Logitech Video Konferans Sistemleri

Logitech Video Konferans Sistemleri

Küçük toplantı odalarına ve büyük konferans salonlarına Logitech ConferenceCams ile görüntülü iş birliğini getirin.
Logitech eksiksiz oda çözümleri, katılımcıların işe hızla başlamasına ve bir video konferans toplantısı gerçekleştirmesine olanak sağlar.Logitech
Meetup
Logitech MeetUp, küçük konferans salonları ve toplantı odaları için tasarlanan ConferenceCam konferans kamerasıdır. Odanın tamamını kapsayan, süper geniş 120° görüş alanıyla MeetUp, her ayrıntıyı yakalar. Düşük sapmalı Logitech tasarımı mercek, Ultra HD 4K optikler ve üç kamera ön ayarı ile, üstün video kalitesi sunmanın yanı sıra, yüz yüze işbirliğini de geliştirir. MeetUp'un entegre sesi, küçük odalarda ses dağılımına karşı iyileştirilmiştir ve sıra dışı bir ses deneyimi sunar. Yatay hedefli üç hüzmeleme mikrofonu ve özel ayarlı hoparlör ile, toplantılarınızda, üstün görüntü ve ses kalitesinin keyfini sürün. Kablo dağınıklığını en aza indiren, hepsi bir arada kompakt tasarımla MeetUp, USB tak ve çalıştır özelliğini destekler. Ayrıca, hiçbir ayar gerektirmeden, kullandıklarınız da dahil herhangi bir video konferans yazılım uygulaması veya bulut hizmeti ile kullanıma hazırdır.

RightSight bilgisayar görüşü ile MeetUp, kamera pozisyonunu ve yakınlaştırmasını otomatik olarak ayarlayarak odadaki insanları bulur ve kadraja alır. Kişiden kişiye atlayan ses takip sistemlerinin aksine RightSight, daha rahat ve katılımcı odaklı bir deneyim için konuşmadaki herkesi kadraja alır.

Çift Yönlü ve Gelişmiş Hüzmeleme ileOdanın girişine ses ve videoyu yerleştirmek, doğal konuşmalara giden ilk adımdır. RightSound teknolojileri, daha yüksek ve düşük sesleri otomatik olarak düzenleyip gürültüleri engellerken, konuşmaları da yakalayan hüzmeleme mikrofon düzenine sahiptir.

DETAYLI BİLGİ İÇİNLogitech Group Video Konferans Sistemi

Logitech
Group
Logitech Group video konferans kamerası; 14-20 kişilik odalar için video konferans çözümümüz olan Group, yüksek kaliteli HD video ile son derece net ses sağlayarak tüm toplantıları görüntülü toplantı alanına dönüştürür. Akustik ekoyu ortadan kaldırma, gürültü azaltma teknolojisi ve kullanışlı denetimler gibi gelişmiş özellikler ile herkesi konuşmaya dahil etmek artık eskisinden de kolaydır.

Tak ve çalıştır USB bağlantısıyla Group’un dağıtımı ve kullanımı son derece kolaydır. Group’u USB aracılığıyla konferans odasındaki bilgisayara veya dizüstü bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir. Logitech Group’u, kullanmakta olduklarınız da dahil herhangi bir görüntülü konferans yazılımıyla kullanın. Harika sese sahip çağrılar için, akıllı telefonlarınızı Bluetooth kablosuz teknolojisiyle Group hoparlöre bağlayabilirsiniz.

Toplantı odanızın düzenine ve boyutuna uyacak şekilde kurulumu özelleştirin. Kamerayı masaya, tripoda veya duvara bağlayın. Seçime bağlı ekstra mikrofonlar ile ses alanı 8,5 metreye kadar çıkar. Hoparlör ya da kameranın erişim alanını genişletmek için seçime bağlı 10 metre ya da 15 metre kablo ekleyin. Opsiyonel donanımları Vodanet stoklarından temin edebilirsiniz.

Logitech Group'un üstün kaliteli merceği, 10 kat kayıpsız yakınlaştırma ve HD 1080p/30 performansı ile toplantıları odak noktası haline getirin. Detay ve netlik için kaydırma/eğme ile yakınlaştırma sayesinde sunum yapanları ve beyaz tahtaları mükemmel şekilde kare içine alın. Group'un 90° çapraz görüş alanı, duvardan duvara ve zeminden tavana motorlu kaydırma ve eğme sayesinde orta ve büyük ölçekli konferans odaları için ideal kapsama alanını sunar. Logitech Group’un net, kesintisiz ve son derece anlaşılabilir çift yönlü hoparlörleri sayesinde herkes sesini duyurabilir, herkesin de sesi duyulabilir. Akustik eko önleme ve gürültü azaltma teknolojisi yankıyı ve ortam seslerini azaltırken görüşmeleri doğal işitilebilir hale getirir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Logitech
Rally Bar Mini
Rally Bar Mini, Logitech’in küçük ortak çalışma alanları ve küçük toplantı odaları için tasarlanmış, hepsi bir arada video konferans cihazıdır.

Daha küçük alanlar için kompakt bir form faktöründe Logitech Rally Bar gibi daha büyük video çubuklarının yeteneklerini sunan, büyük ölçekte kullanımı, yönetimi ve kurulumu son derece basittir. Stüdyo kalitesinde ses ve görüntü kalitesi sunan Rally Bar Mini yapay zeka desktekli PTZ yatay ve dikey kamera hareket kabiliyetine sahip kamera teknolojisi ile video konferans için yeni standartlar belirliyor.

Yüzlerce veya binlerce odaya uyumlu olan Rally Bar Mini, düzenli kablo yönetimi, çoklu montaj seçenekleri ve esnek kurulum teknolojileri sunar. Hemen hemen her PC veya Mac ile tak ve çalıştır veya bilgisayar olmadan cihazda desteklenen video konferans uygulamalarını çalıştır. Cihaz modu ile Logitech Bar Mini bilgisayar gerektirmeden Zoom Rooms, Microsoft Teams Rooms gibi kurumsal uygulamaları desteklemektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİNLogitech Rally Bar

Logitech
Rally Bar
Rally Bar, Logitech’in orta boy toplantı odaları için tasarladığı yeni nesil hepsi bir arada video konferans cihazıdır. Logitech Rally Bar, daha büyük gruplar için özel tasarlanmış ilave microfon seçenekleriyle 15 kişilik orta büyüklükteki toplantı odalarında video konferans toplantılar için yeni bir standart belirler.

Sinema kalitesinde görüntü ve sesi şık, hepsi bir arada bir form faktöründe sunarak, toplantı odanızın boyutlarına göre yapılandırılabilen esnek mimarisi, kolay kurulum ve yönetimi Rally Bar’ı toplantı odaların vazgeçilmezi olmasını sağlamaktadır . Herhangi bir PC veya Mac ile Rally Bar'ı takıp çalıştırın veya video konferans uygulamalarını doğrudan cihaz üzerinde çalıştırmak için yerleşik hesaplamadan yararlanın.

Yüzlerce veya binlerce odaya uyumlu olan Rally Bar, düzenli kablo yönetimi, çoklu montaj seçenekleri ve esnek kurulum teknolojileri sunar. Hemen hemen her PC veya Mac ile tak ve çalıştır prensibinde çalıştığı gibi bilgisayar olmadan en çok tercih edilen bulut tabanlı video konferans uygulamalarını çalıştır. Cihaz modu ile Logitech Bar bilgisayar gerektirmeden Zoom Rooms, Microsoft Teams Rooms gibi kurumsal uygulamaları desteklemektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİNLogitech Rally Standard Video Kamerası

Logitech
Rally Standart
Logitech Rally; Google Hangouts Meet, Microsoft Skype for Business, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere, USB cihazlarıyla çalışan görüntülü konferans uygulamalarıyla daha iyi toplantılar yapabilmeniz için stüdyo kalitesinde ses, eşsiz ses netliği ve RightSense otomasyonu sunar. Modüler sesi, detaylıca düşünülmüş kablo yönetimi ve üstün kaliteli kaplamasıyla Rally, orta büyüklükteki en fazla 15 kişilik odalara şık bir şekilde entegre olur.

Rally, Ultra HD görüntüleme sistemiyle 4K'ya varan çözünürlüklerde parlaklığı keskin videolar, sıra dışı renk kalitesi ve olağanüstü optik hassasiyet sunar. Logitech RightLight teknolojisi, yüzleri vurgulamak için ışık dengesini optimize eder ve loş veya arkadan aydınlatmalı koşullarda bile cilt tonlarını doğal gösterir.

Berrak ses, dünya standartlarında görüntülü konferans için büyük önem taşır ve Rally doğal, net ve yüksek ölçüde anlaşılır ses sunma konusunda çok başarılıdır. Logitech RightSound, arka plan gürültüsünü önleyerek, sesleri otomatik olarak eşitleyerek ve aktif konuşmacılara odaklanarak ses netliğini artırır. Keskin hassaslıktaki mikrofon bölmeleri toplantıdaki herkesin net biçimde duyulmasını sağlarken bağımsız hoparlörler de büyük odaları zengin ve canlı sesle doldurur.

DETAYLI BİLGİ İÇİNLogitech Rally Plus Video Kamerası

Logitech
Rally Plus
Logitech Rally; Google Hangouts Meet, Microsoft Skype for Business, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere, USB cihazlarıyla çalışan görüntülü konferans uygulamalarıyla daha iyi toplantılar yapabilmeniz için stüdyo kalitesinde ses, eşsiz ses netliği ve RightSense otomasyonu sunar. Modüler sesi, detaylıca düşünülmüş kablo yönetimi ve üstün kaliteli kaplamasıyla Rally, 15 ve üstü sayıdaki katılımcıya sahip toplantı odalarına şık bir şekilde entegre olur.

Rally, Ultra HD görüntüleme sistemiyle 4K'ya varan çözünürlüklerde parlaklığı keskin videolar, sıra dışı renk kalitesi ve olağanüstü optik hassasiyet sunar. Logitech RightLight teknolojisi, yüzleri vurgulamak için ışık dengesini optimize eder ve loş veya arkadan aydınlatmalı koşullarda bile cilt tonlarını doğal gösterir.

Berrak ses, dünya standartlarında görüntülü konferans için büyük önem taşır ve Rally doğal, net ve yüksek ölçüde anlaşılır ses sunma konusunda çok başarılıdır. Logitech RightSound, arka plan gürültüsünü önleyerek, sesleri otomatik olarak eşitleyerek ve aktif konuşmacılara odaklanarak ses netliğini artırır. Keskin hassaslıktaki mikrofon bölmeleri toplantıdaki herkesin net biçimde duyulmasını sağlarken bağımsız hoparlörler de büyük odaları zengin ve canlı sesle doldurur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Video Konferans Uygulamalarında Profesyonel Çözümler
Toplantılar iş verimliliği için çok önemlidir. Toplantı odası teknolojisinin her seferinde kusursuz çalışması gerekiyor. Vodanet olarak hedefimiz işbirliğini kolaylaştırmak. Toplantı oda teknolojileri söz konusu olduğunda Vodanet, BT ekiplerindeki hata yapma baskısını azaltırken yüksek kaliteli bir kullanıcı deneyimi sağlamak için gereken yazılım, donanım, teknik destek ve son kullanıcı eğitim hizmetlerini sağlar. Yazılım ve donanıma platformdan bağımsız bir yaklaşımla Vodanet, tüm cihazları ve uygulamaları birbirine bağlayan tek bir sistem entegratörü çözümü sağlayabilir.
Video Konferans Sistemlerin Başlıca Özellikler
Çalışanlarınızla, tedarikçilerinizle ve müşterileriniz ile mesafe tanımaksızın HD ses ve görüntü kalitesinde kurumsal seviyede video konferans çözümleri karar alma süreçlerinizi hızlandırır, ayrıca direk ve dolaylı maliyetlerinizi ortadan kaldırarak verimliliği arttırabilirsiniz.
Verimliliği arttırmak için video konferans toplantılar, işe alım ve uyum eğitimi ile seyahat maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Karar alma süreçlerini hızlandırabilir ve başarıyı en üst düzeye taşıyabilirsiniz.
Kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için video konferans. Sahip olduğunuz kaynakları ve donanımı kullanın; yeteneklerinizi ve müşteri tekliflerinizi genişletin.
Vodanet profesyonel destek mühendisleri her zaman size destek olmaya hazırdır. Ekipmanınızı her zaman test edebilmeniz ve bir sonraki toplantınıza hazır olduğunuzdan emin olabilmeniz için canlı destek hizmeti sunuyoruz. Kurumsal seviyede ürünleri Vodanet profesyonel destek himetleri ile sürekli ekiplerinizin bağlı kalmasını sağlıyoruz.
Microsoft Teams ve Zoom gibi video konferans platformları için en iyi ses ve video deneyimini nasıl elde edeceğinizle ilgili en iyi uygulamaları duymak için bizi arayabilirsiniz. Doğru ekipman seçimi ve sistem kurulumu için size destek sağlayabiliriz.
Gelişmiş birlikte çalışma özelliklerinin en başında gelen sunum paylaşımı video konferans toplantılarına katılan tüm katılımcıların tek bir tuşa basarak kablolu yada kablosuz olarak sunumlarını kolayca diğer tüm katılımcılarla paylaşabilir.
Günümüz teknolojileri sezgisel ve kullanımı kolaydır, ancak kuruluş çapında iş dönüşümü, teknolojiyi günlük iş akışınıza en iyi şekilde nasıl entegre edebileceğiniz konusunda bir strateji, plan ve uzmanlık gerektirir.
Gelişmiş birlikte çalışma özelliklerinin en başında gelen sunum paylaşımı video konferans toplantılarına katılan tüm katılımcıların tek bir tuşa basarak kablolu yada kablosuz olarak sunumlarını kolayca diğer tüm katılımcılarla paylaşabilir.
Vodanet tarafında sunulan video konferans çözümlerinde herhangi bir cihaz ve işletim sistemi için kararlı yüksek kaliteli video, toplantı katılımcılarının neredeyse tüm cihazlardan katılmalarına izin verir, katılımı ve etkileşimi artırır.
Yeni nesil toplantı odası teknolojileri
Jabra Speak 710, Sennheiser SP30, Yealink CP900 ve Poly VoxBox USB konferans telefonlarını sizin için test ettik.

Logitech video konferans ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40