Firmanızın Faaliyet Gösterdiği
İş Koluna Özel

Sektörel ihtiyaçlara göre üretilmiş kurumsal iletişim çözümleri


Muhasebe Ofisleri

Müşterilerine muhasebe hizmetleri veren ofisler için kesintisiz iletişimin tümüyle kayıt altına alınmasıyla yüksek hizmet kalitesi.

Eğitim Kurumları

Öğretmenler, öğrenciler, veliler, öğretim üyeleri ve personel ile daha iyi iletişim kurun. Sınıfın sınırlarını her yere genişletin. Otomatikleştirilmiş API'lerle kampüs uyarıları kurun.

Finans Kurumları

Firmanızı daha verimli yönetin.  Detaylı analitik ve raporlamaya kolay erişim sağlayın. Tüm müşteri etkileşimlerinize yenilikçi teknoloji getirin.

Tekstil Sektörü

İşletmenizin Dünya pazarındaki rekabet gücünü sağlamlaştırması ve sürdürülebilir kılması için, bilgi teknolojilerinden bir rekabet aracı olarak yararlanmanızı sağlarız.

Hastane Ve Dis Poliklinikleri

Hemşire çağrı sistemleri, acil kod sistemi, mobil iletişim çözümleri ile doktorlar ve çalışanlar ilgili birimlere saniyeler mertebesinde ulaşarak acil müdahale imkanı sağlıyor.

Sigorta Acentaları

Müşterileri ile sürekli telefon üzerinden satış yapan acentaların tüm görüşmelerinin kayıt altına alınması ve raporlanması günümüzde çok daha önemli hale gelmiştir.

Hukuk Büroları

Her an ulaşılabilir olmak, tüm görüşmelerin kayıt altına alınması ve raporlanması gibi yeni nesil teknolojileri kullanarak verimliliği arttırabilirsiniz.

Satıs Magazaları

7/24 tam gün çalışmaya devam edin ve her fırsatı en iyi şekilde değerlendirin. Müşterilerin gelişmiş, istatistik raporlanabilir iletişim ile firmanıza tekrara geri gelmelerini sağlayın.

Otel - Residence Konaklama

Otelleriniz, tatil köyleriniz ve seyahat acenta ofisleriniz için verimli yarayan teknolojileri sunarak konuklarınızın yeniden sizi tercih etmesine yardımcı oluyoruz.

Fabrikalar Üretim Yerleri

Geniş alanlarda üretim yapan firmaların zorlu koşullarında kablosuz ve ip iletişim teknolojileri ile maliyet tasarrufu ile birlikte karar alma süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Emlak Ofisleri

Müşterileri ile sürekli telefon üzerinden satış yapan emlak ofislerinin tüm görüşmelerinin kayıt altına alınması ve akıllı telefon entegrasyonu çok daha önemli hale gelmiştir.

Tasımacılık Ve Lojistik Sektörü

Gün içinde 24 saat ekip ile anlık iletişim ihtiyaçlarınıza özel yeni nesil haberleşme çözümleri sayesinde zorlu rekabet koşullarınnda size destek olabiliriz.
Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40