TAKIMLARDA AIRTAME

Ekibiniz için kusursuz iş akışı ve kolay işbirliği.

Daha önce hiç olmadığı gibi daha yumuşak toplantılar ve takım çalışması yaşayın. Fikirleri paylaşmak bir düğmeyi tıklamak kadar kolaydır, ekibiniz işin doğru yapılmasına odaklanabilir.

DEMO İÇİN REZARVASYON YAP
Kolay 5 dakikalık kurulum
Kullanıcıları dakikalar içinde eğitin
Dahili ve misafir ağlar ile çalışır
Herhangi bir cihaz üzerinde çalışır
Ücretsiz Bulut cihaz yönetimi
Windows Misafir uygulaması mevcut

Kurulumu kolaydır. Duvara montaj gerektirmez..

Airtame, herhangi bir TV veya projeksiyon arkasına sığacak şekilde ince yapılıdır, bu nedenle duvar montajına gerek yoktur. Sadece Airtame'i ekranın standart HDMI portuna takın ve USB portu ile güç verin. Dağıtım kılavuzu
Daniel Wellington'un saf kablosuz çözümü sorunsuz ve esnek
1:34 min.

Buluttan kontrolde kalın

Tüm cihazlarınızı uzaktan yönetin. Airtame Cloud ile IT yöneticileri, masanızdan ayrılmadan düzenleye bilir ayarlarını, güncellemeyi, yeniden başlatmayı ve daha fazlasını gruplayabilir.
 • Toplu işlerde güncelle ve yeniden başlat
 • Grup düzenleme cihaz ayarları
 • Güncellemeler dahil ücretsiz platform
Airtame Cloud özelliklerini keşfedin

Güvenli kurumsal ağlarla çalışır

Airtame'i dahili ve misafir ağları gibi çeşitli ağ kurulumlarına kolayca entegre edin. Ethernet bağlantısı kullanmayı tercih ediyor musunuz? Çözümümüz ihtiyaçlarınızı karşılar.
 • Kurumsal ağ desteği (WPA2)
 • Hem 2,4 GHz hem de 5 GHz ile çalışır
 • Kolay Ethernet seçeneği
 • Ayrı VLAN'larda çalışır
Daha fazla ağ entegrasyonunu keşfetme Kurulumunuz hakkında sohbet edelim

Kullanıcı dostu uygulaması

Basit tıklama akışına sahip uygulamamız ile iş arkadaşlarınızla birkaç dakika içinde. Ağınızda yönetimsel kısıtlamalar varsa, Windows Konuk uygulamamız ziyaretçilerin Airtame kullanmasına da izin verir.
 • Her platformda çalışır
 • Ekran kılavuzu, kullanıcıları sizin için eğitiyor
 • Kütle yerleştirme (MSI)
 • Konuklar için Windows Misafir uygulaması
Toplu Dağıtım kılavuzu Airtame and Guests Ekrandaki bir kılavuz nasıl özelleştirilir

Airtame uygulaması herhangi bir cihazda çalışır

Uygulamalara git
Windows
Mac os işletim sistemi
Chromebook
iOS yerel uygulaması
Linux
AirPlay
Android yerel uygulaması

Basit dijital tabela ve gösterge panoları

Airtame'in ana ekranında özel bir görüntü, KPI kontrol paneli veya ekran kılavuzu görüntüleyin. Bu, akışta olmadığınızda bile ekranları kullanmak için harika bir araçtır. Airtame'in ana ekranına daha yakından bakın veya diğer dijital tabela servisleriyle

Gösterge tabloları

Kontrol panelinizin genel URL'sini Airtame'in ayarlarına ve gösterge panosu ekranlarınıza TV'de kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir.

Özel ekran kılavuzu

Kullanıcıları sizin için eğiten özel bir rehber oluşturun. Ekrana akış yapmaları gereken tüm bilgilerle, kullanıcıların IT yardımı için çağrı yapması gerekmeyecek.

Özel görüntüler

Yararlı bilgiler göstermek veya toplantı odalarınızı markalamak için özel bir resim yükleyin. İş arkadaşlarınız kişisel dokunuşları takdir edeceklerdir.

Stokta listelenen bir şirket olarak güvenlik son derece önemlidir ve Airtame'i ayrı bir VLAN kullanarak dağıtmaya ve AirTime cihazlarına hem dahili hem de misafir Wi-Fi ağlarımızdan erişmek için güvenlik duvarında kurallar koymaya karar vermemizin temel nedenidir.

Jørgen Staun Hansen, IT System Engineer, RTX

Hikayeleri kullan

Bu ofisler zaten Airtame ile başarılı
Şirketimiz her toplantı odasında bunlardan bir tanesini koyduk ve bizim ve ziyaretçilerimiz için ekranlara bağlanma sürecini çok basit hale getirdik.
Matthew Large

Amazon review

Harika bir ürün - konferans salonumuza aldık, böylece her zaman işe yaramayan gürültülü projeksiyonlardan kurtulabilirdik.
Joe J.

Amazon review

Harika ürün - kolay bağlantı. Profesyonel müşteri hizmetleri! Müşteri geri bildirimlerini ciddiye alıyorlar ve her zaman yeni veya daha iyi özellikler ekliyorlar.
Tom Sabourin

Amazon review