Lg Nortel Telefon Santrali | LG-NORTEL | Lg Ericsson Telefon Santralleri | Telefon Santralleri | Ofis Telefon Santralleri | Büro Santral Sistemleri | IP Ericsson Santral | Lg Nortel Telefon Sistemi | En Ucuz Telefon Santrali | En Iyi Telefon Santrali | Telefon Santral | Santral
Vodanet
   
LG ERICSSON  Haberleşme Sistemleri  
sas 

AriaSOHO IP

Digital IP Telefon Santralı
Dahili Abonelerde İster Analog Telefon, İster Digital Set Yada IP Telefon Kullan
Hemde Aynı Kart Slotunda İlave Yatırım Yapmadan
 
AriaSoho IP ofisinizin tüm haberleşme ihtiyaçlarına cevap vermek üzere Dünya'nın en büyük iki teknoloji firması olan LG-ERICSSON tarafından size özel olarak yüksek teknoloji ile üretildi.
LG-ERICSSON AriaSoho sistemlerinde uzmanlaşmış sayısal ve IP iletişim altyapısı, en son Digital Hybrid IP teknolojisi ve gelişmiş işyeri uygulamaları ile biraraya gelerek, sürekli değişen işyeri ihtiyaçlarınıza paralel çözümler sunuyor.
 
En Yeni IP Santral Uygulamaları
dsdr Robot Operatör Ve Telesekreter
Firmanızı arayanları size özel karşılama anonsu karşılar ve çağrılarınızı yönlendirir. Bünyenizdeki farklı organizasyonlar için farklı dış hatlara farklı karşılama anonsları ile kurumsal yapınıza katkıda sağlar. Ayrıca yerinde bulunmayan aboneler için Telesekreter özelliği ile mesaj bırakılabilir.
sas

sd

cr
vds TAPI Arayüzü
Çok yaygın olarak kullanılan CTI arayüzü TAPI sayesinde, abonelerin TAPI uyumlu yazılımları kullanabilmesi ve bu yazılımlarıkullanarak çağrı yapabilmesi sağlanmaktadır.
vvv Phonetage ( IP Softphone ) Telefon Yazılımı
Bilgisayar ve PDA için IP telefon yazılımıdır. Kullanıcı nerede olursa olsun güvenli bir şekilde dahili telefon abonesi olarak görüşme sağlamaktadır.
dfr ez-Phone PC Telefonu
Kişiye özel masaüstü gelişmiş çağrı yönetimi ile birlikte, SMS almak, SMS göndermek ve saklamak için kullanışlı bir arayüz sağlar.
asae ez-Attendant PC Konsol
Microsoft Windows işletim sistemi ile çalışan PC tabanlı operatris konsolu, gerektiğinde klasik operatris setinin yerini alabilecek iyi bir opsiyonel yazılımdır.
sfsd Entegre DECT Kablosuz Telefon Çözümü
Sisteme eklenebilecek olan baz istasyonlar sayesinde firmanız içinde telsiz telefonunuzun çekmediği yer kalmıyacak ve kablolu telefon kalitesinde kesintisiz görüşebileceksiniz.
sd Her Harici Hat İçin Süre Bazında Kısıtlama
Süre ölçerin zamanı dolduğunda, devam eden telefon görüşmesi otomatik olarak sonlandırılacaktır.
rtt Kontörlü Hat
Opsiyonel CMU  kartı ( Call Metering Unit ) ile birlikte çalışan bir özelliktir. Her bir abone hattına istenen harici görüşme süresi ( Kontör ) tanımlanabilmektedir.
eef SMDR
AriaSoho IP sisteminde yapılan aramalara ait çağrı kayıt faturalandırma bilgileri sistem hafızasında saklanabilir. ( 2000 Adet ) İstenildiğinde anda yazıcı çıktısı alınabilir veya bir PC'ye aktarılabilir.
aas LCR En Ucuz Maliyetli Hatta Yönlendirme
Yapılan harici aramaları en ucuz maliyetli hatta yönlendirmek için sistem otomatik olarak, tanımlanmış yön tablolarını ve işletim tipi tanımlarını kullanır.
se CLID Arayan Numarayı Gösterme
AriaSoho IP, harici hatlarda arayan numara bilgilerini (CLID) tespit eder ve bunu sayısal telefonun yanı sıra CLID uyumlu analog abone telefonlarında da görüntülenmesini sağlar.  
sd
sdf df r efr
LDP - 7224D LDP - 7208D LDP-DPB LDP-7248DSS
ds df ase aas
c
df fds sdfr ers
LIP - 7008D LIP - 7016D LIP - 7024D LIP - 7024LD
s sdf df g
c
sdfr sda ff fff
GDC-400H GDC-450H WIT-300HE WIT-400H
es asaa fff fff

sd

ISDN    WIFI    IP TELEFON   SIP    H323    CLID    VOIP    DECT   CTI    TAPI    SOFTPHONE    
IP SANTRAL     IP PBX     CALL CENTER     TELEFON SANTRALI     ROBOT OPERATÖR     VOICE MAIL     KAPI TELEFONU     KULAKLIK     HEADSET
LG NORTEL          LG ERICSSON          NORTEL          ERICSSON

alcatel, lg, nortel, lgnortel, lg, ericcson, lgericcson, karel, sys, lgn, oxo, omnipcx, omnipcx office, omnipcx enterprise, oxe, 4400, pra, isdn, dect, voip, sip, h323, ip telefon, call center, contact center, çagri merkezi, cagri merkezi, kulaklik, kulaklik, headset, telmax, siemens, gigaset, c590, as180, sl400, telefon, telefon santrali, telefon santrali, pbx, santral, ms48, ms48s, ms48c, ariasoho, aria soho, ipecs, ipldk, keymile, linerunner, yealink, snom, snomone, sip telefon, Microsoft, lync, ocs, microsotflync, 7224, 4029, 4019, 4039, 4068, 4010, 4035, 4020, 4008, 4018, 4028, 4038, sennheiser, plantronics, fortel, fct, alcatel lucent, swtch, qnap, veri yedekleme, nas, nvr, genesys, omni, call manager, cisco, ip pbx, teknik servis, ivr, robot operatör, 4070, pbxnsip, snom 300, snom 320, polycom, konftel, konferans telefonu, video konferans, görüntülü telefon, mg501, soundstation,
  QLD NT SA WA VIC TAS ACT NSW