Kablosuz Sunum Markaları

Kablosuz Sunum Paylaşımı Ve Video Konferans

Toplantı odanızdaki sürekli sorun çıkaran HDMI kablolardan ve USB kablolardan kurtulmanızı sağlayan kablosuz sunum ve konferans sistemlerinin
 birinci sınıf kurumsal güvenlik seviyesinde sunduğu çözümler firmanızın bilişim teknolojileri politikalarınızla uyumlu kurumsal ürünlerdir.


Barco ClickShare Kablosuz Sunum Sistemleri

ClickShare ile bağlandığınız zaman, insanları, içerikleri ve düşünceleri bir araya getirmek artık her zamankinden daha kolay hale gelecek. Tek bir buton sayesinde dizüstü bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan, her şeyi bir sunum ekranına yansıtabilir, toplantılarınızı kusursuz bir paylaşım deneyimine dönüştürebilirsiniz. Kablo yok, kurulum yok, bağlanmak için beklemek yok. Toplantılar normal akışında devam ederken sizin için de konsantrasyon kaybı yok.

ClickShare'in USB üzerinden çalışan butonu ve iOS&Android üzerinde çalışan uygulamaları sayesinde toplantı odalarında görünen kablo karmaşasından kurtulmak artık mümkün. Özel bir bağlantı girişi kullanılmadığı için ek kablolara veya çevirici adaptörlere ihtiyacınız yok. Kablo derdi olmadığından kurulum için daha az, paylaşımlarınız için daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

ClickShare Buton ile bağlanırken, herhangi bir yazılım yüklemenize veya kurmanıza gerek yok. Sadece uygulama dosyasını (exe dosyası) çalıştırın ve artık hazırsınız. Bilgisayaranızdan ClickShare butonunu çıkardığınızda PC (Mac vb.) üzerinde herhangi bir yüklü yazılım kalmayacaktır.

ClickShare ile teknoloji sizin yanınızda. Ürün zekası ile her şeyi sizin için çözüme ulaştırıyor. Toplantı odanızda bulunan ClickShare ile önemli sunumlarınızı tek bir tuşa dokunarak sunum ekranına aktaracak olmanın güvenini hissedersiniz.


Airtame Kablosuz Sunum Sistemi

Günümüz çalışma hayatında büyük toplantı odaları yerine aynı metrekare alanına daha fazla sayıda küçük boyda toplantı odaları konumlandırılmaktadır. Görkemli ve büyük toplantı odaları yerini daha küçük metrekare alanına sahip daha yüksek teknolojik imkanlara sahip toplantı odalarına bırakmaktadır. Artan toplantı odası sayısı ve teknolojik cihazlar, söz konusu odaların yönetimini de bilgi işlem departmanlarının planlaması gerekliliği ihtiyacı olarak karşılarında bulduklarından toplantı odası ekipmanlarını konumlandırırken en az sorun çıkaran ve yönetilebilir cihazlar olarak seçmektedirler. Airtame 2 kablosuz görüntü transfer cihazı ana işlevi olan kablosuz sunum paylaşımı dışında Airtame 2 ofisinizdeki tüm ekranları daha akıllı bilgilendirme ekranlarına dönüştürmektedir.

Airtame Cloud bulut tabanlı cihaz yönetim uygulaması ile sahip olduğunuz tüm Airtame kablosuz görüntü transfer cihazlarını aynı anda yönetebilir, versiyon güncelleme işlemlerinin yapılabilmesini yada bağlı olduğu ekranın sunum paylaşımı yapılmadığı zamanlarda nasıl kullanmak istediğinize yön vermek için kullanılabilir.


Airtame Kablosuz Sunum Cihazı

Airtame Cloud uygulaması ile firmanızdaki ekranları bilgilendirme ekranlarına kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. Resimler, web siteleri, takvimler, toplantı odası durum görünümü, dünya saatleri, proje durum takibi ve çok daha fazlasını Airtame bağlı olan ekranlardan görüntülenebilir. Airtame Cloud uygulaması ile kurumunuza ait ekranların durumunu canlı olarak görmenizi sağlar. Toplantı odalarınızda bulunan ekranlarda Google Suite ve Office 365 üzerinden planlanan toplantı, etkinlikler bulunduğu toplantı odasının ekranından oda müsaitliğini kullanıcıları kolaylıkla takip edebilirler.

Kablosuz sunum paylaşımı yapılmayan zamanlarda firmanızın ekranlarında aynı yada farklı farklı görüntüler yayınlamak istediğinizde Airtame 2 ve Airtame Cloud mükemmel bir çözüm olacaktır.

Airtame Cloud ile ekranlarınızı ofis veya okul saatlerine göre açılıp kapanacak şekilde planlayabilirsiniz. BT yöneticilerine cihaz performansı ve ayarları üzerinde tam kontrol sağlama imkanı sunar. Airtame Cloud ile tüm cihazları aynı anda ve her yerden görüntüleyebilir, güncelleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Kablosuz Toplantı Odası Çözümleri

Toplantı odanızdaki sürekli sorun çıkaran HDMI,USB kablolardan kurtulmak için profesyonel çözümler arıyorsanız kablosuz video konferans ve sunum paylasımı çözümlerini içeren satınalma rehberini sizin için hazırladık.

ÜRÜN KATALOĞU


Logitech video konferans
kameranızı kablosuz kullanabilirsiniz.

Toplantı odanızda kabloları ortadan kaldırıp, ClickShare'in kablosuz konferans teknolojisi ile birkaç saniye içinde is arkadaslarınızla baglantı kurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin

Kablosuz Sunum Paylaşımı Ve
Video Konferans Ürünleri

Airtame 2
Kablosuz sunum paylaşımı için AirPlay, Google Cast, Miracast veya Airtame uygulaması ile aynı anda 1 kullanıcı
Zoom Video Konferans Ürünleri
ClickShare uygulaması ile kablosuz sunum paylaşımı. Aynı anda 1 kullanıcı sunum paylaşabilir. HDMI kablo ile tek ekran bağlantısı yapılabilir.
Barco CS-100
ClickShare uygulaması ve USB buton ile kablosuz sunum paylaşımı. Aynı anda 1 kullanıcı sunum paylaşabilir. HDMI kablo ile tek ekran bağlantısı yapılabilir.
Barco CSE-200
AirPlay, Google Cast, ClickShare uygulaması ve USB buton ile kablosuz sunum paylaşımı. Aynı anda 2 kullanıcı sunum paylaşabilir. HDMI kablo ile tek ekran bağlantısı yapılabilir.
Barco CSE-200 Plus
AirPlay, Miracast, Google Cast, ClickShare uygulaması ve USB buton ile kablosuz sunum paylaşımı. Aynı anda 2 kullanıcı sunum paylaşabilir. 4K Ultra HD çözünürlük. HDMI kablo ile tek ekran bağlantısı yapılabilir.
Zoom Toplantı Odaları
AirPlay, Google Cast, ClickShare uygulaması ve USB buton ile kablosuz sunum paylaşımı. Aynı anda 8 kullanıcı sunum paylaşabilir (her ekranda 4 kullanıcı). 4K Ultra HD çözünürlük. HDMI kablo ile 2 ekran bağlantısı yapılabilir.
Zoom Toplantı Oda Çözümleri
Kablosuz video konferans ve sunum paylaşımı sağlar. Aynı anda 1 kullanıcı USB buton ile kablosuz kullanım sağlar. AirPlay, Google Cast, Miracast ile kablosuz sunum paylaşılabilir.
Video Konferans Yazılımı
Kablosuz video konferans ve sunum paylaşımı sağlar. Aynı anda 2 kullanıcı USB buton ile kablosuz kullanım sağlar. AirPlay, Google Cast, Miracast ile kablosuz sunum paylaşılabilir. Dokunmatik ekran desteği.
Video Konferans Yazılımı
Kablosuz video konferans ve sunum paylaşımı sağlar. Aynı anda 2 kullanıcı USB buton ile kablosuz kullanım sağlar. AirPlay, Google Cast, Miracast ile kablosuz sunum paylaşılabilir. Dokunmatik ekran desteği.

Kablosuz Sunum Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40