Samsung The Wall

İnovasyon asla statik değildir. Mükemmellik için çabalamak, sürekli bir büyüklük arayışı gerektirir. Rakipsiz deneyimlerle ilham vermek ve onları büyülemek için. Duvar, yeniliğin özüdür. Eşsiz görsel ifadeler oluşturmak için sürekli olarak yeni yollar sunar. LED paradigmasını bir kez daha yeniden tanımlayan The Wall, şimdi en büyük endüstri sorununu çözerek kurulumu mükemmel hale getiriyor.

Black Seal Teknolojisi

Derin siyah arka plan, ekranı mükemmel bir bütünlükle kaplar ve benzersiz kontrast ve kusursuz ayrıntı sunan gelişmiş derinlikle daha saf siyah seviyeleri için kusursuz bir tuval oluşturur.

Ultra Chroma Teknolojisi

Sahneleri sanki gerçek hayattaymışsınız gibi yeniden yaratmak için renkler muhteşem bir canlılıkla hayat buluyor. Daha dar dalga boyları, geleneksel LED'lerden iki kat daha saf ve daha doğru RGB renkleri üretir.

Quantum İşlemci 4K

İçeriğin her saniyesi anında analiz edilir ve mükemmel görüntü kalitesi için optimize edilir. Güçlü AI Yapay Zeka destekli işlemci, 4K çözünürlüğe kadar her boyutta üstün görseller sunarak kontrastı artırır ve gürültüyü ortadan kaldırır

Ön Montajlı Kurulum

Hepsi Bir Arada The Wall, arka plan plakalarını yerleştirerek ve ekran boyutuna bağlı olarak yalnızca üç veya dört ön ayarlı modülü asarak kurulumu büyük ölçüde basitleştirir. Kurulum artık iki kişinin ekranı tamamlaması için sadece iki saat sürüyor.

Dahili Kontrol Kutusu

Kontrol kutusu ve kabin arasında zaman alan yapılandırmaya artık gerek yoktur. The Wall All-in-One, kontrol kutusunu ekrana entegre edecek şekilde entegre ederek ekranın daha hızlı açılmasını ve çalışmasını sağlayan hantal bir yapılandırma sürecini ortadan kaldırır.

Samsung Büyük LED Ekran Ürün Ailesi

Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.