Ethernet Adaptör

Kablosuz olan her şeyi seviyoruz, ancak Airtame'inizden yönlendiricinize kablolu bir bağlantının ağınıza daha fazla kararlılık sağladığını biliyoruz ve tavsiye ediyoruz.

€99

Neden bir internet adaptörü tavsiye ediyoruz?

Bir internet bağlantısı en uygun deneyimi sağlar. Eğer Airtame internet adaptörleri kullanmayı neden tercih ediyorum derseniz daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Ekstra istikrar

WiFi sinyalleri bazen harici engelleyiciler ve parazit nedeniyle veri kaybeder. Bu, bazıları için diğerlerinden daha büyük bir sorundur. Bir internet bağlaştırıcısı bu riski ortadan kaldırır.

Daha fazla kurulum seçeneği

Birden çok ağa sahip kuruluşlar için bir Ethernet adaptörü gereklidir. Airtame, bir kablolu bağlantı ve bir WiFi bağlantısı yapabilir. Örneğin, kablolu bir dahili ağınız ve kablosuz bir misafir ağınız varsa, her iki ağdaki kullanıcılar ağ değiştirmeden tek bir cihaza tanımlanabilir.

Daha yüksek transfer hızı

Verileri kablosuz olarak iletmek kablolarla olduğundan daha fazla zaman alır. Veriler bazen kaybolduğundan, kayıp veri parçalarının ikinci kez gönderilmesi gerekir, bu da daha uzun sürer. Gecikmeyi en aza indirmek için internet bağlaştırıcısını deneyin.

Seninle buradayız, yolun her adımında

İster bir, ister 100 Airtame 2 satın alıyor olun, biz de size bağlı Müşteri Başarı Ekibimize erişebilirsiniz. Teknik sorularınızı yanıtlamak, sorunlarınızı gidermenize yardımcı olmak ve Airtame çözümünü tam potansiyele kullandığınızdan emin olmak için burada olacağız.

SOHBET EDİN MAİL GÖNDERİN BİZİ ARAYIN