SAĞLIK SEKTÖRÜNE
ÖZEL ÇÖZÜMLER

Gelişen teknoloji tüm sektörlerde olduğu gibi sağlık sektörünün de gelişimi ve değişimi için baş rolü üstleniyor


Hastaneler, diş poliklinikleri ve diğer sağlık kurumları olarak sektörel rekabette fark yaratmak isterken kendilerini sürekli geliştirmek zorunda kalıyor. Bu gelişimin en önemli yolu ise doğru teknolojileri doğru alanlarda kullanmaktan geçiyor.


Finans Kurumlarına Özel Çözümler

IP Santral - Bulut Santral7 gün 24 saat yılın her günü kolaylıkla ulaşılabilen bir sağlık kurumu olmanız için ‘Disaster Recovery’ doğal afet ve felaket anlarında dahi doğru yedeklilik teknolojik altyapısını dizayn ederek hiç susmayan bir telefon santral sistemi kurabiliriz.

Hastalarla anlamlı ilişkiler geliştirmek için güvenli, yüksek kaliteli tıbbi bakım sağlamak için etkili iletişim gereklidir. Başarılı sonuçlar, bir iletişim sistemindeki iki temel unsur olan hastalar ve sağlık hizmeti sağlayıcıları arasındaki doğru ve etkili iletişime bağlıdır. Bir iletişim sisteminin diğer unsurları, birbirlerine gönderdikleri gerçek mesajları (ses, metin, e-posta) ve bu iletişimi mümkün kılan teknolojileri içermektedir.

Tek binada yada farklı lokasyonlarda faaliyet gösteren sağlık kuruluşları için tüm çalışanların yan masadaki çalışan arkadaşına ulaşmak kadar kolay birbirleri ile sürekli iletişimde kalmak ister. Sağlık sektöründe yer alan hastaneler, poliklinikler sanal yada fiziksel sunucularına konumlandırabilecekleri Alcatel-Lucent IP Santral çözümlerini yerel sistem odalarındaki sunucularında yada bulut santral platformunda konumlandırarak yeni nesil ip santral ve çağrı merkezi uygulamalarını kurumlarına mükemmel entegrasyonu elde ederler.

Binlerce sistem kurulumunun getirdiği uzmanlıkla Vodanet İletişim Hizmetleri sistem mühendisleri firmanız için optimum çözümü yeni teknolojilerle hatasız bir şekilde konumlandıracaktır. Bu sayede müşterilerinizin ofisinizde, çevrimiçi ortamda ve her yerde güvenebileceği bir deneyim sunabilirsiniz. Ayrıca çağrıları hizmet ihtiyacına göre yönlendirebilirsiniz ve gerçek zamanlı müşteri bilgilerini görüntülemek için temel müşteri yönetimi uygulamalarını entegre edebilirsiniz.

Vodanet olarak sağladığımız profesyonel çözümler sayesinde müşteri ve kurumsal verilerinizi güvenlik ve uyumluluk ihlallerine karşı koruyarak müşterilerinize en yüksek veri koruma standardını sağlayabilirsiniz.


Finans Kurumlarına Özel Çözümler

Çagrı MerkeziSaphira hastane çağrı merkezi sistemi, hasta taleplerine proaktif olarak hızla yanıt vermenize ve bunları doğru bölümlere bağlamanıza olanak tanır. Hastaneyi arayan hastaları ilk aradıklarında uzun süreli bekletmelere maruz bırakmadan talep ettiği bilgilere kısa yoldan ulaşmasına olanak sağlar böylece müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz hemde idari personelinizi çağrıları yanıtlama yükünden kurtarabilirsiniz.

Hastane çağrı merkeziniz, yeni bir hastayla ilk temas noktası ve uzun vadede süregiden bir bilgi kaynağı olacaktır. Saphira çağrı merkezi, bu ilk temas noktası olarak hastanenizin sağlayabileceği hizmet düzeyini yükseltmeye yardımcı olacaktır. Eski sistemlerle, hastalarınız uzun süre bekletilir ve gerçek bir insana bağlanmadan önce hantal bir otomatik telefon sisteminden geçmek zorunda kalabilir. Birçok hasta, çok uzun süre bekletilirse aslında aramayı terk eder. Saphira hastane çağrı merkezi ile hastalar, özel ve bilgili bir servis temsilcisine hemen bağlanır. Temsilciler, entegre bulut veri çözümlerinin gücüne sahiptir ve kişiselleştirilmiş destek için sürekli müşteri verilerine erişebilirler.

Mükemmel bir telefon deneyimi sunmak önemli olsa da, e-posta, SMS, mobil uygulama veya portal gibi çok kanallı destek biçiminde iyi hazırlanmış dijital deneyimler sunarak hastaların genel katılımını iyileştirmek çok önemlidir. Bu farklı kanalları kullanarak hastalar, sağlayıcılar için tüketici incelemelerine bakabilir, maliyet ve konuma göre sağlayıcıları arayabilir, randevuları planlayabilir ve faturalarını ödeyebilir. Ayrıca doktorlarından kişiselleştirilmiş mesajlar ve bakım sonrası talimatlar alabilirler.

Hastane idari personelinin genellikle taburculuk sonrası takip, yaklaşan randevular için hatırlatıcılar, memnuniyet anketleri ve hatta hasta bakım yönergeleri gibi görevleri yerine getirmesi gerekir. Bir çağrı merkezi ile, entegre hastane Saphira çağrı merkezi yazılımını kullanarak bu farklı görevleri daha iyi yönetebilirler.


Finans Kurumlarına Özel Çözümler

Video KonferansTelesağlık için video konferans teknolojisi güvenilir bir şekilde tutarlı klinik kullanıcı deneyimleri sunar, teknolojinize ve iş akışlarınıza sorunsuz bir şekilde entegre olur ve sizi bağlı ve uyumlu tutar. Kuruluşlar, düşük bant genişliğine sahip ortamlarda bile yüksek kaliteli video ile tüm dünyadaki sağlık hizmetleri ekiplerini ve hastaları destekleyebilir.

Gerçek zamanlı video iletişimiyle hastane personelini ve hasta bakımı için uzman işbirliğini hızlandırabilirsiniz. Vodanet olarak sağladığımız profesyonel ekipmanlarla her konsültasyonu önemli hale getirebilirsiniz. Yüksek çözünürlükte HD ses ve görüntü kalitesinde daha hızlı, daha etkili tedavi ve daha iyi hasta sonuçları sağlamanız mümkündür.

Masaüstü bilgisayarınızdan, mobil cihazdan veya desteklenen tarayıcılardan video konferans yapabilirsiniz (indirme gerekmez). Hastaların en rahat ettikleri cihazla katılmalarını sağlamak elinizde.

Özellikle Pandemi döneminde hayatımızda gelişen şartlarda telepsik, telekardiyoloji, kronik hastalık yönetimi, takip bakımı ve daha fazlası için videolu konsültasyon seçenekleriyle muayenehanenizi genişletebilirsiniz. Ayrıca yatan hastalarınızın video üzerinden aile üyelerine bağlayın ve hastane odasına konfor getirerek güvenliği sağlayın ve yüz yüze ziyaret riskini azaltın. Farklı konumlardan uzmanlar ve uzmanlarla işbirliği yapın. En iyi tedavi seçenekleriyle ilgili tartışmaları kolaylaştırmak için çizelgeleri, resimleri, belgeleri ve uygulamaları kolayca paylaşabilirsiniz.

Sanal eğitim ve vaka sunumları yoluyla personeli en son bilgilerle güçlendirin. Kayıtları, oturumun önemli noktalarını ve kritik öğrenmeleri yakalayan bir kaynak kitaplığı geliştirmek ve paylaşmak için kullanabilirsiniz.

Finans Kurumlarına Özel Çözümler

Akıllı Telefon EntegrasyonuHastanenizi arayan hastalarızın doktorlarınıza her zaman erişimini mümkün hale getirebilirsiniz. Anlık müdahele risklerini barındıran hastalarınız direk doktorlarınızla ile görüşme olanağı sağlayabilirsiniz. Bu teknoloji ile oluşturduğunuz hasta-doktor güven ilişkisi hastanenizin marka değerini yükseltecekir.

Aynı şekilde idari personel kadrosununda 7/24 hastane sistemine bağlı çalışmasını sağlayan akıllı telefon entegrasyonu ile daha iyi sonuçlar sağlarken günlük operasyonları basitleştirerek herkes için kaliteli bakıma her yerde erişime olanak tanır.

IP santral akıllı telefon entegrasonu idari ve klinik personelin zamanında, güvenli ve verimli bakım sunmasına yardımcı olmak için zengin işbirliği özellikleri (kişi yönetimi, iletişim durumu, sohbet, ses / video, ekran ve dosya paylaşımı) sunar.

Alcatel-Lucent Rainbow, farklı varlıkları birbirine bağlayan bir ilişki makinesidir: İnsanlar, nesneler, uygulamalar ve süreçler. Rainbow, tüm sağlık hizmeti paydaşlarının benzersiz bir işbirliği aracı aracılığıyla birlikte çalışmasına olanak tanıyan sınırsız bir bakım sürekliliği sağlar. Rainbow, sohbet robotu, yapay zeka (AI), konum tabanlı ve varlık izleme hizmetleri, büyük veri ve daha fazlası gibi temel teknoloji unsurlarını birbirine bağlayarak hastaların ve personel deneyimlerine fayda sağlayan proaktif hizmetlere olanak tanır.


Finans Kurumlarına Özel Çözümler

Kablosuz Sunum ve
Video KonferansYaratıcılık, kuruluşunuzun temel varlıklarından biridir. ClickShare ile fikirlerin hak ettikleri ilgiyi görmesini sağlayabilirsiniz. Bu kablosuz sunum sistemi, kullanıcıların dizüstü bilgisayarlarında veya mobil cihazlarında bulunanları sunum ekranında kolayca paylaşmalarına olanak tanır. Kablo yok, kurulum yok, katılmak için beklemek yok.

Firmanızın çalışanları yada misafirleriniz toplantı odanızda yapılan toplantılarda Barco ClickShare USB butonu bilgisayarlarına taktıklarında saniyeler içinde kablosuz olarak sunumlarını diğer toplantı katılımcıları ile kolaylıkla paylaşabilirler.

ClickShare Conference ürünü sayesinde kablosuz sunum paylaşımının yanında kablosuz video konferans yapmalarına imkan sağlar. USB butonu bilgisayarına takan katılıncı saniyeler içinde bilgisayarındaki Microsoft Teams, Zoom, Alcatel-Lucent Rainbow gibi video konferans uygulamalarını toplantı odasındaki büyük ekrana yansıtabilirler ve toplantı odasında kurulu olan USB video konferans sistemini de kablosuz olarak kullanmaya başlayabilirler. Böylece sadece tek bir USB bağlantı ile kablosuz video konferans ve kablosuz sunum paylaşımını saniyeler içinde yapmanın özgürlüğünü tüm katılımcılar yaşayabilirler.

Ayrıca Apple AirPlay ve MiraCast kablosuz bağlantı teknolojilerini de kullanarak bilgisayarınızın ekranını tamamen kablosuz olarak toplantı odasındaki büyük ekrana her zaman kullanmaya alışık olduğunuz arayüzler ile aktarabilirsiniz.

Finans Kurumlarına Özel Çözümler

Yeni Nesil Kablosuz Ag (Wi-Fi 6)WiFi 6 - veya 802.11ax - en yeni ve en iyi kablosuz ağ standardıdır ve bu, kullanıcıların cihazlarının daha yüksek yoğunluklu ortamlarda yanıt vermesini beklemeye gerek kalmayacağı anlamına gelir. Bu yenilik sunduğu çok daha hızlı multi-gigabit hızlarıyla birlikte, WiFi 6'yı genellikle eş zamanlı olarak bağlı birçok kullanıcı ve cihaza sahip herhangi bir kurum için harika bir teknoloji haline getiriyor. Altıncı nesil WiFi, daha hızlı bağlantı sağlarken erişim alanını genişletir ve daha fazla bağlı cihaz yoğunluğunu destekler. 5G ile el ele giden bu teknoloji, Nesnelerin İnterneti (IoT) için sensörlerin piyasaya sürülmesini ve sürükleyici ve artırılmış sanal gerçeklik deneyimlerinin oluşturulmasını kolaylaştırmaktadır.

Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5'e kıyasla dört kat daha yüksek ağ bant genişliğini ve daha fazla eş zamanlı kullanıcıyı destekler. Bunun yanı sıra Wi-Fi 6, yeni nesil anten ve algoritma teknolojilerinin kullanımı sayesinde ağ gecikmesini 30 ms'den sadece 10 ms'ye düşürerek kablosuz 4K HD konferanslara olanak tanır, AGV dolaşımı sırasında sıfır paket kaybına neden olur ve VR/AR deneyimindeki sorunları ortadan kaldırır.

Finans kurumlarında Wi-Fi 6 çözümlerinin faydalarına baktığımızda öncelikle söylememiz gereken artan verimlilik olacaktır, çok sayıda cihazın bağlı olduğu ofislerde kişisel bilgisayarlar için en hızlı kablosuz bağlantı hızlarını ve daha hızlı yanıt veren performansı gelişmiş güvenlik ve güvenilirlikle sağlar.


Finans Kurumlarına Özel Çözümler

Masaya Entegre Asansörlü EkranlarHer seviyedeki karar vericiler ve liderlerin doğru olan verilere gerçek zamanlı olarak erişmeleri gerekmektedir ayrıca yetkili makamın ilgili işin tüm detaylarına hakim olma anlayışı ve olayı etkileyen faktörler hakkında detaylı bilgileri göz önüne sergilemek için masaya entegre asansörlü yukarı aşağıya hareket edebilen ekranlar destek olacaktır. Firmaların ve kurumların karar verici yöneticileri hızlı ve doğru karar almasını sağlamak için en son teknolojiyi kullanmalıdırlar.

Vodanet İletişim Hizmetleri, asansörlü hareketli monitörler, videowall, sesli konferans ve kontrol çözümleri sağlayarak kurumların toplantı odalarında ve konferans salonlarında yeni nesil çözümler sağlamaktadır.

Mobilyaya entegre motorlu monitörler, kompakt ve ortak bir alanı çok işlevli bir yüzeye dönüştürmek için toplantı odalarında yeni nesil bir çözümdür. Video konferans ve sunum yapılmadığında masaya gömülen ve gizlenen ekranlar katılımcıların ekibin geri kalanının görüş alanını yeniden kazanmalarına olanak sağlar. Video konferans teknolojisi son derece önemli bir rol oynamaya devam edeceğini düşünürsek toplantı odanızdaki TV yada projeksiyon cihazlarınıza video konferans kameralarının entegrasyonu daha yüksek video kalitesi sağlayacaktır. Toplantı odası fiziki şartlarına göre özelleştirilebilen kamera ve ekran çözümleri Vodanet olarak müşterilerilerimize benzersiz çözümler sağlamaktayız.

Finans Kurumlarına Özel Çözümler

Toplantı Odası VideowallVideowall, ekranların yan yana ve alt alta farklı matriks yapılarda dizilimleriyle ve genelde tüm ekranların tek bir ekran gibi hareket etmesi istenen durumlarda oluşturulan ekranlar bütünüdür. Kullanıcı, bir anlamda birden fazla ekrandan oluşan dev bir ekrana sahip olur.

Toplantı odasındaki Videowall’lar genelde 2×2 formattan başlar ve 3×3, 4×4, 4×3… gibi çok daha farklı ve büyük formatlarda da olabilir. Büyük toplantı odalarında tüm katılımcıların sunumun yada video konferans görüntüsünün en ufak detayına kadar dikkatleri dağılmadan dahil olmasını sağlar.

İhtiyaca göre videowall ekranlarına videowall kontrol cihazları bağlanabilir. Videowall kontrol cihazları, videowall processor, matrix switcher, multiviewer gibi farklı cihazlardır. Her cihazın yeteneği ve kullanım alanı farklıdır. Videowall’u kullanım amacı ve görüntü kaynak sayısına göre videowall kontrol ünitesi tercihleri de değişkenlik gösterebilir.

Videowall montaj ve kurulumlarında, yine kullanım şekline ve videowall kurulacak yerin fiziksel şartlarına göre montaj aparatları da değişkenlik gösterebilir.


Finans Kurumlarına Özel Çözümler

Kablosuz Dect Telefon ÇözümüHastane ve Polikiliniklerde geniş alanlar, büyük kuruluşlar için geniş açık alanlar içinde çalışma mecburiyeti kesintisiz kablosuz telefon taleplerini de beraberinde getirmektedir. Bu tip geniş ve zorlu çalışma alanlarında yüzlerce kablosuz dect anten konumlandırılarak binlerce personele hizmet veren bir DECT iletişim ağını çok antenli kablosuz santral çözümleri ile sağlayabiliriz. Alcatel-Lucent ve PowerPBX marka IP Santral tercih ederek TDM mevcut kablolama alt yapısını kullanarak yada IP ağınız üzerinden çalışan DECT antenler ile kablosuz haberleşme sisteminizi kurabilirsiniz.

Çok katlı Hastane ve Polikilinklerde, dağınık birim binaları yada dağınık coğrafyalarda bulunan çalışma alanlarına sahip saplık sektörüne uygun sıfır kesinti prensibi ile kurulan kablosuz dect telefon santral sistemleri antenler arası geçişlerde dahi görüşmenize devam etmenize olanak sağlar.

Kablosuz telefon kullanıcılarının çalıştığı katlarda, acil durum odaları ve karantina odaları gibi karmaşık ve zorlu çalışma ortamlarına dayanıklı IP65, IP67 koruma sertifikalı ve uzun ömürlü lityum pil ile kurumunuz için uygun el telefonu tercihi yapmanıza Vodanet olarak yardımcı olabiliriz. Ortam koşullarına göre tercih edilebilecek endüstriyel dect telefonların sert kauçuk kaplı yüzeyi, ahizeyi kaymaya, çizilmeye ve dezenfektanlara karşı korur. Ayrıca yüksek iş güvenliği standartlarına uyumluluk sağlayan kablosuz telefonlarda alarm tuşu, kareketsizlik alarmı, yere düşme (man-down) alarmı ve kullanıcının koşmasını alarm haline dönüştüren teknolojileri Vodanet olarak sağlayabiliriz. Bunun dışında yöneticiler kullanıcı grupları oluşturabilir ve farklı alarm türlerini konfigüre edebildiği gibi acil durumlarda acil durum çağrılarını otomatik oluşturulmasını sağlayabilir.

Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40