Alcatel Lucent 8262

Alcatel Lucent 8262 Dect Telefon Modeli
8262 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Alcatel-Lucent 8262 Dect Telefon, fabrikalarda ve özel üretim alanlarında güvenli telefon kullanımını sağlayan endüstriyel DECT telefon makinasıdır. Patlama riski olan tehlikeli gaz üretim sahalarında 8262EX modeli ağır zorlu koşullarda çalışanların iletişim kurmasını mümkün kılar.

Kurumsal iş hayatınızda endüstriyel kablosuz telefon özelliklerine sahip 8262 ve 8262EX modeli kablosuz telefonlar atölyeler, depolar, fabrikalar, benzin ve gaz endüstrileri gibi zorlu ortamlar (IP65) için darbeye dayanıklı ekranlı hafif ve sağlam iş telefonudur. Mobil kullanımda iletişimi mükemmel kullanım kolaylığı sağlar: geniş renkli ekran, HD ses. Man-down, hareket yok, pull cord ve şok algılama, alarm düğmesi, coğrafi konum gibi işçi sağlığı koruma özelliklerini üzerinde toplayan tek telefon modelidir. Bluetooth 4.1 teknolojisi ve düşük güç tüketimi kullanıcısına sağlam ve konforlu iletişim sağlar.

GENEL BAKIŞ

Alcatel-Lucent 8262 DECT Kablosuz Telefon, inşaat, üretim veya petrol ve gaz endüstrisi gibi zorlu ortamlarda çalışan mobil işgücünüz için mükemmel bir iletişim çözümüdür.

8262 DECT el telefonu, sağlamlaştırılmış bir gövdeye paketlenmiş 180 g teknoloji ile 2,0 metreden düşebilecek darbelere dayanıklı bir ekranla benzersiz sağlamlık sunar. Özel ekranlama ve gövde tutamağı, 8262 DECT El Cihazını aşağıdakiler gibi belirli endüstriler için eldivenlerle kullanılabilir kılar: kimya sektörü veya metalurji.

8262 DECT Ahize, yalnız çalışanları işyerindeki olaylardan ve kazalardan koruyan eksiksiz bir Yalıtılmış Çalışan Koruma (Isolated Worker Protection) hizmetleri paketi sunar. Bahsi geçen güvenlik özellikleri: Personelin yere düşmesi (Man-down), hareketsiz kalması (no movement), çekme kablosu (pull cord) ve acil durum düğmesi (emergency button).

Yalıtılmış İşçi Koruması (Isolated Worker Protection), cihazın coğrafi konumu ile takviye edildiğinde geliştirilmiştir. 8262 DECT Ahize, düşük maliyetli ve yüksek hassasiyet sunar. Cihaz, Bluetooth 4.1 Düşük Enerji teknolojisini destekler. Telsiz vericileri çalışma alanı boyunca yayılır ve istihbarat merkezi denetim sisteminde yoğunlaşır.

Alcatel-Lucent 8262Ex DECT Ahize, patlama riski bulunan tehlikeli gaz ve toz ortamlarında 8262 DECT Ahize'nin tüm özelliklerini sunar.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Alcatel-Lucent OXO Connect, Omnipcx Office ve OXE Enterprise iletişim sunucuları ile uyumludur. Uyumlu sistem versiyonu için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikleri

145x55x23mm boyutlarında kompakt yapısıyla kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz ayrıca ağırlığı 180 gramdır. Tek renk seçeneği olarak siyah olarak üretilen 8262 kablosuz dect telefon makinası micro usb kablo ile pratik bir şekilde şarj edilebilir.

Ekran özellikleri

2.4 inc 65.000 renkli ekranı, 320 x 240 piksel büyüklüğündedir. Arkadan aydınlatmalı ekran karanlık ortamlarda dahi kullanımı mümkün hale getirmektedirEkran aydınlatması beyaz renk olup tuş takımı aydınlatması mavi renktir.

Bağlantı arayüzü

Alcatel-Lucent 8262 kablosuz DECT telefon micro USB şarj kablosu ile USB-A portundan 3 saat civarında bir süre içinde şarj olarak tam güç konumuna gelebilmektedir.

Pil kullanımı

Ürün kutusundan çıkan 1.100 mAh Lithium-ion pil ile kablosuz kullanımı sağlayan 8262 kablosuz telefon micro USB şarj kablosu ile 3 saat içinde tam şarj olmaktadır. 20 saat konuşma süresi ile tam gün kesintisiz kullanıma uygun olup 200 saate varan bekleme süresi bulunmaktadır

Ses kalitesi

Alcatel-Lucent yıllardır 4074, Mobil 100/200, Mobil 300/400 gibi ürünleri yıllar üretmektedir. Yeni nesil kablosuz telefon ürün ailesinin giriş modeli olan 8262 her zaman olduğu gibi üstün ses kalitesinden ödün vermemektedir. G.726 ses kodeğini kullanan 8262 net görüşmeler sağlar.

OmniPCX OXO Connect ile tam uyumlu

Alcatel-Lucent 4070 ve 8379 TDM antenler ile tam uyumlu çalışan 8262 OmniPCX OXO Connect telefon santralının merkezi rehberine tek tuşla erişebilir. Görüşme sırasında sizi arayanları günümüzde cep telefonlarımızda gördüğümüz gibi ekranda görebilir ve istersek görüşebiliriz, konferans yapabiliriz.


Alcatel-Lucent Ürün Dokumanları

Alcatel-Lucent 8262 kablosuz DECT telefon makinası ile ilgili ürün brosürü ve kullanım kılavuzuna asagıdaki linklerden ulasabilirsiniz. Uyumluluk ve diger teknik sorularınız icin 0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN KATALOĞU

Diğer Alcatel-Lucent Dect Telefonlar

Uyumlu Alcatel-Lucent Dect Antenler

Alcatel Lucent Enterprise ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now