Polycom
SoundStation 2EX

Polycom SoundStation 2 EX Konferans Telefonu
Polycom hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Polycom SoundStation 2 EX analog konferans telefonu tüm zamanların en çok satan konferans telefonu ünvanını elinde bulunduran efsanevi bir modeldir. Telefon üzerinde entegre 3 adet "Cardioid" özellikli mikrofonları sayesinde 360° ve 3 metrelik kapsama alanı tüm toplantı masasındaki katılımcıların tüm konuşmalarının duyulmasının yanında net bir şekilde gelen seside duymalarını sağlayan tam çift yönlü hoparlörü ile toplantı odalarının vazgeçilmez konferans telefonudur. Kurumsal ses kalitesinde konferans görüşmeler için Polycom SoundStation 2EX konferans telefonu 10-12 kişilik toplantı odaları için ideal bir çözümdür. Opsiyonel olarak alınabilen ilave mikrofonlar ile 15-20 kişilik toplantı masalarında da kullanım imkanı sağlanır.

GENEL BAKIŞ

Küçük ve orta büyüklükteki toplantı odalarında telekonferans toplantıları için SoundStation 2, toplantı masasında 10 kişiye kadar kadar katılımcıyı barındıran küçük ve orta ölçekli toplantı odaları için ideal konferans telefonudur.

Polycom Acoustic Clarity ses teknolojisi, olağanüstü performans ve ses kalitesi sunar, Telekonferans toplantılarını daha net ve daha üretken bir şekilde yapılmasını sağlar. Endüstrinin önde gelen tam çift yönlü sesli görüşme (Full duplex) teknolojisi, geleneksel ahizesiz görüşme özellikli telefonlarda olan ses kesilmeleri ve anlaşılmaz konuşmalar olmaksızın doğal hayat kadar gerçek aynı anda iki yönlü konuşma sağlar. Bu sayede akıcı ve son derece anlaşılır telekonferanslar yapabilirsiniz.

Toplantı masasında bulunan kişiler bağırmadan normal bir sesle konuşabilir ve telefondan 3 metre mesafeye kadar açık bir şekilde duyulabilirler. Mikrofon kapsama alanı 3 metredir. Daha verimli bir konferans görüşmeler yapmak için en ideal üründür. Dinamik Gürültü Azaltma (DNR) özelliği ile projektörler ve havalandırma sistemleri gibi arka plan seslerini aktif olarak engellerken akıllı mikrofon karıştırma özelliği ile telefon üzerinde bulunan 3 adet mikrofon 360 derecelik mikrofon kapsama alanı oluşturur. Kristal ses netliğinde konferans görüşmeler için rahatsız edici ortam seslerini değil, konuşan kişiyi vurgular. Aynı zamanda Polycom Soundstation 2EX konferans telefonu, cep telefonlarından ve diğer kablosuz cihazlardan gelen parazitleri filtreleme özelliği ile de net iletişim sağlayan bir teknolojiye de sahiptir.

Geniş arkadan aydınlatmalı ekran, kolayca görülebilir çağrı bilgisi ve telefon fonksiyonları sunar. Herhangi bir standart analog telefon hattına bağlayarak kurulumu çok kolaylaştırır. Yeniden arama, sessize alma, aktarma ve bekletme gibi geleneksel telefon özellikleriyle, tanıdık ve kullanımı kolay bir konferans telefonuna sahip olursunuz.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Tüm analog portuna sahip IP yada analog santrallar ile uyumludur. Alcatel-Lucent, Ericsson-LG marka telefon santrallarında sadece analog abone kartında boş yer gerekmektedir. Mevcut telefon santralına uyum ve entegrasyon için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

368x311x64mm boyutlarında kompakt yapısıyla toplantı masanızda çok yer kaplamaz ve modern tasarımı ile toplantı odanızın vazgeçilmezi olacaktır. Telefonun ağırlığı 0,8 Kg olup gerekli olan güç adaptörü kutudan çıkmaktadır.

Ekran özellikleri

132x65 piksel arkadan aydınlatmalı grafik LCD Kullanıcı arayüzü, ayarlanabilir zil sesleri, sesli konferans hizmetlerinin kolay aranması için yapılandırılabilir yazılım tuşları, yöneticiler için parola korumalı yapılandırma ayarları

Arayan kimliği ve telefon rehberi

Çoklu Arayan Kimliği standartlarına destek Bellcore Type 1 (telefon gerektiriyor aktivasyon için şirket aboneliği ETSI ve DTMF, telefon rehberi / hızlı arama listesi için 25 kayıt

Ergonomik tuş takımı

12 adet tuş içeren tuş takımı, cevaplama / çağrı sonlandırma, konferans, sessiz, ses yukarı / aşağı tuşları, menü, gezinme tuşları, 3 esnek menü yazılım tuşu, tekrar arama dahil, bekletme, programlanabilir konferans tuşu

Mikrofon özellikleri

3 adet cardioid mikrofon ile 300 - 3500 Hz kalitesinde HD ses kalitesi. Entegre 3 adet mikrofonu 3 metrelik mesafe ile 360 derecelik mikrofon kapsama alanı oluşturur. Dinamik gürültü azaltma ve Polycom Acoustic Clarity özellikleri kurumsal seviyede ses kalitesi.

Polycom gürültü filtreleme özelliği

Parazit filtreleme teknolojisi, cep telefonlarından ve diğer kablosuz cihazlardan gelen parazitlere karşı direnç göstererek, işyerinde iletişimi geliştirir ve kullanıcıların konferans görüşmelere odaklanmasını sağlar.

Polycom akustik ses netliği teknolojisi

Polycom Acoustic Clarity Technology, ses deneyimini gerçekte mevcut hale getirmek için mümkün olduğunca yakınlaştıran bir dizi yazılım ve donanım teknolojisidir. Acoustic Clarity, geleneksel bant genişliği, HD Ses ve hatta 14kHz, 20kHz ve 22kHz'lik gelişmiş bant genişlikleri ile çalışır. Bu, tanınırlığı artırır ve toplantılar sırasında verimliliği artırır. Mikrofon yönlendirme ve çeşitli akıllı gürültü azaltma biçimleri çevresel paraziti azaltır. Kazanç kontrolü ve aktif mikrofon yönetimi, tüm seslerin net bir şekilde duyulmasını garanti etmek için katılımcı alımını optimize eder.

Mikrofon özellikleri

Polycom gürültü filtreleme teknolojisi sayesinde arka plan gürültülerini akıllıca ortadan kaldırır. İnsan konuşması algılanmadığında mikrofonu otomatik olarak sessize alır. Konuşma algılandığında, arka plan gürültüsünü otomatik olarak en aza indirir.

Kutu içeriği

Polycom SoundStation 2EX konferans telefonu, Polycom telco güç adaptörü, ethernet kablo (6.4 metre CAT5E UTP cable), 7 metre RJ11 telefon hat kablosu, hızlı kurulum kılavuzu


SoundStation 2X Ürün Dokumanı

Küçük ve Büyük toplantı odaları ve alanları için tasarlanmıs ses ve mikrafon özelligi sunan konferans çözümüdür.

ÜRÜN KATALOĞU

Poly Studio X50 Broşürü

En Çok Satılan Konferans Telefonları

Neden Konferans Telefonu
Neden Konferans Telefonu 2
Neden Konferans Telefonu 3

Polycom SoundStation 2EX ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now