Kablosuz Kulaklık Seçenekleri


Jabra tarafından üretilen kablosuz kulaklıklar yıllardır kurumsal iş hayatında profesyonel çalışanların tercihi olmaktadır. Masaüstü telefon (analog yada ip telefon), ip santral yada Skype for Business gibi bilgisayarlarında yüklü ip telefon uygulamaları ve akıllı telefonlarının tümünü tek bir kablosuz kulaklık ile kullanabilmeyi Jabra kablosuz kulaklıklar sağlar. 

Jabra Kablosuz Kulaklık Modelleri

Jabra Motion OfficeJabra Kablolu Kulaklık

Aramalarda üstün kalite ve gün boyu konuşma süresi. Jabra Motion UC kablosuz kulaklık Birleşik İletişim (UC) entegrasyonuna sahip kablosuz mikrofonlu kulaklık ürünüdür

Tüm telefonlar için kulaklık

Birden fazla telefon bağlantısına sahip, aynı kulaklığı kullanarak tüm telefonlarınıza bağlı kalabilirsiniz. Masaüstü telefonunuzdan veya VoIP yazılım telefonundan çağrıları cep telefonunuza aktarın ve kapıdan çıkarken konuşmaya devam edin.

Üstün Ses Kalitesi

Sınıfında en iyi ses kalitesi. Tümleşik hareket sensörü ve ses seviyesini bulunulan çevreye göre ayarlayan gelişmiş mikrofonlar. Gürültülü ve rüzgârlı ortamlarda bile cam gibi net ve yüksek çözünürlüklü ses kalitesinden faydalanın.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Jabra Kablosuz Kulaklık Modeli

Jabra Engage 65
Duo / MonoJabra Kablolu Kulaklık

Jabra Engage 65, aynı anda iki cihaza kadar bağlanabilir. 1 USB cihaza (masaüstü telefon veya yazılım telefonu) ve 1 analog telefona bağlanabilir.

Çarpıcı netlikte görüşmeler

Gelişmiş gürültü önleyici mikrofon ve geliştirilmiş hoparlörler, gürültülü ofislerde bile görüşmelerinizi çarpıcı netlikte yapabilmenizi sağlar


Yüksek Ses Emniyeti

Jabra Engage Wireless, işitme emniyeti açısından yoğun kullanıcılar için önem taşıyan yüksek koruma seviyesine sahiptir. PeakStop, sesteki ani yükselişleri engeller; akıllı akustik şok güvenliği, zarar verme potansiyeline sahip sesleri yok eder; IntelliTone™ 2.0 ise, ortalama ses seviyesini gün boyunca belirlenen eşiğin altında tutar. Bu teknolojiler ve yoğun kulaklık kullanımında güvenlik sağlayan diğer inovasyonlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yüksek Ses Emniyeti belgemizi indirin.

Jabra Araştırma ve Geliştirme departmanında 40 mühendis, dünyanın en güçlü kablosuz profesyonel kulaklığını geliştirmek için 115.000’den fazla saat çalıştı ve bu zaman zarfında Jabra’ya 4 patent kazandırdı.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Jabra Kablosuz Kulaklıklar

Jabra Engage 75
Duo / MonoJabra Kablolu Kulaklık

Dünyanın en güçlü profesyonel kablosuz kulaklığı olarak geliştirildi. Jabra Engage 75, aynı anda beş cihaza kadar bağlanabilir. Masaüstü telefona, yazılım telefonuna, analog telefona ve iki Bluetooth cihaza bağlanabilir.

Kolay kullanım ve kaliteli tasarım.

Kulaklığın üzerinde bulunan kullanışlı kontroller üzerinden aramaları kolayca cevaplayın, sonlandırın, sessize alın ve ses seviyesini ayarlayın. Gelişmiş gürültü önleyici mikrofon ve gelişmiş hoparlörler, gürültülü ofislerde bile net görüşmeler sağlar. Skype for Business modern açık ofis gereksinimlerini karşılar.

Her çalışma şekline uygun farklı takma şekilleri.

Yumuşak kulak yastıkları ve taç bandındaki yumuşak dolgu, gün boyu konforlu ve güvenli kullanım sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Jabra Kablosuz Kulaklık Çeşitleri

Jabra Pro 900 SerisiJabra Kablolu Kulaklık

Tüm lider masaüstü ve yazılım telefonları ile kullanılmak üzere optimize edilmiştir. Uzun erişim mesafesi ile gelen aramaları masanızdan 100 metreye kadar mesafeden cevaplayın

Yüksek ses kalitesi

Yüz yüze görüşüyormuş izlenimini veren ses kalitesi, hem hoparlörde ortam gürültüsü engelleyen bir gürültü önleyici mikrofon gerektirir. Jabra PRO 900 size her iki özelliği de sunuyor ve hem tek taraflı mono hem çift taraflı duo modellere sahiptir.


Gün boyu kullanım

Jabra PRO 900, kolayca kurulur kullanılmaya başlanabilir. Her kulaklık, şarj ünitesine bağlı olarak gelir ve bu sayede arama yapmaya hemen başlayabilmenizi sağlar. 12 saate kadar olan batarya ömrü sayesinde şarjınızı düşünmenize bir daha asla gerek kalmayacak.

Pro 925 modeli yeni nesil Bluetooth teknolojisi ile masaüstü telefonunuz ile kullanımın yanında akıllı telefonunuza gelen çağrılara cevap verebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

JABRA Kablosuz Kulaklık Genel Özellikler
Kablosuz kulaklıklar ofis ortamında tek tarflı ve çift taraflı kullanım seçeneklerine sahip kurumsal seviyede gürültü filtreleme özellikli mikrofon ve üstün HD ses kalitesi özellikleri ile profesyonel kullanım sağlar.
Jabra Kablosuz Kulaklık Başlıca Özellikler
Sektörde önde gelen kablosuz performans. Kablosuz bağlantınız ne sizi de de müşterinizi yarı yolda bırakmadan masanızdan uzaklaşın.
Birçok kablosuz cihazın bulunduğu kalabalık ofislerde bile aramalarınızı üstün ses kalitesiyle yapın. Ses kalitesini, kablosuz cihazların yoğun olan yerlerde kullanılan diğer kablosuz kulaklıklar ile karşılaştırın.
Çarpıcı netlikte görüşmeler. Gelişmiş gürültü önleyici mikrofon ve geliştirilmiş hoparlörler, gürültülü ofislerde bile görüşmelerinizi çarpıcı netlikte yapabilmenizi sağlar.
Ses seviyesini gün boyunca rahat ve tutarlı bir seviyede tutun. Kulaklık üzerinden ses seviyesini ayarların ve gün boyunca her aramayı tercih ettiğiniz rahat ses seviyesinde yapın.
Kablosuz aramalarda güvenliğinizi bir üst seviyeye taşıyın. Patentli eşleştirme. 256 bit AES şifreleme 128 bit kimlik doğrulama DECT güvenlik seviyesi C
Görüşmeleriniz bölünmesin. Meşgul ışığı, çalışma arkadaşlarınıza rahatsız edilmek istemediğinizi gösterir.
Kolay kullanım ve kaliteli tasarım. Kulaklığın üzerinde bulunan kullanışlı kontroller üzerinden aramaları kolayca cevaplayın, sonlandırın, sessize alın ve ses seviyesini ayarlayın.
Yüksek Ses Emniyeti ile Jabra Engage Wireless, işitme emniyeti açısından yoğun kullanıcılar için önem taşıyan yüksek koruma seviyesine sahiptir. PeakStop™, sesteki ani yükselişleri engeller; akıllı akustik şok güvenliği,
Modern, kompakt tasarımlı dock ünitesi. Dock ünitesinin kullanımı kolay dokunmatik ekran, bağlı cihazları, şarj durumunu ve arama kontrollerini gösterir.
Her çalışma şekline uygun farklı takma şekilleri. Yumuşak kulak yastıkları ve taç bandındaki yumuşak dolgu, gün boyu konforlu ve güvenli kullanım sağlar.
Vodanet’den almış olduğunuz Jabra kulaklık ürünleri 2 yıl garantili olup tüm teknik destek talepleriniz için 0216 340 76 40 arayabilirsiniz
Kablosuz kulaklık ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40