Video Konferans Uygulamaları

Toplantı odanızda kablolar ve bilgisayar gibi ekipmanlara ihtiyaç duymadan iş arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz. Alışıla geldik ekipmanları sadeleştiren yeni nesil tarzda daha kolay video konferans özelliği sunan Samsung QMB Serisi ekranlar, en popüler web konferansı uygulamalarını destekleyen ve yalnızca USB tipi bir web kamerası ile kolayca video görüşmeleri sağlayan yerleşik bir video konferans çözümüne sahiptir.

Microsoft Teams, Google Duo gibi popüler video konferans uygulamalarını dahili olarak çalıştırabilen QMB Serisi ekranlar Logitech marka USB web kameralar ile de uyumlu olarak çalışmaktadır. Uyumlu Logitech video konferans kameraları için detaylı bilgi almak için ve demo toplantısı için Vodanet’den randevü alabilirsiniz.

Kablosuz Sunum Paylasımı

SmartView+ özelliği kablo bağlantısı olmadan kablosuz ekran paylaşımı sağlayarak toplantı odasındaki katılımcıların cihazlarındaki ekranlarını Samsung QMB Serisi büyük ekranda paylaşmalarına olanak sağlar. Toplantı odasında bulunan profesyonel çalışanlar daha fazla ortak çalışmaya dayalı toplantı oluşturma ve katılımcıların tek tıklamayla ekranlar arasında hızla geçiş yapmalarına olanak tanır.

Microsoft Windows ve Apple MacOS işletim sistemli bilgisayarların yanı sıra Apple iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlar ile de kablosuz görüntü transferini destekleyen Samsung QMB Serisi ekranlar firmaların toplantı odaları için harici bir sunum paylaşımı cihazı almasına gerek kalmadan kurumsal seviyede bir çözüm sunmaktadır.

Gerçege Yakın Renkleri Deneyimleyin

QMB Serisi, herhangi bir iş ortamını yeni nesil ekran bilgilendirme ekranı özellikleri için gelişmiş profesyonel özellikleri, kolaylaştırılmış kurulum ve bakımı çarpıcı tasarımla birleştirir. Samsung QMB Endüstriyel Ekranlar, işbirliğini geliştirmekten zengin içeriği yeni biçimlerde sergilemeye kadar, işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için yenilik ve verimlilik sunar. Ekrandaki her resim bir milyar renk tonuyla daha etkileyici hale gelmektedir. Dynamic Crystal Color özelliği sayesinde gerçeğe yakın varyasyonlar sunarak müşterilerin her inceliği görmelerini sağlar.

Samsung'un endüstri lideri video işleme teknolojisi, netlik ve tutarlılık için her içerik parçasını geliştirir. Samsung'un Quantum Processor 4K tarafından desteklenen akıllı UHD yükseltme teknolojisi, düşük çözünürlüklü videoyu UHD düzeyi kalitesine yükselterek profesyonel görüntü kalitesi sağlar.

Parlamayan Ekran Teknolojisi

Tüm QMB Serisi ekranlar, günün her saatinde her açıdan daha iyi görünürlük sağlayan güvenilir, parlamayan panellere sahiptir. Parlamayan ekran, işletmelerin havaalanları ve tren istasyonları gibi kritik konumlarda doğru bilgiler sunmasına olanak tanır.

Firmaların toplantı odalarında konumladırılan Samsung QMB Serisi ekranlar sayesinde yüksek aydınlatma koşullarında yada camdan gelen güneş ışığı büyük ekrana yansıttığınız içeriğin tüm detayları ile tüm koşullarda herkesin rahatlıkla görmelerini sağlar.

İnce Ve Simetrik Tasarım

Tam ekran boyutunu yansıtan ince kenarlı panel ve simetrik tasarım, basitleştirilmiş montaj ve kurulum seçenekleri ile her ortama sorunsuz entegrasyon sağlar. Alan tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak için tüm terminaller dışa doğru bakar ve ekranın herhangi bir duvara yaslanmasını sağlar. QMB Serisi, her türlü kurumsal iş ortamına mükemmel uyum sağlar. Kablosuz bir görüntü sağlayan kablo kılavuzu özelliği ile ekran, bağlı kablolara değil, ekranda görünene maksimum odak çeker.

Uzaktan Yönetim Ve Kurulum Kolaylığı

Samsung QMB Serisi ekranlar kurulduktan sonra, farklı konumlarda çok sayıda ekranın yönetimini seyahat veya yerel kurulum gerekmeden Tizen Business Manager aracılığıyla Tizen Zero Config'i indirebilir. Bu sayede QMB Serisi ekranlar tek bir merkezden kolaylık yönetilebilirler.Grandstream Ürün Kataloğu 2021

Samsung QMB Serisi Artık Daha Çevreci

Smart Signage ürünleri daha çevre bilincine sahip olmasını sağlamak için büyük adımlar attı ve QMB Serisi ekranların üretiminde malzemelerin geri dönüşümü yoluyla kaynakların korunmasına, CO2 emisyonunu azaltmak için artan enerji verimliliğine ve insan vücuduna ve çevreye zararsız malzemelerin kullanımı ile sahaya sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Samsung QMB Serisi Endüstriyel Ekranlar

Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.