Yealink
CP920

Yealink CP920 IP Konferans Telefonu
Yealink CP920 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Yealink yeni nesil konferans telefonu CP920 ile toplantı odanızdaki konferans telefonunu modernize etme zamanı geldi. Kullanıcı merkezli tasarım felsefesi ile Yealink' CP920, kullanım kolaylığı ile zengin konferans telefonu özelliklerini bir araya getirerek küçük ve orta boy toplantı odaları için mükemmel bir çözümdür. Kristal netliğinde ses kalitesi ile konferans görüşmeleriniz karşı taraf ile aynı odadaymış gibi hissetmenizi sağlar. Yealink CP920, Wi-Fi kablosuz ve RJ45 kablolu ağ bağlantısı ile IP, CPN10 hat modülü ile Analog hatları desteklerken USB portu sayesinde PC üzerinden yapılan Skype gibi iletişim platformları ile konferans görüşmeleri yapabilirken Bluetooth teknolojisi akıllı telefonunuza kolay bağlanabilir. Tüm bağlantı tip destekleyen CP920 düşük satınalma maliyeti ve gelişmiş teknolojisi günümüzde en çok tercih edilen konferans telefonu olmuştur.

GENEL BAKIŞ

Yealink konferans telefonu Touch-sensitive HD IP Konferans Telefon CP920 ile toplantı odanızı optimize etme zamanı. Kullanıcı merkezli tasarım felsefesi ile Yealink'in bu yeni modeli, kullanım kolaylığını küçük ve orta ölçekli toplantı odaları için mükemmel olmakla birlikte kullanım kolaylığını bir araya getiriyor. Kristal netliğinde ses kalitesi CP920 ile her yerde doğal ve mükemmel görüşmeler yapmanızı sağlar. Yealink CP920, sadece Bluetooth üzerinden cep telefonu veya akıllı telefon veya PC / tablet ile eşleştirilemez, aynı zamanda CPN10 ile analog hat kullanan şirketler içinde mükemmel bir seçimdir.

Yealink tarafından geliştirilen üst düzey akustik ses kalitesi, Yealink CP920 konferans telefonu yapılan görüşmelerin anlaşılır ve görülmemiş düzeyde net yapılmasına olanak tanır. HD ses kalitesi sunan Yealink CP920 kurumsal seviyede konferans görüşmeler yapmanıza olanak sağlar.

6 metre kapsama alanına sahip yerleşik 3 adet yüksek teknoloji mikrofonu ile 20 kişilik toplantı odaları için ideal bir çözümdür. Konuşma yapılmadığı zaman Yealink Noise Proof özelliği mikrofonları (mute) ses kesme konumuna otomatik alır ve görüşme başladığında tekrar açar. Toplantı odanızdaki havalandırma, klavye sesleri ve kağıt karıştırma gibi geri planda sürekli gürültü üreten cihazların konferans görüşme sırasında karşı tarafa gitmesini engelleyerek çok daha verimli ve çok daha net anlaşılır konferans görüşmeler yapmanıza olanak sağlar.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Tüm analog santrallar ve Open SIP çalışan IP santrallar ile uyumludur. Uyumlu sistem versiyonu için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

307.8x298.5x66.9mm boyutlarında kompakt yapısıyla toplantı masanızda çok yer kaplamaz ve modern tasarımı ile toplantı odanızın vazgeçilmezi olacaktır.

Ekran özellikleri

3.1 inch tek renkli, 248 x 120 piksel grafik geniş aydınlamalı LCD ekranı ile kullanımı kolaydır. Arayan numara gösterme özelliği ve çoklu dil desteği diğer ekran özellikleridir.

Bağlantı arayüzü

1 adet RJ45 10/100M Ethernet portu, entegre Wi-Fi (2.4GHz,802.11 b/g/n) kablosuz bağlantı özelliği, entegre Bluetooth 4.0 teknolojisi, Power over Ethernet (IEEE 802.3af ) class 3, 1 adet USB 2.0 portu ve güvenlik portlarına sahiptir.

Dokunmatik Tuşlar, Elegant Kontrol

Yealink'in ilk Y harfini temsil eden Yealink'ten piyasaya sürülen bu Y şekilli telefon, tuş takımı gürültüsünü mükemmel bir ortadan kaldıran ve tüm önemli konferans işlevlerini parmaklarınızın ucuna getirerek konferans odası deneyiminizi kolaylaştıran hassas bir dokunmatik tuş takımına sahiptir.

Üstün Ses Kalitesi

Yealink Gürültü Filtremele Teknolojisi ile üretilen Yealink CP920 konferans telefonu, rahatsız edici gürültüyü azaltarak ve ses deneyimini yeni bir düzeye ayarlamak için dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirerek işinize odaklanmanıza yardımcı olmaktadır. Dahili 3 mikrofonu sayesinde CP920, tüm katılımcılar 6 metre ve 360 derece mikrofon kapsama alanı içinde masanın her bölgesindeki konuşmaları karşı tarafa aktarır.

Eşzamanlı Analog+IP

Yealink CP920 konferans telefonu analog hat desteği ile çalışabilmektedir. Firmanız IP Santral geçişini yaptığında CP920 konferans telefonu ilave bir gerek duymadan IP hat alt yapısını destekleyecektir. Böylece firmanız yatırımını korur ve uzun yıllar Yealink CP920 konferans telefonunu sorun kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hibrit UC toplantı özelliği

Yealink CP920 ile beş adede kadar taraf farklı konumlardan konferans görüşmesine katılarak şirketinizin maliyetleri azaltmasına ve zamandan tasarruf etmesine yardımcı olabilir. Yealink CP920'yi akıllı telefonunuzla veya PC / tabletinizle Bluetooth ile eşleştirmek, Yealink CP920'yi kolaylıkla bir hoparlöre veya mikrofona dönüştürmenizi sağlar. Buna ek olarak, akıllı telefonunuzu veya PC / tabletinizi, SIP aramanızı ve PSTN aramanızı tek bir karma UC toplantısında birleştirebilirsiniz.

Yealink gürültü filtreleme teknolojisi

Yealink gürültü filtreleme teknolojisi sayesinde arka plan gürültülerini akıllıca ortadan kaldırır. İnsan konuşması algılanmadığında mikrofonu otomatik olarak sessize alır. Konuşma algılandığında, arka plan gürültüsünü otomatik olarak en aza indirir.

Ses özellikleri

Optimal HD ses, Yealink gürültü filtreleme teknolojisi, arka plan gürültüsü filtreleme, 6 metrelik mikrofon kapsama alanı, entegre 3 mikrofon ünitesi, 360 derece mikrofon kapsama alanı, 56mm çap ve 5w yüksek kalite hoparlör, AEC özellikli tam çift yönlü hoparlör, yankı giderme kuyruğu uzunluğu 320 ms'ye kadar, Kodekler: G722, G722.1C, G726, G729, G723, iLBC, Opus, PCMA, PCMU, VAD, CNG, PLC, AJB, AGC

Kutu içeriği

Yealink CP920 konferans telefonu, Ethernet kablo (7.5m CAT5E UTP cable), Hızlı kurulum kılavuzu, Yealink güç adaptörü


Yealink CP920 Ürün Dokumanı

Küçük ve Orta boy toplantı odaları ve alanları için tasarlanmıs ses ve mikrafon özelligi sunan konferans çözümüdür.

ÜRÜN KATALOĞU

Poly Studio X50 Broşürü

En Çok Satılan Konferans Telefonları

Yealink CP920 Genel Özellikler
Yealink Konferans Çözümleri
Yealink Kablosuz Konferans Telefonu

Yealink CP920 ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now