Poly
Trio 8500

Poly Trio 8500 IP Konferans Telefonu
Trio 8500 IP hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Poly Trio serisi yapay zeka destekli konferans telefonları ile daha verimli konferans görüşmeler iş dünyasında standartları yukarı yükseltti. Poly Trio akıllı konferans telefonları tek bir tuşa dokunarak saniyeler içinde bir toplantıya katılmanızı sağlar. Telekonferans görüşmeleri, video konferans toplantılar ve sunum paylaşımı özelliklerini Poly Trio serisi konferans cihazları ile toplantı odanıza dahil edilebilir. Tüm yeni nesil iletişim teknolojilerini kurumuzun bünyesine tek bir cihaz ile dail olması için Poly Trio ürünlerini devreye almanız yeterlidir. Poly Trio 8500 en fazla 8-10 kişilik toplantı odaları için tasarlanmış konferans cihazı olan Trio 8500'a entegre 3 adet mikrofon ünitesi 4.2 metre mikrofon kapsama alanına sahiptir.

GENEL BAKIŞ

Polycom Trio 8500, gelmiş geçmiş en iyi konferans görüşme deneyimi sunan devrim niteliğinde bir konferans telefonudur. Geliştirilmiş Polycom HD Voice, patentli Polycom NoiseBlock ses teknolojisi, 4,2 metrelik mikrofon kapsama alanı ve gelişmiş ses teknolojisi ile konferans görüşmeler hayat kadar gerçek, her kelime nettir. En fazla 10 kişilik toplantı odaları için ideal bir çözümdür. Daha büyük toplantı masaları için en fazla 4 adet Trio 8500 birlikte çalışabilmektedir. Böylece 30-40 kişilik büyük toplantı salonlarında kullanım imkanı sunmaktadır.

Daha yüksek üretkenlik size ne anlam ifade ediyor. Ucuz bir konferans telefonu ilk başta bir tasarruf gibi görünebilir, ancak "yeterince iyi" görünen sesin neden olduğu yorgunluk uzun vadede maliyetlidir. Diğer tarafı duymak için eko, yankı, arka plan gürültüsünü rahatsız edici gibi olumsuzluklar zaman kaybı ile sonuçlanır. Vakit nakittir atasözüde geçerliliğini bu sebeple halen gündemdedir.

Poly Trio 8500 zarif, sofistike ve ödüllü tasarımı telekonferansı kolaylaştırıyor. 5 inç renkli dokunmatik ekran ve sezgisel tanıdık Skype Kurumsal arayüzü sayesinde kullanım çok kolaydır. Microsoft Exchange entegrasyonu ile planlanan toplantılar katılım düğmesine tek bir dokunuşla başlayabilir. Bu da her toplantı için daha az hata ve hızlı başlangıç ile sonuçlanır. Kişisel cihazınızı Bluetooth / NFC, IP üzerinden kablosuz olarak kullanmaktan çekinmeyin veya USB üzerinden bağlanın ve web tabanlı veya bulut konferans hizmetleri kullanırken olağanüstü ses kalitesi yaşayın.

Trio 8500 konferans telefonu, Skype for Business ve Microsoft Teams için yeniden tasarlandı. Open SIP çalışan tüm IP Santrallar ile de uyumludur. Polycom Trio 8500, daha geniş konferans salonları için yeniden düzenlenen konferans telefonudur. Birinci sınıf ses konferans deneyimimizinin yanında ayrıca satın alabileceğiniz Collaboration Kit Visual+ ünitesi ile kurumsal seviyede video konferans ve içerikle birleştiren Polycom Trio, bugünün ve yarının önde gelen birleşik iletişim platformlarına bağlanıyor.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Tüm Open SIP standartlarında çalışan IP santrallar ile uyumludur. Alcatel-Lucent, Ericsson-LG marka telefon santrallarında SIP abone lisansı gerekmektedir. Mevcut telefon santralına uyum ve entegrasyon için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

356x309x70mm boyutlarında kompakt yapısıyla toplantı masanızda çok yer kaplamaz ve modern tasarımı ile toplantı odanızın vazgeçilmezi olacaktır. Güç adaptörü kutudan çıkmamaktadır ayrıca satın alınması gerekmektedir. PoE switch alt yapısı bulunduğu yerel ağlarda harici güç kaynağına ihtiyaç duyulmamaktadır.

Efsanevi ses kalitesi

14KHz ses kalitesine ulaşan üst düzey ses kalitesi, Poly NoiseBlock teknolojisi ile konuşma dışı gürültüyü ortadan kaldırır, Mobil cihazlardan çok yönlü ses bağlantısı sağlar (USB, Bluetooth / NFC).

Bağlantı arayüzü

1 adet RJ45 10/100M Ethernet portu, entegre Bluetooth 4.0 teknolojisi, Power over Ethernet (IEEE 802.3af ) class 4, 1 adet USB 2.0 portu, 1 adet USB 2.0 Micro-B bağlantı noktası ve güvenlik portlarına sahiptir.

Güçlü video konferans ve sunum paylaşımı

Çok yönlü, modüler mimari, benzersiz alanınız ve bütçeniz için tam olarak bir çözüm olmasını sağlar. Kablolu veya kablosuz olarak sunumlarınızı kolayca paylaşabilirsiniz. Tüm toplantı odalarında tek bir arayüz, her odada tutarlı bir deneyim sağlayarak kullanıcı kullanım kolaylığını arttırır.

Her ortam için ölçeklendirilebilir

Aynı anda birden fazla platforma bağlantı, hibrit ortamlar için ideal olup her benzersiz toplantı alanını doğru bileşenlerle donatabilirsiniz. Sağlam yönetim ve dağıtım seçenekleriyle zaman, para ve BT kaynaklarını azaltır. Gerektiğinde 4 adet cihazı bir arada kullanarak çok daha büyük toplantı salonları için konferans telefonu olarak konumlandırabilir.

Polycom gürültü filtreleme özelliği

Klavye yazma, kağıt karıştırma ve diğer dikkat dağıtıcı sesler, özellikle mikrofona yakın olduklarında video görüşmelerinizi rahatsızlık verici olabilir. Polycom NoiseBlock, gürültü filtreleme teknolojisi sayesinde arka plan gürültülerini akıllıca ortadan kaldırır. İnsan konuşması algılanmadığında mikrofonu otomatik olarak sessize alır. Konuşma algılandığında, arka plan gürültüsünü otomatik olarak en aza indirir.

Poly akustik ses netliği teknolojisi

Polycom Acoustic Clarity Technology, ses deneyimini gerçekte mevcut hale getirmek için mümkün olduğunca yakınlaştıran bir dizi yazılım ve donanım teknolojisidir. Acoustic Clarity, geleneksel bant genişliği, HD Ses ve hatta 14kHz, 20kHz ve 22kHz'lik gelişmiş bant genişlikleri ile çalışır. Bu, tanınırlığı artırır ve toplantılar sırasında verimliliği artırır. Mikrofon yönlendirme ve çeşitli akıllı gürültü azaltma biçimleri çevresel paraziti azaltır. Kazanç kontrolü ve aktif mikrofon yönetimi, tüm seslerin net bir şekilde duyulmasını garanti etmek için katılımcı alımını optimize eder.

Ses özellikleri

Ses kodekleri: G.711 (A-law and μ-law) - G.722 - G.722.1, G.722.1C - G.729AB - G.719 - SILK - Polycom Siren 7, Siren 14 - iLBC (3.33Kbps and 15.2Kbps) - Opus (8Kbps-24Kbps), Poly NoiseBlock, Voice activity detection, Polycom Acoustic Clarity technology ile tam çift yönlü görüşmeler, akustik eko iptali ve arka plan gürültü önleme. (IEEE 1329 tam çift yönlü). Geniş bant konuşma ve multimedya akışı için Bluetooth cihaz eşleştirmesi (HFP / AD2P). DTMF tone generation (RFC 2833 ve in-band), düşük gecikmeli ses paketi iletimi özelliği, Uyarlanabilir titreşim tamponları, Paket kaybı gizleme özelliği

Mikrofon özellikleri

Polycom gürültü filtreleme teknolojisi sayesinde arka plan gürültülerini akıllıca ortadan kaldırır. İnsan konuşması algılanmadığında mikrofonu otomatik olarak sessize alır. Konuşma algılandığında, arka plan gürültüsünü otomatik olarak en aza indirir.

Kutu içeriği

Poly Trio 8500 konferans telefonu (Open SIP modeli 2200-66700- 025 veya Skype for Business / Microsoft Teams versiyonu 2200-66700-019 ), Ethernet kablo (7.6m CAT5E UTP cable), Hızlı kurulum kılavuzu


Poly Trio 8500 Ürün Dokumanı

Orta ve Büyük toplantı odaları ve alanları için tasarlanmıs ses ve mikrafon özelligi sunan konferans çözümüdür.

ÜRÜN KATALOĞU

Poly Trio 8500 IP Konferans Cihazı

En Çok Satılan Konferans Telefonları

Poly Trio Konferans Telefonu
Saniyeler İçinde Toplantı Başlatma
Çağrıya Katılımcı Ekleme
Poly Trio 8300 Bluetooth Bağlantı
Poly Trio 8500 Bluetooth Bağlantı
Poly Trio & Microsoft Teams
Poly Trio: It's Your Call

Poly Trio 8500 ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now