Ultra dar çerçevelerle her zaman açık,
yerden tasarruf sağlayan çözüm

Samsung Videowall Ekranları ile 7/24 sürükleyici ve güvenilir bir görüntüleme deneyimi yaşayın. Ekranın ince derinliği ve 500 nit parlaklığı, alışveriş merkezlerinden lobilere, toplantı odalarına, kontrol odalarına ve daha fazlasına kadar çok çeşitli yerlerde yüksek düzeyde görünür görüntüler ve okunaklı mesajlar sağlar.

Etkisi yüksek görsellerle her alanı dönüştürün

İnce tasarım ve 70,4 mm kabin derinliği, kurulum için esneklik sağlar ve çerçeveden çerçeveye ultra dar 1,8 mm genişlik, büyüleyici bir görsel deneyim tasarlamak için sonsuz olanaklar sunan kusursuz bir resim oluşturur.

İçeriği herhangi bir açıdan görüntüleyin

Geniş izleme açıları, izleyiciler doğrudan ekranın önünde durmasa bile içeriğin kolayca görülebileceği anlamına gelir. İzleyiciler, ekranın nerede olduğuna bakılmaksızın net ayrıntılar ve canlı renkler elde edebilir.

Her ışıkta canlı görüntüler

Parlamayan paneller, canlı ve doğru içeriği korumak için ışığı ekrana eşit olarak dağıtır. Yüksek kontrast oranı ve 7/24 çalışma ile birlikte görseller, ortam ışığından bağımsız olarak günün veya gecenin her saatinde canlı ve göz alıcıdır.

Görüntü geliştirme

Samsung'un güçlü görüntü geliştirme teknolojisi, tüm içeriğin canlı ve net olmasını sağlar. Picture Enhancer moduyla, gama eğrisi ayarlanarak renk doygunluğu ve kontrast iyileştirilir. Siyah Ekolayzer modu kullanılarak, karanlık görüntüler aydınlatılarak ayrıntıların daha kolay görülmesi sağlanır.

İhtiyaçlarınıza uygun kapsamlı kalibrasyon

Samsung QMB Serisi ekranlar kurulduktan sonra, farklı konumlarda çok sayıda ekranın yönetimini seyahat veya yerel kurulum gerekmeden Tizen Business Manager aracılığıyla Tizen Zero Config'i indirebilir. Bu sayede QMB Serisi ekranlar tek bir merkezden kolaylık yönetilebilirler.

Gelişmiş sunum, basitleştirilmiş kullanım

DisplayPort 1.2 veya HDMI bağlantı noktaları aracılığıyla papatya zinciri tasarımının kullanılması, ekranın harici bir grafik kartı olmadan birden çok ekranda UHD içeriği sunmasını sağlar. Samsung'un UHD Signage Player Box, medya oynatıcı ve içerik yönetimi yazılımını birleştirerek işlevselliği kolaylaştırır.

Dayanıklı ve kullanıcı dostu tasarım

IP5x sertifikalı, VMT-U serisi toza dayanıklıdır ve tozlu yerlerde ek muhafaza hazırlamaya gerek kalmadan çeşitli çevresel koşullara dayanabilir. Yerleşik, merkezi olarak yerleştirilmiş bir kızılötesi alıcı (IR), ekrana daha kolay ve daha esnek kullanıcı kontrolü sağlar.


Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.