Yealink Logo Türkiye

Yealink Markasının Tüm Ürünleri Türkiye’de
Vodanet Stoklarında

Yealink, sınıfının en kalitesi, yenilikçi teknolojisi ve kullanıcı dostu deneyimi ile video konferans, sesli iletişim ve işbirliği çözümlerinde  
uzmanlaşmış küresel bir markadır. 140'tan fazla ülke ve bölgede teknoloji ekipmanları sunan Yealink, SIP telefon satışlarında küresel pazar
payında 1 numaraya ulaşmıştır. (Global IP Desktop Phone Growth Excellence Leadership Award Report, Frost & Sullivan, 2019).Yealink ip telefon ve video konferans ürünleri, kapsamlı uyumluluğu ve esnek birlikte çalışabilirliği sayesinde ofis kullanıcılarının ip telefonları ile sesli iletişim ve birden çok cihazda çeşitli web tabanlı ortamlarda çok noktalı video konferans toplantıların keyfini çıkarmasına olanak tanır. Kurumsal seviyede video konferans ve sesli iletişim çözümleri arayan firmalar için tasarlanan Yealink ürünleri yüksek kalite, kullanım kolaylığı ve uygun maliyet arasında mükemmel bir denge sağlar. Yealink Türkiye pazarında sesli ve görüntülü iletişim çözümlerini Vodanet İletişim Hizmetleri ile deneyimleyebilir ve doğru satınalma kararını verebilirsiniz.
YEALINK IP TELEFON ÜRÜNLERİ

IP TELEFON ÜRÜNLERİ


Yealink Türkiye pazarında en çok ip telefon satan firma olup her geçen yıl satış adetlerinde yeni rekorlar kırmaktadır. Yealink T3 serisi ip telefonlar, günlük masaüstü sesli iletişimleri için klasik ve uygun maliyetli giriş seviyesi IP telefonlar üstün HD ses performansı, 5 yönlü yerel konferans işlevi, EHS kablosuz kulaklık desteği ve kanıtlanmış Yealink Cihaz Yönetim Platformu entegrasyonuna sahip olan T3 serisi, verimliliği en üst düzeye çıkarır ve çeşitli ölçeklerdeki işletmeler için işbirliğini geliştirir.

Yealink’in T4S serisi IP telefonlar, modern iş hayatında yoğun çalışan yöneticileri ve firma sahibi üst yöneticiler için tasarlanmıştır, zarif bir görünümünün yanında Optima HD ses kalitesine ve dikkat çekici bir telefon deneyimine sahiptir. Wi-Fi kablosuz ağ ve Bluetooth bağlantısı gibi son teknoloji özellikleri entegre eden T4S serisi, ofis kullanıcılarının günlük işbirliğini zenginleştirir. Ayrıca, kolay kurulum, UC platformları ve IP PBX sistemleri ile uyumlu çalışabilirliği ile kurumsal kullanıcılarının yatırımlarını korur. Yealink Türkiye çapında en prestijli IP telefonları üretmektedir.

Pazardaki değişikliklere ve taleplere duyarlı olan Yealink, sektördeki en gelişmiş IP masaüstü telefon portföyü olan yeni T5 IP Telefon Serisini tasarladı ve geliştirdi. Yeni kişiselleştirilmiş işbirliğinde öncü olan Yealink T5 Serisi, her büyüklükteki işletme için mümkün olan en iyi kişiselleştirilmiş işbirliği deneyimini sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


YEALINK KABLOSUZ IP DECT TELEFON ÜRÜNLERİ

KABLOSUZ IP DECT TELEFON ÜRÜNLERİ


Yealink Türkiye pazarında W53H, W56H ve W59R modelleri ile hareket halinde çalışanların iletişim üretkenliğini arttırır. Ekonomik ve çok satılan modeller olan W53H ve W56H kablosuz telefonlar ofis kullanıcıları için HD ses kalitesi sağlar. Zorlu IP67 standardına göre onaylanmış Yealink W59R, üretim alanları, fabrikalar ve zorlu endüstriyel şartlar için tasarlanan W59R entegre Bluetooth ve titreşim özelliklerine sahip profesyonel bir DECT el cihazıdır.

Yealink W80 ve W90 DECT IP Çok Hücreli Sistem, DECT Manager ve IP baz istasyonundan oluşur. Yealink Türkiye çapındaki depolar, hastaneler, oteller, süpermarketler zincirleri, yolculuklar, yetkili otomobil bayileri, ofisler, perakende formatları vb. dahil olmak üzere tam senaryolar için kesintisiz bir anten geçişi ve endüstri lideri mobil iletişim çözümü sağlar. Kararlı dolaşım ve kolay kurulum özellikleri ile Yealink W90 ve W80 DECT IP çok hücreli sistem, geniş kapsama alanı ve çok lokasyonda akıcı iletişim sağlar. Ayrıca W60 IP Dect anten ile küçük ofislerde tek antenli kablosuz haberleşme sistemi olarak ekonomik ve konferlu iletişim sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


YEALINK KONFERANS TELEFONU

KONFERANS TELEFONU


Etkili işbirliğinin anahtarı, diğer katılımcıları net bir şekilde duyup anlayabilmektir. Yealink konferans telefonları, verimli konferans görüşmeler, üstün kullanıcı deneyimi ve uygun fiyat arasındaki dengeyi oluşturarak tasarlanmıştır.

Yealink Türkiye toplantı odalarındaki en çok tercih edilen konferans telefonu olmaktadır. Büyük toplantı odaları, küçük toplantı odaları veya kablo sorunu yaşanan toplantı odaları için Yealink en iyi çözüm olacaktır. Yealink Konferans Telefonları, Yealink tarafından üretilen Gürültü Koruma Teknolojisi ile donatılmıştır. İstenmeyen arka plan gürültülerini ortadan kaldırmak ve sesli bir ortamda dahi anlaşılır konferans görüşmeler yapılmasına olanak sağlar. Telefonlar, insan sesi algılanmadığında mikrofonu otomatik olarak sessize alır ve siz konuşurken arka plan gürültüsünü akıllıca minimuma indirir. Ayrıca konferans telefonlarına entegre üç adet mikrofon 6 metre kapsama alanı sağlar.

Yealink Konferans Telefonları, açık SIP endüstri standartlarını temel aldığından önde gelen UC platformları tarafından onaylanmıştır. Geleneksel santral üreticileri olan Alcatel-Lucent, Avaya, Ericsson-LG, Karel gibi telefon santralları ile de uyumlu çalışan Yealink konferans telefonları Türkiye’de Vodanet tarafından satılmaktadır

DETAYLI BİLGİ İÇİN


YEALINK VİDEO KONFERANS ÜRÜNLERİ

VİDEO KONFERANS ÜRÜNLERİ


Yealink video konferans ürünleri hem geleneksel video konferans cihazları görüntülü konferans görüşmeler yapmanıza olanak sağlarken UVC, MVC ve ZVC serisi Yealink video konferans ürünleri Zoom, Microsoft Teams, Cisco Webex gibi bulut tabanlı video konferans uygulamalarını kullanarak kurumsal seviyede video konferans toplantılar yapmanızı sağlar. Yealink Türkiye’de video konferans ürünlerini Vodanet İletişim Hizmetleri ile yıllardır başarıyla binlerce başarılı müşteri deneyimi yaşanmaktadır.

Microsoft Teams platformu ile tam entegrasyon sağlayan MVC serisi Yealink video konferans ürünleri uygun fiyat ve yüksek donanım kalitesi ile tercih sebebi olmaktadır. Zoom video konferans platormu ile tam entegrasyon sağlayan ZVC serisi Yealink video konferans ürünleri uygun fiyat ve yüksek donanım kalitesi ile tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca UVC serisi video konferans serisi ürünler USB portu desteği ile bağlandıkları bilgisayarda kurulu olan tüm bulut tabanlı video konferans uygulamaları destekler.

VC serisi ve MeetingEye video konferans ürünleri geleneksel H.323 ve SIP protokolünde çalışan tüm diğer markalar (Polycom, Cisco, Lifesize gibi) ile mükemmel video konferans toplantılar yapabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİNYealink ürünlerini tercih
Etmeniz için 7 neden
Uyumluluk
Yealink ürünleri diğer iletişim ürünleri ile tam entegrasyon sağlar ve sorunsuz çalışır.
Kullanım Kolaylığı
Kullanıcısı kullandığı Yealink ürününü profesyonel destek ihtiyacı duymadan hemen kullanmaya başlar.   
Kullanıcı Dostu
Titiz tasarım süreçleriyle, insan içgörülerini herhangi bir çalışma alanının görünümünü iyileştirecek hoş ürünlere dönüştürür.   
Sağlamlık
Yealink ürünleri, son derece dayanıklı, güvenilir ve düşük maliyetlidir. 
Yeni Nesil Ürünler
Sürekli değişen çalışma alanlarını ve son kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklanan Yealink, İnsan etkileşiminde onlarca yıllık bilimsel uzmanlığa dayanarak, işgücü performansını ortaya çıkaran akıllı, yazılımla güçlendirilmiş araçlar geliştirir.
Vodanet İletişim Hizmetleri
Yealink ürünlerini ülkemizde Vodanet uzmanlığı ile binlerce firma ile sorunsuz buluşturuyor.
Global Erişim
140'dan fazla ülkede güvenilir ürün teslimi ve kaliteli ürün desteği (garanti öncesi ve sonrası) sağlar.


Microsoft Teams İçin üretilen Yealink video konferans ürünleri

Microsoft Teams için üretilen Yealink video konferans ürünleri

Microsoft Teams için Yealink Oda Çözümleri, bir veya iki ekranlı konferans odası oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Firmanıza uygun Yealink video konferans sistemini belirlemek için Vodanet’i arayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN
Yealink ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40