

ÜRÜN BROŞÜRÜNÜ İNCELEYİN.

Mobil Telefon Santral Sistemi

IP Santralınızın gücüyle hareket halindeyken bağlantıda kalın

Satış temsilciniz sahada potansiyel müşteriler ile toplantıda. Teknisyeniniz bir müşteriye hizmet vermek için yolda. İK müdürünüz yıllık izninde. Yazılım geliştiriciniz yurtdışında ikamet ediyor. Günün herhangi bir vaktinde bazı çalışanlar ofis dışında tabiki olacak. Çalışanlarınız ofis dışındayken ofisteki masasında olduğu gibi iletişimlerini sağlayan yeni nesil ofis IP Santral sistemi ile çalışanların mobil cihazlarını ip santralınıza senkronize etmek artık mümkün.

ÜRÜN BROŞÜRÜNÜ İNCELEYİN.

Mobil Telefon Santral Sistemi

Mobil işgücü yönetimi. Avucunun içinde.

IP Santralınız ile tamamen uyumlu çalışan Acrobits Softphone ve Groundwire, pil tasarrufu sağlayan gelişmiş “push notification teknolojisi” kullanmaktadır. Batarya ömrünüzü düşünmeden gelen ve cevapsız aramalardan, sesli postalardan ve metinlerden haberdar olun.


Sınıfın en iyisi Gizlilik ve Güvenlik

Gönderilen her mesaj ve yapılan her görüşme ödüllü uçtan uca şifreleme teknolojisi kullanılarak güvence altına alınmıştır. Acrobits uygulamaları güvenli iletişim kurmanıza yardımcı olur. ÜRÜN BROŞÜRÜNÜ İNCELEYİN.


Mobil Telefon Santral Sistemi

Kaliteli İletişim, Nerede olursanız olun.

Telefon görüşmeleri, anlık mesajlaşma veya görüntülü görüşme yapmak istediğinizde PowerPBX uygulamaları ile her zaman yüksek kaliteli iletişim sağlarsınız. Uygulamalarımız, kristal berraklığında ve istikrarlı bir deneyim sunmak için en üst düzey teknoloji ses ve video kodeklerini kullanır.

Mobil telefonunuzu mobil ofisinize çevirin
İşgücünüzü kusursuz bir şekilde harekete geçirin ofis dışındayken dahi ofisteymiş gibi iletişim kurmaya devam edin.
1080p yüksek çözünürlükte video konferans konferans görüşmeler ekip çalışmasını ofiste olmasanız bile mümkün kılar.
iPhone ve Android tüm telefonlar sistem ile uyumludur.
PowerPBX IP Santral hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Bize işinizden bahsedin.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40