PowerPBX UVC serisi ip santral çözümleri

ile tümleşik iletişim uygulamalarını işletmeniz için en uygun fiyatlar ile devreye alalım.
Gelin eski telefon santralınızı değiştirelim...

PowerPBX IP Telefon Santrali

IP Telefon Santralı

Geleneksel telefon santralınızın tüm özelliklerine sahip olan PowerPBX IP Santral sürekli gelişen ip haberleşme özellikleri ile çağrı merkezi, mobil telefon entegrasyonu ve ses kayıt gibi ilave yüzlerce özelliği bünyesinde barındırmaktadır.
Detaylı bilgi edinin.
PowerPBX Ses Kayıt Özelliği

Ses Kayıt Özelliği

Firmanızda müşteri hizmetleri ve satış departmanı gibi ekiplerin sorunlarını anlamak ve mümkün olan geliştirmeleri belirlemek için önceki konuşmalara erişebilmeniz gerekir. PowerPBX ses kayıt özelliği müşteri konuşmalarını bir USB belleğe otomatik olarak kaydedebilir.
PowerPBX Robot Operatör

Robot Operatör

Standart bir özellik olarak, PowerPBX arama sırasına göre müşterileri sesli yönlendirme sayesinde talepleri doğrultusunda ilgili bölüme veya operatöre bağlayabilir. Üstelik, operatörünüzün bulunmadığı zamanlarda müşterileri sesli mesaj bırakmaları için yönlendirir.
PowerPBX Meet-me Konferans

Meet-me Konferans

PowerPBX, Konferans Odaları (Meet Me Conference) özelliği ile şifre korumalı konferans odaları oluşturularak çoklu konferans desteği sağlanır. Bu özelliği kullanarak uluslararası ya da uzak ofisler arasında kolaylıkla toplantılar ayarlayabilirsiniz.
Detaylı bilgi edinin.
PowerPBX Akıllı Telefon Santrali

Akıllı Telefon Entegrasyonu

Günümüzde tüm çalışanlar ofis içinde yada ofis dışında tek bir telefon kullanmak istiyorlar. PowerPBX IP Santral ile kullanıcılar Android ve iPhone gibi akıllı telefonlarını dahili telefonu olarak kullanabiliyorlar.
Detaylı bilgi edinin.
PowerPBX Sanal Faks Sunucusu

T.38 Faks Çözümü

PowerPBX telekom hatlarınız ister analog olsun isterseniz VoIP teknolojisi içeren IP özellikli olsun tüm dış hatlarınız üzerinden gelen faksları PowerPBX faks olduğunu haman tanır ve belirlediğiniz e-mail adresine gönderimini sağlar.
Yeni nesil ip santral çözümleri için Türkiye’nin en iyi markası PowerPBX
Bizi arayın 0216 340 76 40

Güvenli ve kararlı çalışan bir ip santral ihtiyacınız ise
PowerPBX IP Pbx aradığınız ürün

Donanım Bağımsız

PowerPBX IP Santral çözümü SIP desteği olan terminaller ile uyumlu olarak çalıştığından IP Telefon, Konferans Telefonu, IP Dect Anten, Akıllı telefon uygulamaları gibi tüm ekipmanları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böyle yatırım maliyetlerinde tasarruf sağlayabilirsiniz.

IP Santral

Tamamen IP sistem olarak kurgulanan yapıların işletme maliyetlerinde tasarruf, gelişmiş mobilite (esnek hareketlilik) ve işletmelere katma değerli uygulamalar sağlayarak teknolojinin iş hayatına değer kattığı görülmektedir.

Çağrı Merkezi

Telefon, mobil telefon ve ip hatlar üzerinden gelen çağrı, istek ve taleplerin uygun personele yönlendirilmesini sağlayan ana modüldür. Telefon aramalarında gelen çağrılar IVR ile karşılanır ve menüler ile istenilen Agent grubunu dağıtılır

Yıllardır telefon santralınız ile aynı marka ve pahalı telefonlar kullanmak zorunda kaldınız. PowerPBX IP Santral sistemi ile bu kural artık değişti. İstediğiniz telefonları kullanma özgürlüğünü sağlıyoruz. Özgürlüğünüzün tadını çıkarın…

Fanvil, küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için ve kritik iş ortamına sahip büyük ortamlar için cihazlar üretir. Maliyet etkin ve yenilikçi IP ses ve video ürünleri sunarak lider bir IP ses ve video terminal üreticisi olmayı hedeflemiştir.  Fanvil ürünleri kaliteli olmasının yanında ekonomiktir.
Panasonic telefonlar, HD ses kalitesiyle sorunsuz telefon görüşmelerinin yanında düşük güç tüketimi ile birlikte kolay kullanım sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.  Kurulum son derece kolaydır, sorunsuz kurulum sağlar. Her ofis için en uygun telefonu eçmeyi mümkün kılan, kabloludan kablosuzya kadar geniş bir model yelpazesi mevcuttur.
ABD, İngiltere ve Avustralya dahil 140'tan fazla ülke ve bölgede en iyi sağlayıcılardan biri olan Yealink, SIP telefon gönderilerinin global pazar payında 1 numaradır. Yealink, birleşik iletişim ve işbirliği çözümleri konusunda dünya lideri bir tedarikçidir. 
Yeni nesil ip santral çözümleri için Türkiye’nin en iyi markası PowePBX
Bizi Arayın 0216 340 76 40

İşletmenizde geniş alanlarda çalışan kişileri istihdam ediyorsanız, PowerPBX IP Santral kablosuz özellikleri sizin için idealdir. Çok Hücreli DECT sistemi çok sayıda kablosuz çözüm sunar; dahili telefonları kablosuz hale getirerek kapsama alanı içinde oldukları sürece yetkili kişilerle ne zaman ve nerede olursa olsun iletişime geçebilirsiniz

Gigaset N870 Baz İstasyonu

N870 IP Pro Dect Anten

Tüm çalışanlarınızı güvenli dijital ve kablosuz iletişimle desteklemek için tasarlandı. Fabrika, otel, hastane veya antrepo gibi büyük iş yerlerinde yüzlerce çok hücreli cihaz kullanılan çok bölgeli kurulumlar binlerce çalışana bir DECT iletişim ağı sağlayabilir.
Gigaset S650H Pro Dect Telefon

R650H Pro Dect Telefon

Sağlam bir iş telefonu olarak tasarlanan Gigaset R650H PRO, sıkı IP65 standardına uygun darbeye dayanıklı tasarımıyla su ve toz geçirmez özelliktedir. Mükemmel bir tutuş sağlayan lastik yüzeyi ve tüm günlük pili ile zorlu ortamda etkili iletişim sağlar.
Gigaset S650 Pro IP Dect Telefon

S650H Pro Dect Telefon

Gigaset S650H, sağlam tasarımı ve 300 saatlik bekleme süresiyle, HD kalitede sesin yanı sıra profesyonel bir DECT el telefonu için ihtiyaç duyulan özellikleri sunar.
Yealink W60B IP Dect Anten

W60B IP Dect Anten

Yealink W60B, küçük ve orta ölçekli işletmeler için DECT IP baz istasyonudur. 8 Adet Yealink dect el telefonu tanımlanabilen W60B aynı anda 8 görüşme kanalı sağlar.
Yealink CP930W Konferans Telefonu

CP930W Konferans Telefonu

Güvenilir ve güvenli DECT teknolojisine dayanan CP930W, kullanıcıları elektrik prizlerinin ve İnternet bağlantı noktalarının sınırlarından kurtarır ve kuruluşun mobilite gereksinimlerini karşılar
Yealink W56H Dect Telefon

W56H Dect Telefon

Yealink W56H kablosuz el telefonu işyerinde mobil olarak çalışanlar için tasarlanmıştır. Telefon ile konuşmak için masabaşında şartını ortadan kaldırır.
Yeni nesil ip santral çözümleri için Türkiye’nin en iyi markası PowePBX
Uzmanlarımızdan biriyle konuşun
Bizi arayın 0216 340 76 40
Daha fazla özelliklerini inceleyin.

Tamamen IP sistem olarak kurgulanan yapıların işletme maliyetlerinde tasarruf, gelişmiş mobilite (esnek hareketlilik) ve işletmelere katma değerli uygulamalar sağlayarak teknolojinin iş hayatına değer kattığı görülmektedir. .

PowerPBX IP PBX kendi iç ağı içerisinde ses,video ve anlık mesajlaşma iletişimini TCP/IP protokolü üzerinden sağlayan ve PSTN olarak adlandıran dış dünya ile entegre olan gelişmiş haberleşme sistemidir.

Masaüstü IP Telefon setlerini kullanarak klasik telefon sistemlerine gore daha esnek ve daha ekonomik haberleşme çözümleri üretebilirsiniz.

PowerPBX lP Santral
Genel Özellikler Bölüm 1

SINIRSIZ ABONE

SINIRSIZ SESLİ KARŞILAMA

SINIRSIZ SESLİ POSTA KUTUSU

ABONE GRUPLARI

ARAYAN NUMARA BİLGİSİ VE ÖZELLEŞTİRME

GÜNLÜK ZAMAN DİLİMİ OLUŞTURMA

DAHİLİ ABONE SES KAYDI

E-MAİL SESLİ MESAJ BİLDİRİMİ

SESLİ MESAJA WEB ERİŞİMİ

OUTLOOK ENTEGRASYONU

MARKA BAĞIMSIZ TELEFON DESTEĞİ

PowerPBX IP Santral
Genel Özellikler Bölüm 2

GİDEN ARAMA HARİTASI

ÇOKLU BEKLEMEDE MÜZİK DESTEĞİ

OPERATÖR KONSOLU

ÖZEL YÖNLENDİRME KURALLARI

IVR SENERYOLARI

CRM ENTEGRASYONU

SOFTPHONE

VOIP HİZMET SEÇENEKLERİ

GÜÇLÜ RAPORLAMA

ANALOG TELEFON DESTEĞİ

HIZLI GEÇİŞ

HIZLI ARAMA KAYITLARI

OTOMATİK ÇAĞRI DAĞITIMI

GELİŞTİRİLMİŞ KULLANICI ARA YÜZÜ

SIP TELEFONLAR & AKSESUARLAR

IP Telefon Seçenekleri
PowerPBX Full IP ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40