ALCATEL LUCENT ENTERPRISE

OXO Connect KOBİ’lerin yeni nesil iletişim sistemi

gelin eski telefon santralınızı müşteri odaklı, güvenilir ve uygun maliyetli OXO Connect ile değiştirelim

Alcatel Lucent OXO Connect

Alcatel Lucent
Connect

Alcatel-Lucent OXO Connect, 300 kullanıcıya kadar olan işletmeler için güçlü, güvenilir ve tümleşik iletişim platformuna dayanan esnek mimariye sahip telefon sistemidir. OXO Connect, bulut tabanlı Alcatel-Lucent Rainbow uygulaması ile zengin mobil özellikler sunar. OXO Connect ve Rainbow, birlikte, tüm çalışanlara, nerede olursa olsun müşteri odaklı iş iletişimi ve video işbirliği hizmetleri sunar. Masa telefonundan buluta kadar test edilmiş ve onaylanmış Alcatel Lucent teknolojisi ile yüksek güvenilirliğin keyfini çıkarın.
Alcatel Lucent Connect Evolution

Alcatel Lucent
Connect Evolution

Alcatel-Lucent tarafından üretilen tamamı IP altyapı teknolojisi içeren en yeni haberleşme sunucusudur. 300 ip kullanıcıya kadar ihtiyacı olan KOBİ’ler için yenilikçi ve maliyeti çok uygun ip santral sistemidir. OXO Connect Evolution ve Rainbow birlikte ofis içinde ve dışında tüm çalışanlara müşteri odaklı iş iletişimi ve video konferans hizmetleri sunar. OXO Connect Evolution, düşük maliyetli ve güvenli bulut santral uygulamaları için optimize edilmiştir: Birleşik İletişim ve uzaktan yönetim işlerinizi kolaylaştırır.
Alcatel Lucent Rainbow

Alcatel Lucent Rainbow

Alcatel-Lucent Rainbow telefon ve web aramaları, video konferans, mobilite ve güvenlik özellikli Team Collaboration ve Unified Communications uygulamaları için üst düzey bulut çözümüdür. Akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız Rainbow ile ofisinizde kurulu olan Alcatel Lucent OXO Connect telefon santralınızın bir parçası olacaktır. Ofisinizde kurulu olan Alcatel santral aboneleriniz Dünya üzerindeki tüm Rainbow kullanıcıları arayabilir hatta bilgisayarı ile video konferans aramaları yapabilirler.
Alcatel Lucent Telefon Modelleri

Alcatel Lucent
Telefon Makinaları

Profesyonel, kullanıcı dostu ve uygun maliyetli ofis telefonları arıyorsunuz. Alcatel-Lucent Enterprise kurumsal ofis telefonları ile birinci sınıf ses kalitesi, optimize edilmiş ergonomik tasarımlar ve etkileyici gelişmiş özellikler ve eklentiler listesi sunan dünya standartlarında telefon ekipmanlarına yatırım yaparak rekabette öne geçebilirsiniz. Alcatel telefonlar yapay zeka ve akıllı botlara bağlantı sayesinde kişisel bir yardımcıdır ve tekrar eden ve zaman alan görevleri otomatik hale getirir. Mobil ekip işbirliği uygulamalarıyla entegrasyonu ile her yerde her zaman ekibinize ve müşterilerinizle bağlantıda kalın.
Alcatel Lucent Switch

Alcatel Lucent
Switch

Ofisinizi, kampüsünüzü ve veri merkezi ağlarınızı bağlı tutmanın artık çok daha fazla yolu var. Alcatel Switch ürünleri daha hızlı. Artan hız değerleri ve PoE desteği sayesinde firmanız için doğru switch ürünlerini konumlandırmak için Vodanet’i arayın. İşletmenizin ihtiyaç duyduğunuz yüksek performanslı ağı oluşturmak için en akıllı tercihi olan Alcatel-Lucent OmniSwitch ürünleri bant genişliği yoğun uygulamalar sunarken çok az güç tüketir. Ağ yetenekleri arasında gelişmiş güvenlik, hizmet kalitesi ile kullanımı, yapılandırılması ve yönetilmesi kolaydır.
Alcatel Lucent Access Point

Alcatel Lucent
Access Point

Kablosuz ağ teknolojisinde Alcatel Lucent ürünleri artık daha da hızlı. Artan hız değerleri ve PoE desteği sayesinde firmanız için doğru access point ürünlerini konumlandırmak için Vodanet’i arayın. Küçük, orta ve büyük kablosuz ağlar için en yeni yüksek hızlı (802.11ac Wave 2) erişim noktalarından ve denetleyicilerinden yararlanın. Wi-Fi 6 teknolojisine hazır ürünler ile Alcatel Lucent WLAN Access Point ürünleri güvenli, düşük güç tüketimi ve kolay yönetilebilir kablosuz ağlar kurmanızı sağlar.
Bulut, ağ ve haberleşme çözümleri ile sizin için çalışan teknolojiler bizi arayın. IP Telefon Santralı – Bulut Santral – IP Telefon – Switch – Access Point
Bizi arayın 0216 340 76 40

Alcatel-Lucent Enterprise
Firmalar için esnek mimariye sahip iletişim sunucuları müşteri ihtyaçlarına odaklı.

Bulut Santral

Alcatel Lucent tarafından geliştirilen Rainbow bulut santral hizmeti firmanızın ofis içinde çalışan ekipleri ve mobil halde ofis dışındaki çalışanlarınızın, birlikte coğrafik bağımsız herkesin ofis içindeymiş gibi bir arada çalıştığı bir çalışma ortamını güvenli ve kurumsal seviyede sağlar.

IP Santral

Alcatel Lucent OXO Connect 300 kullanıcıya kadar genişleyebilen Dünya üzerinde en çok satılan ip santrallarından birisidir. Analog telefondan bulut santral yapısına varan hibrit bir iletişim sunucusu olan OXO Connect Alcatel-Lucent laboratuvarları tarafından test edilmiş ve onaylanmış ip santral çözümü olarak yatırımınızı yıllarca koruyabilirsiniz.

Switch

Merkez ofisinizi, şubelerinizi ve veri merkezi ağlarınızı aynı ağ içinde bağlı tutmanın artık daha da fazla yolu var. Daha yüksek hızlar ve PoE desteği için Alcatel Lucent switch ürünleri Vodanet stoklarında. Doğrusal ölçeklendirme, mükemmel yedeklilik, esneklik ve yüksek kullanılabilirlik sunan yüksek yoğunluklu, multi-Terabit modüler bir platform için bizi arayın.
Bulut, ağ ve haberleşme çözümleri ile sizin için çalışan teknolojiler bizi arayın. IP Telefon Santralı – Bulut Santral – IP Telefon – Switch – Access Point
Bizi Arayın 0216 340 76 40

Alcatel-Lucent Enterprise ürünleri, hizmetleri ve çözümleri sizin için çalışan iletişim ve altyapıyı sağlamak için bir araya gelmektedir. Sektörel çözümler hakkında detaylı bilgi için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Alcatel Lucent Kablosuz Haberlşeme Sistemi

Kablosuz Telefon Santralı

Alcatel-Lucent OXO Connect ile entegre çalışan 8379 ve 8378 dect antenler ile geniş alana sahip fabrikalar, ofisler ve kampüs tipinde dağınık bina yapılarında kablosuz telefonunuz ile telefon görüşmelerinizi hiçbir kesintiye uğramadan yapabilirsiniz. IP network üzerinden çalışan Alcatel Lucent dect antenler sayesinde bilgisayar ağ altyapısını kullanarak ayrıca bir kablolama maliyetini ortadan mümkündür. Bakım personeli, gün içinde farklı binalarda çalışması gereken hareketli personeller ve anlık ulaşılması kritik kişilerin kesinlikle ulaşılabilir hale sadece Alcatel Lucent çözümleri ile gelebilmektedir.
Alcatel Lucent Bulut Santral Rainbow

Bulut Santral

Alcatel-Lucent Rainbow uygulaması ile mevcut OmniPCX ip santralınız telefon görüşmelerini, web aramaları, video konferans, mobilite ve güvenlik özellikli Team Collaboration ve Unified Communications uygulamaları için üst düzey bir bulut çözümüdür. Akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız Rainbow ile ofisinizde kurulu olan Alcatel Lucent OXO Connect telefon santralınızın bir parçası olacaktır. Ofisinizde kurulu olan Alcatel santral aboneleriniz Dünya üzerindeki tüm Rainbow kullanıcıları arayabilir hatta bilgisayarı ile video konferans aramaları yapabilirler.
Alcatel Lucent Premium IP Telefon

Premium IP Telefonlar

Alcatel-Lucent buluta ve yapay zeka özellikli uygulamalara bağlanan kurumsal ofis telefonları, ekiplerinizin üstün bir müşteri deneyimi sunmasını kolaylaştırabilir. Dijital dönüşümün bu çağında, müşterileriniz kaliteli etkileşim, kusursuz hizmet ve ekiplerinizden hızlı bir yanıt bekler. Bu da mevcut en verimli iş telefonlarını firmanızda kullanmanız gerektiği anlamına gelir
Alcatel Lucent Otel Santral Sistemi

Otel&Hastane Çözümleri

Alcatel-Lucent iletişim sunucuları oteliniz için mükemmel çözümler sunuyor. Akıllı Konuk Uygulamaları, Alcatel-Lucent Premium masa telefonlarındaki çeşitli otel hizmetlerine ve iletişim seçeneklerine kolay erişim sağlar. Konuklar ayrıca oda içi ortamlarını kontrol edebilir, aydınlatma ve sıcaklık kontrollerini ayarlayabilir, oda durumlarını ‘Rahatsız Etmeyin’ olarak ayarlayabilir veya bir otel uygulaması indirebilir. Otel ile ilgili bilgilere basit erişim sayesinde, konuklar otel olanaklarından yararlanmak için kolayca arayabilir veya randevu alabilirler
Alcatel Lucent Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

Temelde gelen ses etkileşimleriyle çalışan iletişim merkezlerine sahip şirketler için ideal çözüm olan Alcatel-Lucent OmniTouch İletişim Merkezi (CC), küçükten büyük kapasiteye kadar her tür ve boyuttaki kurulumları ele alır. OmniTouch CC Standard Edition, daha düşük TCO ve üstün güvenilirlik için Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise ile gömülü bir çağrı dağıtım çözümü sunar. Gelişmiş denetim ve aracı masaüstü özellikleri ek sanal makinelerden sağlanabilir.
Alcatel Lucent Kablosuz Ağ Sistemi

Kablosuz Ağ

Wi-Fi teknolojisi, yeni gelen standartla daha iyi ve daha hızlı olacak. 802.11ax, yüksek verimliliğe sahip kablosuz ağ olarak biliniyor ve birçok yerde Wi-Fi 6 olarak adlandırılıyor. Wi-Fi 6, 802.11ac ile kıyaslandığında tek kullanıcı veri transferini %37 daha hızlı gerçekleştirecek. Daha da önemlisi, özellikle kalabalık çevrelerde kullanıcı başına dört kat daha fazla veri transferi gerçekleştirilebilecek olması. Ayrıca Wi-Fi 6 daha iyi güç verimliliğine sahip olacak ve cihazların batarya sürelerini artıracak çözümleri Alcatel Access Point ürünleri sunuyor.
Bulut, ağ ve haberleşme çözümleri ile sizin için çalışan teknolojiler bizi arayın. IP Telefon Santralı – Bulut Santral – IP Telefon – Switch – Access Point
Bizi arayın 0216 340 76 40
Alcatel Lucent Enterprise ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now