Yealink CP930W

Yealink CP930W Wireless DECT Conference Phone
CP930W hakkında detaylı bilgi almak için
DFTAYLI BİLGİ İÇİN

Yealink W60B DECT IP baz istasyon ile uyumlu çalışan Yealink CP930W kablosuz konferans telefonu toplantı odanızda kablolama sorunlarını ortadan kaldırır. 6 metre mikrofon kapsama alanı olan CP930W konferans telefonu 12 kişilik toplantı odaları için optimum çözümdür.

GENEL BAKIŞ

Yealink Wireless DECT konferans telefonu güvenilir DECT teknolojisine dayanan CP930W, küçük ve orta büyüklükteki toplantı masaları ve toplantı odaları gibi kablosuz iletişim ortamları için tasarlanmıştır. CP930W, entegre şarj edilebilir bataryası sayesinde 24 saat konuşma süresini destekler ve tam olarak şarj olması için 4 saatten az bir süre gerekmektedir. Şarj etmeden bir hafta kullanım desteği sağlayan CP930W kolay kullanım imkanı sunar. Konferans görüşmelerinizde yüksek ses kalitesi sağlayan Yealink Noise Proof teknolojisi ile size birinci sınıf ses kalitesini sunar. Ek olarak, kablosuz tasarım sizi tamamen ağdan ve elektrik prizlerinden kurtarır. Toplantı masanızın etrafında gereksiz tüm kablolardan kurtulmanızın zamanı geldi.

Yealink CP930W hibrit konferans telefonudur; IP santral abonesi, akıllı telefon ve bilgisayar üzerinden konferans görüşmeler yapmanıza olanak tanır. Bluetooth, USB Micro-B ve IP santral SIP abone bağlantıları ile çalışabilmektedir. W60B IP Dect anten kapsama alanı içinde istediğiniz her yerde toplantılarınızı yapabilirsiniz.

Yealink Gürültü Koruması Teknolojisi ile Yealink CP930W DECT konferans telefonu, rahatsız edici ofis gürültülerini azaltarak dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirerek konferans görüşmelerde ses deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor. Entegre 3 mikrofon sayesinde CP930W, toplantı masanızın etrafındaki tüm katılımcıların 6 metrelik ve 360 derecelik bir kapsama alanı içinde rahatlık konferans görüşmelerine katılmasını sağlar.

Yealink tarafından geliştirilen ve Yealink'in ilk harfini temsil eden Y harfinden ilham alınarak geliştirilen CP930W konferans telefonu dokunmatik tuş takımı ile görüşmeler sırasında tuş gürültülerini tamamen ortadan kaldıran ve tüm konferans telefonu özelliklerini parmaklarınızın ucuna getirerek konferans odası deneyiminizi kolaylaştıran dokunmatik tuş takımına sahip bir konferans telefonudur.

Yealink CP930W cihazını akıllı telefonunuzla (Bluetooth üzerinden) veya PC / tabletinizi (mikro USB aracılığıyla) eşleştirerek Yealink CP930W cihazını, işbirliğinin her zamankinden daha kolay olabileceği bir hoparlöre ve mikrofona dönüştürmenize olanak tanır.

SD Kart slotuna takılan micro SD hafıza kartı yapılan tüm konferans görüşmelerin ses kayıtları kayıt altına alınabilecektir.

ÖZELLİKLER
Uyumlumluluk

Yealink CP930W kablosuz IP Dect anten tüm SIP tabanlı ip santral ve bulut santral yazılımları ile uyumludur. Uyumlu sistemler için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

308x299x67mm boyutlarında kompakt yapısıyla toplantı masanızda konumlandırabileceğiniz CP930W konferans telefonu kablosuz 24 saat konuşma süresi, 360 saat bekleme süresine sahiptir.

HD ses kalitesi

OPUS ve G.722 ses kodekleri ile geniş bant kalitesindeki mükemmel ses teknolojisi sayesinde konuşmalar sanki konuştuğunuz kişi karşınızda duruyormuş gibi net ve mükemmeldir.

Ekran özellikleri

248x120 piksel 3.1 inç büyüklüğünde geniş grafik aydınlatmalı LCD ekranı ile kullanımı son derece kolaydır. Arayan numara gösterme özelliği. Dokunmatik tuş takımı.

Bağlantı arayüzü

CP930W kablosuz konferans telefonu Yealink W60B ve W80B IP Dect antenler ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Entegre Bluetooh 4.0 kablosuz bağlantı, 1 adet micro-usb port, 1 adet micro sd kart, 1 adet güvenlik slotu portlarına sahiptir.

Telefon özellikleri

5 katılımlı konferans araması, 100 telefon rehberi hafızası (bazda üzerinde saklanır), harici telefon rehberi, telefon defteri araması, kara liste, çağrı geçmişi (Tümü / Cevapsız / Yerleştirildi / Alındı), çağrı transferi, arama planı, ses kayıt özelliği, dahili telefon sistemi, çağrı bekletme, arama bekletme, susturma, DND, arama kaydı

Gelişmiş mikrofon özellikleri

Yealink CP930W üzerinde 3 adet gelişmiş mikrofon 6 metre kapsama alanına sahiptir. AEC özellikli Full-duplex (tam çift yönlü) hoparlör ve Yankı iptali kuyruk uzunluğu 240ms teknolojik mikrofon özellikleridir. Ayrıca entegre 3 mikrofon gürültü filtreleme özelliğine de sahiptir.

Kutu içeriği

CP930W IP konferans telefonu, masaüstü şarj istasyonu ve şarj adaptörü.


Yealink CP930W Ürün Dokumanları

Yealink CP930W IP kablosuz konferans telefon makinası ile ilgili ürün brosürü ve kullanım kılavuzuna asagıdaki linklerden ulasabilirsiniz. Uyumluluk ve diger teknik sorularınız icin 0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN KATALOĞU

En Çok Satılan Konferans Telefonları

Yealink CP930W Kablosuz IP
Yealink Konferans Çözümleri
Yealink Kablosuz Konferans Telefonu

Yealink ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now