AIRTAME FİYAT LİSTESİ

Shipping of Airtame 2 is expected to begin early in December, 2018, in Australia & New Zealand. Your card will be charged now. Find out more about the shipping status.

Airtame 2

İş ve eğitim için kablosuz ekran paylaşımı cihazının kullanımı kolay ve önemlidir.

  • Tamemen ücretsiz gönderi
  • 2 Yıl garanti

€699

Airtame 2 satışları Ocak 1 itibariyle satışta olacaktır. Vereceğiniz cihaz siparişi Airtame 1 için gecerli olacağını hatırlatırız.

Yetkili Satıcılar

Airtame, dünya çapında bir dizi IT ve Bayi satıcıları ile işbirliği yapmaktadır. Ürün desteği ve fiyatlandırma seçenekleri için bize veya hesap yöneticinize başvurun. Tercih edilen satıcınız yukarıda listelenmemişse, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

0216 295 00 95

airtame@vodanet.com.tr

Kutuda ne var

Airtame 2

Aircord

All-in-one HDMI, USB ve USB-C Kablolar

Güç kaynağı

Manyetik tutucu

Sorular?

İşte en sık karşılaştığımız sorulardan bazıları. Hala bir sorunuz varsabize ulaşın

Daha fazla ödeme seçeneğiniz var mı?

Kredi kartı ve Mailorder kabul ediyoruz. Tercih edilirse, banka havalesi yoluyla ödeme için bir fatura gönderebiliriz. Cihazı göndermeden önce ödeme kanıtı talep ediyoruz.  Lütfen airtame@vodanet.com.tr adresine yazın veya aşağıdaki sohbet penceresini kullanın ve e-postanızı bırakın.

Airtame 2, ilk nesil Airtame ile nasıl kıyaslanır?

Yeni bileşenlerle Airtame 2'yi tamamen yeniden geliştirdik. Ağınıza bağlı olarak, Airtame 2 gelişmiş kararlılık, akış, güvenlik ve çok daha fazlasını sunar. Burada tüm farklılıkları göz atın

Airtame 2'nin geri kalanını burada bulabilirsiniz

Seninle buradayız, yolun her adımında

İster bir, ister 100 Airtame 2 satın alıyor olun, biz de size bağlı Müşteri Başarı Ekibimize erişebilirsiniz. Teknik sorularınızı yanıtlamak, sorunlarınızı gidermenize yardımcı olmak ve Airtame çözümünü tam potansiyele kullandığınızdan emin olmak için burada olacağız.

Sohbet Edin Mail Gönderin Bizi Arayın