Jabra
PanaCast

Jabra Panacast Video Konferans Kamerası
PanaCast hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Jabra PanaCast, Dünyanın Tak Çalıştır özellikli ilk 180° panoramik 4K görüntülü akıllı iletişim çözümü olarak küçük toplantı odaları için geliştirildi. Küçük toplantı odaları, 8 kişiye kadar rahat bir oturma düzeni sağlayan, kolayca erişilebilir, sınırlı alana sahip toplantı odalarıdır. Bu tür küçük toplantı odalarında verimli toplantıların yapılabilmesi için ideal donanım, sesli ve görüntülü iletişim yapılabilmesini sağlayacak ses, görüntü (kamera) ve ekran ekipmanlarından oluşmaktadır.

ÖZELLİKLER
180° lik doğal görüntü açısı için benzersiz, gerçek zamanlı görüntü birleştirme teknolojisi

Toplantı odanızı panoramik 4K video ile bir üst seviyeye çıkarın. Jabra PanaCast, odayı 180° görüntü açısıyla gösterebilmek amacıyla, 13 megapiksel çözünürlüklü üç kameradan ve patentli, gerçek zamanlı görüntü birleştirme teknolojisinden faydalanır. Kör noktası olmayan, doğal bir görüş açısı deneyimleyin.

Küçük toplantı odaları için ideal

Jabra PanaCast, 13 megapikselli üç kamera ve gerçek zamanlı video dikiş teknolojisi ile 180° görüş açısı sağlayarak toplantı odalarına daha gelişmiş bir video konferans deneyimi kazandıran, Tak Çalıştır uyumlu bir cihazdır. İnsanın kör noktası olmayan doğal görüş açısından faydalanın.

Panoramik 4K video teknolojisi

180° görüş alanı sunan (çoğu ultra geniş açılı kamera en fazla 120° görüş alanı sunar) Panoramik 4K video teknolojisi ile küçük toplantı odalarınızdan en iyi şekilde faydalanın. Toplantı masasının tamamını kapsayan geniş açılı PanaCast sayesinde toplantı masasında oturan tüm katılımcılar konferans görüşmeye rahatlıkla katılabilirler.

Akıllı zoom ve optimize edilmiş görüntü

Akıllı zoom, toplantıdaki herkesi otomatik olarak görüntüye dâhil eder. Toplantı odasında 180° görüş açısı içinde bulunan katılımcıları sadece görüntü çerçevesine dahil eder ve gereksiz alanları konferans görüşmeye dahil etmez. Görüntüye canlılık kazandıran HDR teknolojisi ise, değişken aydınlatma koşullarında bile üstün bir görüntü kalitesi sağlar.

Minimal kurulum gerektiren Tak Çalıştır özelliği

Tak Çalıştır özelliği ile toplantınızı hızlı ve kolay bir şekilde başlatın. Toplantıyı başlatmak için tek yapmanız gereken, Jabra PanaCast’ı bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına bağlamaktır. Sonrasında kristal netliğinde ses ve görüntü kalitesine sahip konferans görüşmeler yapabilirsiniz.

Her platform ile her yerde çalışır

Jabra PanaCast, tüm önde gelen görüntülü ve sesli konferans çözümleri ile çalışır ve Microsoft Teams onaylıdır. Ekibinize her türlü ekipman ile iletişime geçebilme rahatlığını sağlayın. Zoom, Alcatel-Lucent Rainbow, GoToMeeting, Amazon Chime, Google Meet, Cisco Webex gibi bulut tabanlı platformlar mükemmel performans sunar.

Küçük toplantı odalarınızı, Jabra PanaCast ve Speak 710 ile canlandırın

Jabra PanaCast, dünyanın ilk 180° panoramik 4K görüntülü Tak Çalıştır iletişim çözümü olarak geliştirildi. Jabra Speak serisi ile ideal bir ikili oluşturan bu çözüm, üstün netlikte ses ve panoramik 4K görüntü kalitesi ile eşsiz bir kombinasyon sunmaktadır. Speak 710 kablosuz mikrofon talepe den firmalar için optimum çözüm olacaktır.

Küçük toplantı odası tanımı

Küçük toplantı odaları kolayca erişilebilir, rahat bir oturma düzeni sunar ve sınırlı alana sahiptir. İdeal donanımları sesli ve görüntülü iletişim yapılabilmesini sağlayacak ses, görüntü (kamera) ve ekran ekipmanlarından oluşmaktadır. Kullanıcının yardım almadan kullanabileceği basit ve az bakım gerektiren çözümler kullanarak, düşük bir yatırım ile küçük toplantı odaları için son derece kullanışlı bir düzen kurulabilir. Doğru ekipmanlar ile donatılmış küçük toplantı odaları, uzaktan çalışanları buluşturmak için kullanışlı bir ortam oluşturmakta beraber, işletmelerin mevcut ofis alanlarını daha verimli kullanabilmelerini de sağlar.

API üzerinden gerçek zamanlı veri ve bilgi sağlar

API üzerinden veri ve bilgi sağlayan Jabra PanaCast, bu sayede iş akışlarına otomasyon ve daha kolay kaynak yönetimi sağlayarak şirketlerin daha etkili çalışmalarında destek olur ve “Büyük Veri” analizleriyle verimliliği ve kârlılığı geliştirir.

Maliyet tasarrufu sağlar

Daha iyi bir iletişim ve ekip çalışması, sunulan avantajlardan yalnızca ilki. Toplantı odanızdaki masa duvara dayalı olsa bile, 180° görüş alanına sahip kamera sayesinde, daha büyük bir odaya ihtiyaç duymadan, mevcut alanınızı optimize ederek paradan tasarruf edebilirsiniz. Özellikle yeni nesil açık ofis ortamında ve çok sayıda toplantı odası bulunan kurumlar için optimum metrekare kullanımı imkanı sağlayan Jabra PanaCast mimari verimliliğe destek sağlar.

Microsoft Teams uyumlu

Jabra PanaCast, Microsoft Teams onaylıdır ve Zoom, Cisco Webex ve daha birçok uygulama ile uyumludur. Bilgisayarın USB portuna bağlanan Jabra PanaCast yüklü uygulaması için anında PanaCast video konferans kamerası olarak görüntü cihazı ve entegre mikrofonları sayesinde kullanılabilir mikrofon olarak tanımlanır.

Montaj kolaylığı

Jabra PanaCast için daha esnek bir konuma ihtiyacınız var ise, duvar montaj aparatına alternatif olarak Jabra masa standı aksesuarını kullanabilirsiniz. PanaCast, küçük toplantı odalarında sabit ses/görüntü ekipmanları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Fakat, yerleşik montaj düzeneği sayesinde kamerayı bilgisayar ekranının üzerine kolayca monte edilebilir ve seyahat sırasında da kullanabilirsiniz.


Jabra PanaCast Ürün Dokumanları

Toplantı odanızı panoramik 4K video ile bir üst seviyeye çıkarın. Jabra PanaCast, odayı 180° görüntü açısıyla gösterebilmek amacıyla, 13 megapiksel çözünürlüklü üç kameradan ve patentli, gerçek zamanlı görüntü birlestirme teknolojisinden faydalanır.

ÜRÜN KATALOĞU

Jabra PanaCast Görüş Alanı
PanaCast Esnek Montaj Seçenekleri
Jabra PanaCast Akıllı Zoom
Jabra PanaCast Tak Çalıştır
PanaCast Görüntü Birleştirme
Jabra PanaCast Uyumluluk

Jabra PanaCast ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now