Airtame 2
Kablosuz Sunum
Paylasımı

Airtame 2 Kablosuz Sunum Cihazı
Airtame 2 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

2013 yılında Airtame 1.versiyon olarak lansmanı yapılan cihaz, günümüze kadar Airtame firmasının temel misyonu işletmelere ve eğitim kurumlarına kurum içinde kullandıkları ekranları daha verimli kullanmalarına yardımcı olmaktır. Airtame ile firmalar bünyelerinde konumlandırdıkları ekranların kullanım şeklini dönüştürerek daha akıllı ofisler, toplantı odaları, sınıflar ve ortak alanlar oluşturmaya yardımcı olacak Airtame 2 ve Airtame Cloud yazılım ürünleri ile kurumsal seviyede çözümler üretmektedir.

Airtame 2 ile daha güçlü ve daha hızlı HDMI görüntü transferi özelliği sayesinde toplantı odalarınızda kusursuz kablosuz sunum paylaşımı ve daha akıcı görüntü aktarımını sağlamaktadır. Ayrıca firmanızdaki ekranlarınıza “Digital Signane” bilgilendirme ekranı özelliklerini de ekleme imkanları sağlamaktadır.

ÖZELLİKLER
Kablosuz sunum paylaşımı

Toplantı odanızdaki sürekli kırılan sorun çıkaran HDMI kablolardan kurtulmak için profesyonel seviyede kurumsal çözüm arayan firmalar için geliştirilmiş olan Airtame 2, Apple MacOS, Microsoft Windows, Chromebook ve Linux işletim sistemlerine sahip bilgisayarlara yükleyebileceğiniz Airtame uygulaması ile kablosuz sunum paylaşımı yapabilirsiniz. Ayrıca iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad, Android akıllı telefonlardaki sunumlarınızı AirPlay, Google Cast, Miracast teknolojileri ile kablosuz görüntü transferi yapabilirsiniz.

Kablosuz toplantı odası çözümü

Airtame ile kablosuz olarak sunum özelliğini Airtame uygulaması, Google Cast, AirPlay veya Miracast teknolojileri ile herhangi bir cihazdan paylaşabilirsiniz. Ziyaretçi karşılama mesajları veya firmaların kurumsal kimliklerine uygun bilgilendirmeleri yükleyebilirsiniz. Ekran kullanılabilirliği üst seviyeye taşıyana irtame 2 sayesinde toplantıları ve ortak takvimi toplantı odasındaki ekranlarla senkronize edebilirsiniz. Toplantı odasındaki ekranları sunum paylaşımı yapılmadığı zamanlarda videolar, dashboard ve diğer uygulamaları görüntüleyebilirsiniz. Enerji tasarrufuna da destek olan Airtame 2 sayesinde ekranları mesai saatlerine göre açılıp kapanacak şekilde zamanlayabilirsiniz.

Digital Signane

Firmanızdaki tüm Airtame 2 bağlı ekranları bulut tabanlı Airtame Cloud uygulaması ile yönetebilirsiniz ve istediğiniz akışı oynatabilirsiniz. Bu özellik ile firma giriş kapısındaki ekrana firma tanıtım videosunu, toplantı odalarında gelecek toplantı bilgisi ile toplantı odasının durumunu odaya girer girmez görebilmenizi sağlar. Bilgi işlem departmanınızdaki yada satış ekibinizin faaliyetlerini ve sistem alarmlarını anlık ilgili ekranlarda canlı olarak izleyebilmenizi sağlar.

Airtame Cloud

Bulut tabanlı Airtame Cloud uygulaması ile tüm Airtame 2 bağlı ekranları uzaktan yönetebilirsiniz. Tüm cihazların versiyon güncellemesini tek bir tuşa basarak yapmanız mümkündür. Bilişim teknolojileri yöneticilerini her ekranın uzaktan erişimi ve kontrolü ile donatabilirsiniz.

Bilgi akışını sağlayın

Haberleri paylaşın, şirket bilgileri ve tanıtımlarını tüm firma çalışanlarına hızlıca ulaştırabilirsiniz. Ekranları özelleştirin, bireyleri ve ekipleri çalışma alanlarındaki görüntüleri seçmeye davet edebilirsiniz. Ortak kullanım alanlarında harita, oda genel görünümü veya acil durum bilgileri görüntüleme imkanını Airtame 2 sunar. Ekranınızdaki herhangi bir görüntü, video veya slayt kombinasyonuyla kurumsal kullanım sağlanır. Green IT özelliği ile çalışma saatlerinden sonra kapanacak şekilde zamanlayarak ekranlarınıza (ve çevreye) önem gösterebilirsiniz.

Üretkenliği arttırabilirsiniz

Çalışanların takip edebileceği gerçek zamanlı bilgiler ve hedefler yükleyebilir ortak hedefinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Firmanızın çalışanlarını ekranlardan sonuçları ve şirket güncellemelerini paylaşmayla onları başarıya odaklanmaya teşvik edin. İş arkadaşlarınızı ekranları yönetmeye davet edin ve kullanıcı rollerine bağlı olarak farklı erişim düzeyleri atayarak sorumluluğu dağıtabilirsiniz. Sonuçları göstermek ekibinizi motive etmek için herhangi bir görüntü, video veya sunum kombinasyonunu seçebilirsiniz. Ortak çalışılan projelerde güncellemeleri Trello ve Google Slaytlar gibi şirket iş araçları aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.

Kutu içeriği

Airtame 2 kablosuz ekran paylaşımı, Aircord All-in-one HDMI, USB ve USB-C kablosu, USB güç adaptörü, manyetik montaj kiti, hızlı kurulum kılavuzu


Airtame 2 Ürün Dokumanı

Toplantı odanızdaki sürekli sorun çıkaran HDMI kablolardan kurtulmak için profesyonel seviyede kurumsal çözüm arayan firmalar için gelistirilmis olan kablosuz sunum paylasımı çözümüdür.

ÜRÜN KATALOĞU

Airtame 2 Kablosuz Sunum Cihazı, Kablosuz Görüntü Transfer Cihazı

Airtame 2 Opsiyonel Donanım Seçenekleri

Airtame Genel Bilgilendirme
AirPlay İle Kablosuz Sunum Paylaşımı
Airtame İle Ekran Genişletme
Airtame PoE Adaptör

Airtame 2 Kablosuz Sunum Cihaz ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now