Barco
ClickShare
C-10

Barco ClickShare C-10 Kablosuz Sunum Cihazı
ClickShare C-10 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Orta boy ve büyük toplantı odaları için tasarlanan kablosuz sunum sistemi ClickShare C-10 ekip çalışma ruhunu üst seviyeye taşıyan yeni nesil sunum paylaşım cihazıdır. C-10 kablosuz sunum sistemi sayesinde kullanıcılar toplantı odasındaki büyük sunum ekranında dizüstü bilgisayarlarında veya mobil cihazlarındaki sunumlarını zahmetsizce ve hızlıca paylaşmalarına imkan sağlar. Aynı anda toplantı odasındaki 2 kullanıcı büyük ekrana sunumlarını aktarabilirler. Ayrıca C-10 modelinde dokunmatik ekran desteğide bulunmaktadır.

ÖZELLİKLER
Kablosuz sunum paylaşımı

Toplantı odanızdaki sürekli kırılan sorun çıkaran HDMI kablolardan kurtulmak için profesyonel seviyede kurumsal çözüm arayan firmalar için geliştirilmiş olan Barco ClickShare C-10, Apple MacOS, Microsoft Windows işletim sistemlerine sahip bilgisayarlara yükleyebileceğiniz ClickShare uygulaması ile kablosuz sunum paylaşımı yapabilirsiniz. Ayrıca iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad, Android akıllı telefonlardaki sunumlarınızı AirPlay, MiraCast, Google Cast kablosuz görüntü transferi teknolojileri ile yapabilirsiniz. Ürün ile birlikte gelen 4. jenerasyon USB Buton sayesinde toplantı odasındaki katılımcılar bilgisayarlarına USB bağlantı noktasından bağlantı kurarak saniyeler içinde sunum paylaşabilirler.

BYOD desteği

BYOD (Bring Your Own Device) kavramının karşılığı olan ClickShare C-10, kullanıcıların kendi mobil cihazları ile ekran paylaşımı yapmalarına olanak sağlar. AirPlay desteği ile tüm Apple marka bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar üzerinden sunum yapabilirler. Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları ise sunumlarını Google Cast kablosuz görüntü transferi teknolojilerini kullanabilirler. Microsoft Windows işletim sistemli bilgisayarlar ise MiraCast sayesinde sunumlarını kablosuz olarak yapabilirler.

Gelişmiş güvenlik ve sorunsuz entegrasyon

Her iş ortamına mükemmel uyum sağlayan ClickShare C-10 kablosuz konferans sistemi, gelişmiş güvenlik ve sorunsuz entegrasyon için yeni nesil güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. ClickShare C-10 herhangi bir BT ağı ile sorunsuz entegrasyon sağlarken, XMS (Bulut) Yönetim Platformu kolay cihaz yönetimi, dijital çalışma alanınızdan daha fazlasını elde etmek için sezgisel bir kullanıcı deneyimi ve net analitik sağlar

Ücretsiz ve kolay güncellemeler

ClickShare C-10, kablosuz sunum paylaşımı cihazının üstün görüntü kalitesini ve güvenliğini korumaya yardımcı olmak için düzenli olarak ücretsiz güncellemeler ve çeşitli araçlar Barco tarafından ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

USB Buton

ClickShare C10 ile birlikte gelen ClickShare USB Buton, tek bir tıklama ile kablosuz sunum özelliklere ulaşabilirsiniz. Saniyeler içinde, daha iyi, daha sürükleyici bir toplantı deneyimi elinizin altındadır.

ClickShare güvenliği hakkında bilmeniz gereken her şey

ISO 27001 Sertifikası alan ilk kablosuz sunum paylaşımı cihazı olan ClickShare, en yüksek uluslararası güvenlik standartları için doğru süreçleri ve yapıları sağlamaktadır. Barco ClickShare tarafından sağlanan en yüksek güvenlik düzeyi toplantı odanız için standarttır. Siber güvenlik sürekli bir konudur ve herhangi bir ürünün yaşam döngüsü boyunca tehdit oluşturabilir. Barco ClickShare ürünleri güvenlik, gizlilik ve gizlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Barco ClickShare minimum güvenlik açığı altında tutmak için her üç ayda bir gerekli düzeltmeleri ve gelişmiş özellikleri uygular.

Yönetim panosu

XMS (Bulut) Yönetim Platformumuzla işletmenizdeki ClickShare'i yönetmek kolaydır. XMS Bulut Yönetim Platformu, büyük bir ClickShare ve / veya wePresent kablosuz işbirliği cihazlarının kurulum tabanına sahip olan veya sahip olan BT yöneticileri için mükemmel bir çözüm sunar. Kullanıcı deneyimini garanti etmek için uzaktan ve güvenilir cihaz yönetimi için kullanımı kolay bir arayüz sağlar ve Dijital Çalışma Alanını çalıştırmak için yararlı analizler sunar. XMS Bulut Yönetim Platformu, ortamınızdaki en son ClickShare ve wePresent cihazlarını izlemenizi ve yönetmenizi sağlar. XMS Cloud, kurulum tabanınıza dünya çapında erişim elde etmek için ideal arkadaşınızdır.

Bağlantı arayüzü

1x Ethernet LAN 1Gbit, 1x USB Type-C 2.0, 1x USB Type A 2.0, Wi-Fi IEEE 802.11 a/g/n/ac ve IEEE 802.15.1

Kutu içeriği

Barco ClickShare C-10 ana ünite, 1 adet USB Buton, güç adaptörü, hızlı kurulum kılavuzu


ClickShare C-10 Ürün Dokumanı

Toplantı odanızdaki sürekli sorun çıkaran HDMI kablolardan kurtulmak için profesyonel seviyede kurumsal cözüm arayan firmalar için gelistirilmis olan kablosuz sunum paylasımı cözümüdür.

ÜRÜN KATALOĞU

Barco ClickShare C10 Kablosuz Sunum Cihazı, Kablosuz Görüntü Transfer Cihazı

Diğer Barco ClickShare Donanım Seçenekleri

ClickShare CX-20 Kurulum
CX-20 Genel Tanıtım
Kablosuz Video Konferans
Microsoft Teams İle Kullanım

Barco ClickShare
C-5 ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now