Alcatel Lucent Access Point

Alcatel Lucent Acces Point
Access Point ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Kablosuz ağ kullanmayı planladığınız şirket ofsinize ve kullanıcılara daha hızlı internet ve ağ bağlantıları sağlayabilirsiniz. Küçük, orta ve büyük kablosuz ağlar için en yeni yüksek hızlı (802.11ac Wave 2) Access Point yani erişim noktalarından ve Controller ekipmanları bilişim alt yapınızın temel taşları olacaktır.

Teknoloji dünyasında 802.11ax olarakta adlandırılan Wi-Fi 6, yeni nesil gelişmiş bir ağ standartıdır. Wi-Fi 5 ya da 802.11ac standartına kıyasla Wi-Fi 6 tam %40 daha fazla veri hızı vaat eder. Wi-Fi 6, daha verimli bir veri kodlama sistemi ile bunu başarır ve daha yüksek verimlilik sağlar.

Kafe, otel, havalimanı, okul ve benzeri kalabalık alanlarda Wi-Fi ağına bağlandığınızda, çok düşük veri aktarımı yapabilirsiniz. Bunun sebebi Wi-Fi 5 veya daha düşük standarttaki internet ağlarının kapasitesinin sınırlı olmasıdır. Wi-Fi 6 sayesinde çok sayıda bağlı cihaza sahip kalabalık alanlarda her kullanıcının ortalama hızı en az dört kat artacak Access Point ürünleri firmanızın kablosuz ağ verimliliği arttıracaktır

GENEL BAKIŞ

Alcatel-Lucent OmniAccess Erişim Noktaları, işletmeler için yüksek performanslı bir kablosuz mobilite çözümü sağlamak için OmniAccess WLAN anahtarları / denetleyicileri ile birlikte çalışır. Alcatel Lucent Access Pointler iç ve dış ortamlarda üstün Wi-Fi performansı sunar.

Duvarlar, bölmeler, masaüstleri ve tavan gibi çeşitli konumlarda güvenli bir şekilde yerleştirilebilirler ve AP anten çeşitliliği, çift yönlü çok yönlü antenler kullanarak mümkün olan en iyi sinyal işlemine izin verir.

OmniAccess AP'lerin kullanım ömrü uzundur, çünkü yeni özellikler, yetenekler veya standartlar ortaya çıktığında kolayca yükseltmelere olanak tanıyan keşif kullanarak kendilerini herhangi bir L2 / L3 ağında otomatik olarak yapılandırırlar.

ClientMatch teknolojisi, mobil cihazlardan gelen bağlantı ölçümlerini sürekli olarak toplar ve müşterileri WLAN'daki en iyi AP ve radyoya yönlendirir.

AirGroup birden fazla alt ağ üzerinde çalışır ve çok noktaya yayın trafiğini önleyerek Wi-Fi bant genişliğinin 10 katına kadar serbest bırakabilir.

AppRF teknolojisi, optimum bant genişliği, öncelik ve ağ yollarını sağlamak için kullanımı ve performansı sürekli olarak değerlendirir.

Spektrum Analizi yetenekleri, tüm RF parazit kaynaklarına ve WLAN performansına etkilerine görünürlük sağlar.

Adaptive Radio Management (ARM), Wi-Fi istikrarı, öngörülebilirliği ve optimum performansı sağlamak için RF ortamına dinamik olarak adapte olur.

OmniAccess Stellar (Access Point) Erişim Noktası Ürün Ailesi
OmniAccess Stellar AP1320

801.11ax (Wi-Fi 6), yüksek performanslı iç mekan Access Point (erişim noktası) yüksek performans sağlayan kurumsal seviyede bir üründür. 802.11 ax teknolojisine sahip Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar İç Ortam AP1320 erişim noktası (AP) serisi, hem 2,4 GHz hem de 5 GHz Wi-Fi bantlarında müşteriler için daha hızlı hız, daha fazla kapasite ve verimli hava tahsisatı sağlar. AP1320 serisi erişim noktaları günümüzün zorlu hareketliliğini ve IoT taleplerini ele almaktadır. 802.11 ax yüksek performanslı AP1320 serisi modelleri, yeni nesil Mobility ve IoT özellikli ağların çeşitli artan kapasite gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Bu erişim noktalarına üç adet dahili Wi-Fi telsiz bağlanmıştır; yüksek yoğunluklu Wi-Fi istemcilerine hizmet veren iki radyo 2.4 GHz / 5 GHz bant ve tarama için özel olarak tasarlanmış tam bantlı bir radyo, ağ güvenliğini ve Wi-Fi kalitesini doğal olarak iyileştiren yüksek oranda tahmin edilebilir WIPS / WIDS hizmetleri sunar. Aynı zamanda, konum ve bina otomasyonu hizmetleri sağlayan entegre bir Bluetooth / Zigbee telsizine sahiptir. AP1320 serisi, yaklaşık 3 Gb / s (5 GHz'de 2,4 Gb / s ve 2,4 GHz'de 573 Mb / s) maksimum toplam veri hızını destekler ve bu daha yüksek kapasiteyi desteklemek için erişim noktasına çoklu donanım Ethernet uplink'i tarafından desteklenir.

OmniAccess Stellar AP1360

Alcatel Lucent AP1360 Access Point ürünü 801.11ax (Wi-Fi 6) IP67 standartlarında zorlu dış ortamlar için üretilmiş erişim noktasıdır. 802.11 ax teknolojisine sahip çok işlevli Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar Outdoor AP1360 erişim noktası (AP) serisi, hem 2,4 GHz hem de 5 GHz Wi-Fi bantlarındaki müşteriler için daha hızlı, daha fazla kapasite ve verimli çalışma süresi tahsisatı sağlar. Bu, erişim noktalarının daha yüksek yoğunluklu müşterilere daha iyi hizmet vermesini sağlar ve bant genişliğine aç ve gecikmeye duyarlı ses ve video istemcileri için daha fazla kapasite sunar. Bu özellikler pille çalışan cihazlarda batarya ömrünü uzatırken, IoT cihazları için güvenilir bir güvenlik ağı sağlar. OmniAccess Stellar WLAN, modern IoT bağlantılı işletme için bağlantı, kapsama ve performans konusunda benzersiz bir deneyim sunar. 802.11 ax yüksek performans ve sağlam AP1360 serisi modelleri, yeni nesil Mobility ve IoT özellikli ağların çeşitli artan kapasite gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Erişim noktaları, iki telsizin yüksek yoğunluklu Wi-Fi istemcileri için 2,4 GHz / 5 GHz olduğu üç yerleşik Wi-Fi telsizle desteklenir ve üçüncüsü, yüksek oranda öngörülebilir WIPS / WIDS sağlayan, tarama için adanmış çift bantlı bir radyodur. Servisler doğal olarak ağ güvenliğini ve Wi-Fi kalitesini artırıyor. Aynı zamanda, konum ve bina otomasyonu hizmetleri sağlayan entegre bir Bluetooth / Zigbee telsizine sahiptir.

OmniAccess Stellar AP1101

OmniSwitch 2220 WebSmart AP1101 KOBİ seviyesindeki işletmeler için çok işlevli bir giriş seviyesi erişim noktasıdır. OmniAccess Stellar AP1101 iç mekan Wi-Fi access point, KOBİ’lerin WLAN yapılanması için gereken yüksek verimli kablosuz bağlantı, kesintisiz kullanıcı deneyimi ve basitleştirilmiş yönetim sağlar. Gelişmiş RF Radyo Dinamik Ayarlama (RDA) teknolojisi, AP-Group mimarisi tasarımı ve kullanıcı rolü temelli yönetimi olan OmniAccess Stellar AP1101, küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal olan tak-çalıştır WLAN kablosuz ağ alt yapısı sunar. OmniAccess Stellar AP1101, çift telsizli, 5 GHz 802.11ac ve 2.4 GHz 802.11n 2x2 MIMO, iç mekan kablosuz erişim noktasıdır. Çok çekirdekli CPU işlemcisi tarafından desteklenen OmniAccess Stellar AP1101 hızlı kodlama ve kod çözme özelliğine sahip ve güvenilir çok kullanıcılı erişim sağlar. 1.2 Gb / sn'ye kadar kablosuz veri hızını ve 64 adete kadar eşzamanlı istemciyi ilişkilendirmeyi destekler.

OmniAccess Stellar AP1201

Alcatel Lucent AP1201 Access Point ürünü giriş seviyesi, kompakt, düşük güç tüketimine sahip ve uygun fiyatlı 802.11ac Wave 2 erişim noktasıdır. Gelişmiş özelliklere sahip Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1201 erişim noktası, basit, güvenli ve ölçeklenebilir bir kablosuz çözüm gerektiren küçük ve büyük ölçekli işletmeler için giriş seviyesi 802.11ac Wave 2 AP'dir.

OmniAccess Stellar AP1201H

Alcatel Lucent AP1201H konaklama endüstrisi için üretilen yüksek performanslı 802.11ac Wave 2 özellikli iç mekan erişim noktasıdır. Çok işlevli Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1201H erişim noktası, operasyonel basitlik ve kaliteli kullanıcı deneyimi sağlayan, çok yönlü ve performans açısından zengin bir erişim noktasıdır. Kapalı bir Wi-Fi erişim noktası olan OmniAccess Stellar AP1201H oteller, okullar, yatakhaneler, klinikler, uzak / ev ofisleri ve daha fazlası gibi oda içi uygulamalar için yüksek performanslı Gigabit Wi-Fi sunar.

OmniAccess Stellar AP1220

Çok sayıda access point (erişim noktası) cihazının yer aldığı kablosuz ağları için 802.11ac Wave 2 AP özelliklerine sahip AP1220 iç mekan Wi-Fi erişim noktası, yüksek verimlilik ve kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sağlar. Yüksek performanslı 802.11ac AP1220 serisi, maksimum 2,1 Gb / s (5 GHz'de 1733 Mb / s ve 2,4 GHz'de 400 Mb / s), 160 MHz kanallarda (VHT160), çok kullanıcılı MIMO (MU) veri akış hızını destekler. -MIMO) ve dört uzamsal akış (4SS). Birden fazla cihaza eşzamanlı çok noktaya yayın veri iletimi sağlar, veri akışını en üst düzeye çıkarır ve ağ verimliliğini artırır. RF Radyo Dinamik Ayarlama özellikli gelişmiş WLAN teknolojisi,  dağıtılmış bir kontrol Wi-Fi mimarisi, birleştirilmiş erişime sahip güvenli ağ giriş kontrolü, uygulama zekası ve analitik üzerine kurulu, basit, güvenli ve ölçeklenebilir bir kablosuz çözüm gerektiren her boyuttaki işletme için idealdir .

OmniAccess Stellar AP1230

AP1230 iç mekan ultra yüksek performanslı 802.11ac teknolojisi ile yüksek bant genişliği talep eden firmalara özel Wave 2 kablosuz erişim noktasıdır. Üst düzey kaliteye sahip Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1230 serisi erişim noktaları, yüksek sayıda erişim noktası barındıran ağlarda önemli BT uygulamaları için çok amaçlı Ethernet 802.11ac Wave 2 AP'lerdir. OmniAccess Stellar AP1230 serisi iç mekan Wi-Fi erişim noktaları, yüksek verimlilik ve kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunar. Yüksek performanslı 802.11ac AP1230 serisi, RF Radyo Dinamik Ayarlama, dağıtılmış kontrol Wi-Fi mimarisi, birleşik erişim ile güvenli ağ giriş kontrolü, yerleşik uygulama zekası ve analitik özelliklere sahip gelişmiş WLAN teknolojisine sahiptir ve her boyuttaki işletme için idealdir. basit, güvenli ve ölçeklenebilir bir kablosuz çözüm talep ediyor.

OmniAccess Stellar AP1251

Zorlu koşullarda sağlam performans sağlayan AP1251 kurumsal kablosuz ağlar için ideal olan ultra yüksek performanslı dış mekan 802.11ac Wave 2 kablosuz erişim noktasıdır. Dış mekan kullanıma uygun OmniAccess Stellar AP1251, kurumsal kablosuz ağ yapılarında dış mekan ortamlarında kullanılan yüksek performanslı bir 802.11ac Wave 2 erişim noktasıdır. Yüksek verimlilik ve kesintisiz kullanıcı deneyimi sağlar. Orta yoğunluklu dış ortamlar için ideal olan bu yüksek performanslı, sağlam erişim noktası, yüksek ve düşük sıcaklıklara maruz kalma, kalıcı nem ve yağış gibi zorlu dış ortamlar ve endüstriyel güçlü dalgalanma koruması gibi IP67 standardını destekler.

OmniAccess WLAN Controller

Tüm kablosuz ağlar için denetleyiciler; küçük, orta ve büyük şirketler, şube ve kampüs ortamları için Erişim Noktaları üzerinden Wi-Fi bağlantısı sağlar. Yeni nesil OmniAccess ağ denetleyicileri, kullanıcılarınıza Wi-Fi üzerinden en iyi mobilite deneyimini yaşatmak için mobil uygulama sunumu için optimize edilmiştir. 32.000'e kadar eşzamanlı cihazı ve 40Gbps'ye kadar çıktıyı destekleyen modelleri bulunan bu kontrolörler en zorlu trafik ve performans gereksinimlerini karşılayabilir. Her kablosuz LAN ile standart olan OmniAccess temel yazılımı, gelişmiş uyarlanabilir WLAN, kimlik tabanlı güvenlik ve uygulama sürekliliği hizmetleri sağlar. Temel özellik seti sofistike kimlik doğrulama ve şifreleme, hızlı dolaşımla kesintisiz hareketlilik, analiz araçları, merkezi yapılandırma, konum izleme ve daha fazlası ile isteğe bağlı modülleri içerir. 

DÖKÜMANLAR

Alcatel Lucent Access Point modelleri ile ilgili dökümanlara hızlıca ulaşabileceğiniz alandır. Alcatel Lucent Access Point modelleri teknik dökümleri ve kullanım klavuzları dahil edilmiştir. Daha fazla bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz. 0216 340 76 40.

ÜRÜN BROŞÜRÜ

OmniAccess Stellar WLAN Access Point (Erişim Noktası) Ürün Ailesi

Alcatel Lucent Enterprise ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now