Poly
Trio 8300

Poly Trio 8300 IP Konferans Telefonu
Trio 8300 IP hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Poly Trio serisi yapay zeka destekli konferans telefonları ile daha verimli konferans görüşmeler iş dünyasında standartları yukarı yükseltti. Poly Trio akıllı konferans telefonları tek bir tuşa dokunarak saniyeler içinde bir toplantıya katılmanızı sağlar. Telekonferans görüşmeleri, video konferans toplantılar ve sunum paylaşımı özelliklerini Poly Trio serisi konferans cihazları ile toplantı odanıza dahil edilebilir. Tüm yeni nesil iletişim teknolojilerini kurumuzun bünyesine tek bir cihaz ile dail olması için Poly Trio ürünlerini devreye almanız yeterlidir. Poly Trio 8300 en fazla 5-6 kişilik toplantı odaları için tasarlanmış konferans cihazı olan Trio 8300'a entegre 3 adet mikrofon ünitesi 3.7 metre mikrofon kapsama alanına sahiptir.

GENEL BAKIŞ

Küçük ve orta boy toplantı odaları için tasarlanmış olan Poly Trio 8300, yeni nesil teknolojileri kullanarak tek bir tuşa dokunarak konferans görüşmeleri saniyeler içinde başlatabilirsiniz. Toplantı odanızda bulunan tüm katılımcıların duyulmasını ve duymasını sağlayın. Ofis içindeki dikkat dağıtan gürültüleri Poly NoiseBlock teknolojisiyle optimum kapsama alanı içindeki tüm katılımcıların duyulmasını sağlar.

Polycom Trio 8300 Wi-Fi, USB, Bluetooth ve IP bağlantı arayüzlerini destekler. Kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir arayüz sayesinde saniyeler içinde toplantılar başlatır. Trio 8300 video konferans ve kablosuz sunum paylaşımı aksesuarları ekleme seçenekleri ile geleceğe dönük esneklik elde edersiniz. Toplantı odanızda tek bir akıllı cihazda çalışanlarınızın kullanımı kolay bilgi işlem desteğine ihtiyaç duymadan daha fazlasını yapmalarına destek sağlayabiliriz.

Mobil cihazlar için Bluetooth ses bağlantısı, Wi-Fi (2,4-5 GHz) ağ bağlantısı ile kablolama kolaylığı sağlayan Trio 8300 konferans telefonu Poly NoiseBlock teknolojisi sayesinde arka plan gürültüsünü ortadan kaldırırak kullanıcıların konferans görüşmelere odaklanmasına yardımcı olur. Efsanevi Polycom ses teknolojileri ile geleceğe yönelik esnek modüler mimarisi Poly Trio 8300 konferans telefonunu premium segmentte bir üründür.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Tüm Open SIP standartlarında çalışan IP santrallar ile uyumludur. Alcatel-Lucent, Ericsson-LG marka telefon santrallarında SIP abone lisansı gerekmektedir. Mevcut telefon santralına uyum ve entegrasyon için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

339x294x60mm boyutlarında kompakt yapısıyla toplantı masanızda çok yer kaplamaz ve modern tasarımı ile toplantı odanızın vazgeçilmezi olacaktır. Güç adaptörü kutudan çıkmamaktadır ayrıca satın alınması gerekmektedir. PoE switch alt yapısı bulunduğu yerel ağlarda harici güç kaynağına ihtiyaç duyulmamaktadır.

Efsanevi ses kalitesi

14KHz ses kalitesine ulaşan üst düzey ses kalitesi, Poly NoiseBlock teknolojisi ile konuşma dışı gürültüyü ortadan kaldırır, Mobil cihazlardan çok yönlü ses bağlantısı sağlar (USB, Bluetooth / NFC).

Bağlantı arayüzü

1 adet RJ45 10/100M Ethernet portu, entegre Wi-Fi 2.4GHz/5GHz kablosuz bağlantı özelliği, entegre Bluetooth 5.0 teknolojisi, Power over Ethernet (IEEE 802.3af ) class 4, 1 adet USB 2.0 portu, 1 adet USB 2.0 Micro-B bağlantı noktası ve güvenlik portlarına sahiptir.

Güçlü video konferans ve sunum paylaşımı

Çok yönlü, modüler mimari, benzersiz alanınız ve bütçeniz için tam olarak bir çözüm olmasını sağlar. Kablolu veya kablosuz olarak sunumlarınızı kolayca paylaşabilirsiniz. Tüm toplantı odalarında tek bir arayüz, her odada tutarlı bir deneyim sağlayarak kullanıcı kullanım kolaylığını arttırır.

Her ortam için ölçeklendirilebilir

Aynı anda birden fazla platforma bağlantı, hibrit ortamlar için ideal olup her benzersiz toplantı alanını doğru bileşenlerle donatabilirsiniz. Sağlam yönetim ve dağıtım seçenekleriyle zaman, para ve BT kaynaklarını azaltır

Polycom gürültü filtreleme özelliği

Klavye yazma, kağıt karıştırma ve diğer dikkat dağıtıcı sesler, özellikle mikrofona yakın olduklarında video görüşmelerinizi rahatsızlık verici olabilir. Polycom NoiseBlock, gürültü filtreleme teknolojisi sayesinde arka plan gürültülerini akıllıca ortadan kaldırır. İnsan konuşması algılanmadığında mikrofonu otomatik olarak sessize alır. Konuşma algılandığında, arka plan gürültüsünü otomatik olarak en aza indirir.

Poly akustik ses netliği teknolojisi

Polycom Acoustic Clarity Technology, ses deneyimini gerçekte mevcut hale getirmek için mümkün olduğunca yakınlaştıran bir dizi yazılım ve donanım teknolojisidir. Acoustic Clarity, geleneksel bant genişliği, HD Ses ve hatta 14kHz, 20kHz ve 22kHz'lik gelişmiş bant genişlikleri ile çalışır. Bu, tanınırlığı artırır ve toplantılar sırasında verimliliği artırır. Mikrofon yönlendirme ve çeşitli akıllı gürültü azaltma biçimleri çevresel paraziti azaltır. Kazanç kontrolü ve aktif mikrofon yönetimi, tüm seslerin net bir şekilde duyulmasını garanti etmek için katılımcı alımını optimize eder.

Ses özellikleri

Ses kodekleri: G.711 (A-law and μ-law) - G.722 - G.722.1, G.722.1C - G.729AB - G.719 - SILK - Polycom Siren 7, Siren 14 - iLBC (3.33Kbps and 15.2Kbps) - Opus (8Kbps-24Kbps), Poly NoiseBlock, Voice activity detection, Polycom Acoustic Clarity technology ile tam çift yönlü görüşmeler, akustik eko iptali ve arka plan gürültü önleme. (IEEE 1329 tam çift yönlü). Geniş bant konuşma ve multimedya akışı için Bluetooth cihaz eşleştirmesi (HFP / AD2P). DTMF tone generation (RFC 2833 ve in-band), düşük gecikmeli ses paketi iletimi özelliği, Uyarlanabilir titreşim tamponları, Paket kaybı gizleme özelliği

Mikrofon özellikleri

Polycom gürültü filtreleme teknolojisi sayesinde arka plan gürültülerini akıllıca ortadan kaldırır. İnsan konuşması algılanmadığında mikrofonu otomatik olarak sessize alır. Konuşma algılandığında, arka plan gürültüsünü otomatik olarak en aza indirir.

Kutu içeriği

Poly Trio 8300 konferans telefonu (2200-66840-XXX), Ethernet kablo (7.6m CAT5E UTP cable), Hızlı kurulum kılavuzu


Poly Trio 8300 Ürün Dokumanı

Orta ve Büyük toplantı odaları ve alanları için tasarlanmıs ses ve mikrafon özelligi sunan konferans çözümüdür.

ÜRÜN KATALOĞU

Poly Trio 8300 IP Konferans Cihazı

En Çok Satılan Konferans Telefonları

Poly Trio 8300 Konferans Telefonu
Saniyeler İçinde Toplantı Başlatma
Çağrıya Katılımcı Ekleme
Poly Trio 8300 Bluetooth Bağlantı
Poly Trio 8300 Bluetooth Bağlantı
Poly Trio & Microsoft Teams
Poly Trio: It's Your Call

Poly Trio 8300 ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now