Toplantı Masasına Entegre Hareketli Ekranlar

Toplantı Masasına Entegre Hareketli Ekranlar

Toplantı odaları, otel ve konferans merkezleri için aerodinamik üst düzey yönetim kurulu LED ekran ve mikrofon gizleme çözümleri için Vodanet İleişim Hizmetlerini arayabilirsiniz. 

Vodanet olarak Premium yönetim kurulu odası tpolantı odaları ve devlet kurumları da dahil olmak üzere
Türkiye genelinde birçok LED ekran ve mikrofon gizleme projesini başarıyla gerçekleştirmektedir. 
Yönetim kurulu odası masa asansör ürünleri konferans merkezleri ve toplantı odaları için eşsiz yer tasarrufu sağlayan bir çözümdür.
  TV asansör çözümleri, toplantı odası masalarının içine gizlenir ve ekran ihtiyacı olmadığı durumlarda maksimum alan kullanımına olanak tanır.

Masaya gömme hareketli ekranlar ile VIP toplantı odaları için özel çözümler üreterek toplantı odasındaki tüm katılımcıların önüne
21" boyutunda yada farklı boyutlarda yüksek çözünürlükte monitörler ile toplantıdan kopmadan paylaşılan içeriğe kolayca dahil olabilirler.Toplantı Masası Hareketli Gömme Monitör Çözümü

Toplantı Masası Hareketli
Gömme Monitör Çözümü


VIP toplantı odalarında katılımcıların sunumdan kopmamasını sağlayan asansörlü monitör modelleri, masa içine gömülen asansör sistemine sahiptir. İstendiğinde ve ihtiyaç halinde haketli monitörler asansör mekanizmalar sayesinde toplantı masasında her katılımcının önünde konumlandırılan LED ekranlar sayesinde büyük mekanlarda yapılan toplantı ve sunumlarda da katılımcılar kolayca hiçbir detayı kaçırmadan sunuma dahil olurlar.  

Toplantı ve konferans salonlarının yanı sıra eğitim alanları ve çok amaçlı ofislerde de kullanıma uygun olan teknolojiler, dokunmatik ekran olarak da dizayn edilebilir.

  Sunumun daha rahat takip edilmesini sağlayan sistemler, bilgisayardan bağımsız olarak da çalışabilir. Şık bir görünüme sahip olan modeller teknolojiden destek alınarak eğitim ve sunum kalitesinin artırılması için kullanılır.

  Kullanılmadığında masa içine gömülerek ilave alan yaratılmasını sağlayan monitör çeşitleri, kullanıcı ya da sunum sahibi tarafından yönetilebilir. Zaman içinde azalan ilginin yeniden kürsüdeki kişiye çevrilmesini sağlayan ekranlardan kurumsal imaj görselleri de verilebilir.VIP Toplantı Odası

VIP Toplantı Odası


Vodanet, yarının teknolojisinin tasarım esnekliği ve özelleştirme ile değerli malzemeler haline getirildiği, konferans ve toplantı odalarında iletişimi ve işbirliğini geliştirmek için özel olarak oluşturulmuş profesyonel çözümler sunmaktadır.

Vodanet olarak Türkiye’de en ince, masaya gizlenebilen motorlu monitör çözümlerini sağlamaktadır. Ultra slim monitörler ile toplantı odanızdaki mobilyalar üzerinde minimum alan içinde gizlenebilir. Uzman ekibimiz sayesinde toplantı odanıza entegre edilmesi kolaydır, ayrıca kullanımı kolay olup çalışmadığı zamanlarda neredeyse görünmezdir. Sistem ile birlikte kullanılan monitörler zarif ve son teknoloji ürünler ile oluşturulmaktadır. Son derece yumuşak hareket mekanizması ve sessiz bir şekilde masa içinde gizlenebilir böylece toplantı odası mobilyalarına gizlice entegre olur. Toplantı odanıza gelişmiş ve benzersiz motorlu sistemleri entegre etmek için tasarım ve işlevsellik akıllıca birleştirilmiştir. Monitörler sessiz, uyumlu, zarif bir hareketle yükselir ve eğilir, masaya doğru kayar.

Vodanet sistem mühendisleri tarafından toplantı odanıza ve mobilyalarınıza en uygun ürünler seçilerek oluşturulacak hareketli görüntü ve ses sistemi yıllarca sorunsuz kullanılmak üzere tasarlanmaktadır.Projektör Asansörleri

Projektör Asansörleri


Projektör asansörü, gelişmiş multimedya konferans sistemleri için idealdir. Birçok avantajı vardır: kompakt, kurulumu kolay ve sadece zaman zaman değiştirilmesi gereken projektör lambaları ile güvenilir bir şekilde çalışır. Projektör asansörleri sadece ofis için değildir ve evinizde ve teknenizde ya da önemli sunumlar için konferans merkezlerinde eğlence amaçlı kullanılabilir. Motorlu projektör asansörleri, kullanılmadığında projektörü asma tavana gizleyen bir montaj türüdür. Bu sayede kullanılmadığı zamanlarda projeksiyon cihazınız temiz kalır ve profesyonel bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Projektör asansörleri, konferans odaları ve toplantı odaları için gelişmiş çözümler arayan ticari müşterilerimiz arasında popülerdir. Ayrıca ev sinemaları daha yaygın hale geldikçe, konutlarda motorlu projektör asansörleri de daha yaygın hale gelmektedir.

Ülkemizde en iyi projektör asansörü çözümleri için Vodanet’i arayabilirsiniz. Her türlü oda ve dış mekan için yerleşim sorunlarını çözebilecek daha önce görülmemiş yeni akıllı projektör asansör çözümlerini sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza istinaden proje oluşturmamız için bizi arayın.Toplantı Odası Akustiğini İyileştirme

Toplantı Odası Akustigini iyilestirme


Toplantı odasının akustik konforu, verimli ve verimli toplantılar için temel bir gerekliliktir. Kötü akustiği olan odalarda yapılan toplantılara aktif olarak katılırsanız, kaçınılmaz olarak daha büyük zihinsel yorgunluktan muzdarip olursunuz. Böylece yorucu iş toplantılarında bulmuş olacaksınız ve zaman zaman birkaç dakika ara vermeniz gerektiğini hissedeceksiniz. Bu zihinsel yorgunluğun başlangıcının bir işaretidir. Yanlış yankılanma süreleri olan bu durumda, duvarlardan, tavanlardan ve gelen ses dalgasıyla örtüşen ses dalgalarından net bir anlaşılırlık kaybına, herhangi bir diyaloğu takip etmede zorluğa ve daha sonraki zihinsel yorgunluğa neden olan sorunlar oluşabilir. yüksek konsantrasyon seviyelerini korumak. 

Bir toplantı odası tasarlarken Acoustic asma paneller ve sessizlik sağlayan paneller bu soruna mükemmel bir çözüm sunar. Ayarlara çekici bir son dokunuş sağlamak için hem duvarlara hem de tavanlara monte edilebilirler. Ses emici özellikleri, konuşma veya ses görüntü materyallerinin çalınmasından kaynaklanan akustik rahatsızlıkları en aza indirecek şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Çeşitli renk ve boyutlardan seçim yapma seçeneği, panelleri herhangi bir alana ve zaten odadaki her türlü mobilyaya mükemmel şekilde uyarlanabilir hale getirilebilir.

Toplantı odanızın ses izolasyon ve akustik ses çalışması için ekibimiz ücretsiz keşif yapabilir toplantı odanız için en uygun akustiğini geliştirmenin çalışması sonucu en doğru çözüme yatırım yapabilirsiniz.
Toplantı Masasına Entegre Hareketli Ekran ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40