Konferans Telefonu Çözümleri

HD ses kalitesinde konferans görüşmeler ile çalışma gruplarını bir araya getirin ve işinizi büyütün.


HER TOPLANTI ODASI İÇİN MÜKEMMEL ÇÖZÜM
Yeni nesil iş yerlerinde en önemli nokta iş birliğidir. Vodanet tarafından sunulan gelişmiş konferans telefonu çözümleri profesyonel çalışanların aynı odada gibi hissettiren konferans görüşmeler yapmasını sağlar. Gelişmiş ses teknolojisiyle her konferans telefonunun farklı oda ortamlarına akıllıca uyum sağlamasına olanak tanır. Böylece, aynı anda birden fazla kişi konuşsa bile herkes duyabilir ve duyulabilir. Karışıklığı ortadan kaldıracak ve verimliliği artıracaksınız. Tek bir kelime ya da fırsat bile kaçırmamanıza yardımcı olabiliriz.

Kullanım Alanlarına Özel
Telekonferans Çözümleri

Telekonferans Satınalma Rehberi

Toplantı odanızın boyutlarına ve telefon santralınıza uyumlu konferans telefonunu seçmek için konferans telefonu satınalma rehberi

ÜRÜN KATALOĞU


Şifre Korumalı Telekonferans Odası Uygulaması

PowerPBX Konferans Odası

Şifre Korumalı Telekonferans Odası Uygulaması


Konferans görüşmeler ekiplerin bir arada çalışabilmesini sağlar ve karar alma süreçlerini hızlandırır. PowerPBX IP Santral ile birlikte ücretsiz gelen meet-me konferans özelliği sayesinde öncelikle konferans odası numarası tuşlanır ardından konferans odası şifresi girilir. Böylece şifre sahibi katılımcılar güvenle ve hızlı bir şekilde konferans görüşmeler yapabilirler.

PowerPBX IP Meet-Me konferans özelliğini devreye almak sadece bir dakikalık zamanınızı alır. Sistem yöneticiniz tarafından bir kere yapılan ayarlardan sonra ekiplerinizi konferans görüşmelerde biraraya getirmek çok kolay. Ayrıca tüm görüşmelerin ses kayıtlarına ulaşmak mümkündür.

Şifre Korumalı Telekonferans Odası Uygulaması

PowerPBX IP Santral alt yapısı ile oluşturulan konferans odaları direk erişime açık olabileceği gibi o konferansa özel şifre ile sadece şifre sahibi katılımcılar katılarak iş hayatındaki en önemli kriterlerden biri olan gizlilik prensibinde stratefik konferans görüşmeler yapabilirsiniz.

Ayrıca tüm konferans görüşmelerinizin ses kayıtlarını sistem dahilinde depolayabilirsiniz. Böylece tüm toplantı notlarını yazılı olduğu gibi sesli olarak ta kayıt altında tutabilirsiniz.

Konferans görüşmeleri, dünyanın her yerinde binlerce müşteri, işletme sahibi ve iş arkadaşını birbirine bağlar. Sıkışık iş takvimleri, müşteri talepleri ve artan rekabet Koşulları dünya üzerindeki günümüzün iş ortamını yönlendirmektedir. Konferans görüşmeler ekiplerin sürekli iletişim halinde olmasının yanında kişilerin işe odaklanmasına yardımcı olur. Konferans görüşmesi ekiplerin aynı toplantı odalarında buluşmasına, seyahat giderlerini ortadan kaldırmayı sağlar.


Jabra Speak serisi konferans telefonunuz PanaCast ile video konferans sistemine dönüşür.

Jabra PanaCast, 13 megapiksel üç kamera ve gerçek zamanlı video birlestirme teknolojisi ile 180° görüs açısı saglayarak toplantı odalarına daha gelismis bir video konferans deneyimi kazandırır.

Detaylı Bilgi İçin

150 Yıl Sonra

ilk kez ses ürünlerinin yanına görüntü teknolojisi içeren PanaCast video konferans kamerasını ürün portföyüne dahil etti.
Video Konferans ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40