Poly Video Konferans Sistemleri

Yeni Nesil Toplantı Odası Çözümleri

Firmaların günümüzde büyük gösterişli toplantı odalarını son teknolojiye sahip daha fazla sayıda daha küçük metrekareye sahip toplantı odalarına dönüştürmeye başladı.
Bu dönüşüm açık ofis dizaynı yapısında kurulan ve yenilenen ofisler için hem maliyet tasarrufu hem de daha verimli çalışma ortamları sağladı.
Metrekare alanı daha küçük çok sayıda toplantı odası yüksek teknoloji ile donatılarak ekip çalışma ruhunu yüksek seviyelere taşıyarak karar alma süreçlerini olağanüstü hızlandırdı.

Vodanet olarak ülkemizde 1.000’e yakın toplantı odasının kurulumu ve yenilenmesine teknik destek vererek bu hızlı dönüşüme sistem entegratörü olarak dahil olduk.
Firmanız için yüksek teknolojiye sahip ekip çalışmalarını en üst düzey verimliliğe taşıyan toplantı odası çözümleri için Vodanet İletişim Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz.Kablosuz Video Konferans Ve Sunum Paylaşımı

Kablosuz Video Konferans Ve Sunum Paylasımı


Daha yakın işbirliği ve kapsamlı bir konferans deneyimi için, ClickShare kablosuz konferans sistemleri işletmenizin gereksinimlerini karşılar. Bağlanabilirlik modern işyerlerinin öncelikli ihtiyaçlarının başında gelmektedir. ClickShare'in kablosuz video konferans teknolojisiyle birkaç saniye içinde iş arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz. Aynı odadaymış gibi ekip çalışması, sorunsuz paylaşım ve üst düzey güvenlik, ClickShare'in başlıca özellikleridir. Barco kablosuz konferans sistemleriyle, “kendi toplantınızı” her yerden ve kendi bilgisayarınız ile saniyeler içinde video konferans toplantılarınızı başlatabilirsiniz.

Airtame 2 ile toplantı odanızdaki sürekli kırılan sorun çıkaran HDMI kablolardan kurtulmak için profesyonel seviyede kurumsal çözüm arayan firmalar için geliştirilmiş olan Airtame 2, Apple MacOS, Microsoft Windows, Chromebook ve Linux işletim sistemlerine sahip bilgisayarlara yükleyebileceğiniz Airtame uygulaması ile kablosuz sunum paylaşımı yapabilirsiniz. Ayrıca iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad, Android akıllı telefonlardaki sunumlarınızı AirPlay, Google Cast, Miracast teknolojileri ile kablosuz görüntü transferi yapabilirsiniz.

Toplantı odanızdaki gereksiz HDMI, USB ve diğer kablolardan kurtulmak için Vodanet İletişim Hizmetlerini arayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİNVideo Konferans

Video Konferans


Video konferans, toplantı odalarında video konferans sistemlerini dizüstü bilgisayarlar veya kişiselleştirilmiş web kameralarına sahip mobil cihazlar ile kişisel cihazlara bağlamak için internet üzerinden gerçekleştirilen çevrimiçi toplantıları açıklar. Ekran paylaşımı desteğiyle basit, birleşik bir video konferans çözümü kullanmak, küresel ekiplerinizin daha bağlantılı, üretken ve katılımlı olmasını sağlar. Video konferans üretkenliği artırır, zaman kazandırır, seyahat masraflarını azaltır ve genel olarak işbirliğini teşvik eder. Video konferansın avantajı, yüz yüze iletişim için sürekli yolculuk gerektirmeden tüm bu avantajları kolaylaştırma yeteneğidir.

Video konferans yazılımı yalnızca kuruluşunuzda daha işbirliğine dayalı bir toplantı kültürü oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda günümüzün dijital işgücüne olanak sağlayan bir temeldir. Video toplantıları, karar vermeyi hızlandıran ve küresel işbirliği yapma yeteneğinizi geliştiren, fiziksel konumdan bağımsız olarak ekiplerin insan bağlantılarını sürdürmelerine yardımcı olur. 

Ekiplerin sesli konferans, video konferans, ekran paylaşımı ve gerçek zamanlı anlık mesajlaşma yoluyla buluşmalarını sağlayan video konferans çözümlerine Vodanet ile ulaşabilirsiniz. Merkezi olarak yönetilen basit bir kullanıcı arayüzüyle birleştirilmiş çevrimiçi toplantı çözümü dağıtarak, ekipler her toplantıda sorun gidermeye çalışmak yerine toplantılarına odaklanabilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİNToplantı Odası Rezervasyon Sistemi

Toplantı Odası Rezervasyon Sistemi


Toplantı odası rezervasyon yazılımımız, odalarınızı, ziyaretçilerinizi ve hizmetlerinizi tek bir yerden yönetmenizi ve herkes için daha çok kullanılabilen bir çalışma alanı oluşturmanızı sağlar. Kullanımı kolaydır ve bulut üzerinden kullanım imkanı sayesinde global olarak ölçeklenebilir.

Toplantı Odası Rezervasyon Yazılımı, toplantı odası alanlarızın yönetimini en üst düzeye çıkarmanıza, yönetim süresini azaltmanıza ve işyerinize daha akıllı rezervasyon işlemleri sunmanıza yardımcı olur. Merkezi sistem MS Outlook'a bağlanır ve doğrudan takvim randevunuzdan bir toplantı odası rezervasyonu yapmanızı sağlar.

Office 365, Exchange, Gmail ile senkronize çalışan taoplantı odası rezervason sistemi ve toplantı odası bilgi ekranı üzerinde hazır olan arayüz tasarımları ile kullanabileceğiniz gibi firmanızın kurumsal imajını destekleyen arka plan görselleri ve logo yönetimini merkezi yönetim panelinden tasarlayabilirsiniz. Hastane muayne odaları, eğitim kurumlarındaki derslikler, konferans salonları ve toplantı odaları gibi alanlarda oda yönetimini kusursuz olarak gerçeleştirebilirsiniz.

Sadece toplantı salonu değil ayrıca açık ve sanal ofis hizmeti veren şirketlerde çalışma masası, küçük ve büyük ortak çalışma alanlarında dahi doluluk ya da müsaitlik durumunu görebilirsiniz. Ayrıca katılımcıların toplantıya gelip gelmediklerini izlemek ve kontrol etmek için RF ID kart sistemi ile toplantı odasına giriş ve çıkışlarında kart okutularak raporlama alınabilmektedir.İnteraktif Dokunmatik Ekran

Interaktif Dokunmatik Ekran


İnteraktif Ekranlar, kullanıcı deneyimine imkan sağlayan dokunma teknolojisinin tekli veya çoklu ekran sistemlerine uygulanmasıyla üretilen görüntüleme çözümleridir. Bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde erişim imkanı sağlar. Ekranlar, yatay veya dikey olarak konumlandırılabilir.

İnteraktif dokunmatik ekranlar akıllı tahta olarak; toplantı odaları, konferans salonları, eğitim sınıfları gibi alanlarda ayrıca AVM alışveriş merkezleri, mağazalar, müzeler, sinema salonları alanlarda da bilgilendirme ve yönlendirme ekranları olarak kullanılabilmektedir.

Samsung Flip ile odadan bağımsız olarak tüm içeriği net bir UHD görüntü kalitesinde görüntüler ve etkileyici bir toplantı ortamı oluşturur. Sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için güçlü Tizen 5.0 işletim sistemi tarafından desteklenen gömülü sensörler, ekran çaldığında ekranı otomatik olarak etkinleştirir. Ayrıca güvenli ve verimli bir toplantı deneyimi sağlamak için güvenli kablosuz bağlantı, otomatik ürün yazılımı güncellemeleri, LDAP senkronizasyonu, dosya güvenliği ve uzaktan yönetim gibi birçok gelişmiş özellik sunar.

Herhangi bir toplantıdan sonra, kullanıcılar geleneksel olarak el yazısı toplantı notlarıyla ilişkili hayal kırıklığını ortadan kaldırarak tüm katılımcılara ve meslektaşlarına recaps dağıtabilir. Önemli sohbetler ve içerik, mobil ve dijital kanallar arasında kolayca paylaşılabilen Flip içinde gerçek zamanlı olarak KAPAnır.Toplantı Odası Akustiğini İyileştirme

Toplantı Odası Akustigini iyilestirme


Toplantı odasının akustik konforu, verimli ve verimli toplantılar için temel bir gerekliliktir. Kötü akustiği olan odalarda yapılan toplantılara aktif olarak katılırsanız, kaçınılmaz olarak daha büyük zihinsel yorgunluktan muzdarip olursunuz. Böylece yorucu iş toplantılarında bulmuş olacaksınız ve zaman zaman birkaç dakika ara vermeniz gerektiğini hissedeceksiniz. Bu zihinsel yorgunluğun başlangıcının bir işaretidir. Yanlış yankılanma süreleri olan bu durumda, duvarlardan, tavanlardan ve gelen ses dalgasıyla örtüşen ses dalgalarından net bir anlaşılırlık kaybına, herhangi bir diyaloğu takip etmede zorluğa ve daha sonraki zihinsel yorgunluğa neden olan sorunlar oluşabilir. yüksek konsantrasyon seviyelerini korumak. 

Bir toplantı odası tasarlarken Acoustic asma paneller ve sessizlik sağlayan paneller bu soruna mükemmel bir çözüm sunar. Ayarlara çekici bir son dokunuş sağlamak için hem duvarlara hem de tavanlara monte edilebilirler. Ses emici özellikleri, konuşma veya ses görüntü materyallerinin çalınmasından kaynaklanan akustik rahatsızlıkları en aza indirecek şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Çeşitli renk ve boyutlardan seçim yapma seçeneği, panelleri herhangi bir alana ve zaten odadaki her türlü mobilyaya mükemmel şekilde uyarlanabilir hale getirilebilir.

Toplantı odanızın ses izolasyon ve akustik ses çalışması için ekibimiz ücretsiz keşif yapabilir toplantı odanız için en uygun akustiğini geliştirmenin çalışması sonucu en doğru çözüme yatırım yapabilirsiniz.


Yeni nesil toplantı odası teknolojileri
Jabra Speak 710, Sennheiser SP30, Yealink CP900 ve Poly VoxBox USB konferans telefonlarını sizin için test ettik.

USB video konferans
kameranızı kablosuz kullanabilirsiniz.

Toplantı odanızda kabloları ortadan kaldırıp, ClickShare'in kablosuz konferans teknolojisi ile birkaç saniye içinde iş arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin

Yeni nesil toplantı oda tasarımlarında destek veya daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40