Skype for Business’dan
Microsoft Teams’e

JABRA – MICROSOFT İŞBİRLİĞİ

Jabra, Microsoft ile uzun yıllara dayanan ve giderek güçlenen bir is birligi içerisindedir. Microsoft’un stratejik ortagı olan ve 10 yılı askın bir süredir onaylı ses çözümleri sunan Jabra, Skype Kurumsal’ı gelistiren essiz ürünler sunmaktadır.
Microsoft Teams uyumlu kulaklıklar

Skype for Business onaylı kulaklıklar, Microsoft Teams desteğide bulunmaktadır. Jabra mikrofonlu kulaklıklar Teams aramalarınızda ve toplantılarınızda da kullanılabilir ve yaptığınız Teams aramalarını kulaklığın üzerinden fiziksel düğmeler ile kontrol edebilirsiniz.
Microsoft Teams uyumlu konferans telefonu

Skype for Business onaylı konferans telefonlarının Microsoft Teams desteğide bulunmaktadır. Jabra USB konferans cihazları Teams aramalarınızda ve toplantılarınızda da kullanılabilir ve kullanılan her alanı toplantı odasına çeviren konferans telefonlarıdır.
Microsoft Teams için video konferans kamerası

Jabra PanaCast, tüm önde gelen görüntülü ve sesli konferans çözümleri ile çalışır ve Microsoft Teams onaylıdır. Ekibinize her türlü ekipman ile iletişime geçebilme rahatlığını sağlayın.

Jabra ile Microsoft çözümleri

Jabra, müsterilere Microsoft platformu ile kusursuzca entegre olan üstün kaliteli sesli iletisim çözümleri sunarak, Microsoft’un sesli iletisim deneyimini bir üst seviyeye tasır

ÜRÜN KATALOĞU

Jabra ürünleri tüm Microsoft ürünleriyle kusursuzca çalışır

Skype for Business’dan Microsoft Teams’e kadar Microsoft’un çesitli ürünleriyle uyumlu olan Jabra’nın mikrofonlu kulaklık ve hoparlörleri, kusursuz ve pratik bir kullanım sunmak üzere tasarlanmıstır.
Microsoft Teams,

online iletişimi kolaylaştırmak üzere tasarlanmış olup anlık ileti, online toplantı, sesli arama ve görüntülü arama gibi özellikleri tek bir çatı altında sunan entegre bir iletişim çözümüdür. Skype for Business onaylı cihazlar, Microsoft Teams ile de sorunsuz çalışabilmektedir. Jabra, Teams toplantılarınızı yüksek bir kaliteli ses kalitesi ile yapabilmenizi sağlayan çeşitli mikrofonlu kulaklık ve hoparlörler sunmaktadır.
Skype for Business & Teams

Teams, kullanımı kolay bir uygulama olup anlık ileti, sesli arama, görüntülü arama ve online toplantı gibi özellikler sunmaktadır. Jabra’nın sunduğu çeşitli kablosuz ve kablolu ofis kulaklıkları ve hoparlörleri, şirketinizde çalışanlar ve müşteriler ile yüksek kaliteli sesli ve görüntülü aramalar yapabilmeniz için Skype for Business ile kusursuzca çalışır.

Microsoft Teams Uyumlu Kulaklıklar

Jabra Evolve 20

Jabra Evolve 30

Jabra Evolve 40

Jabra Evolve 65

Jabra Evolve 75

Jabra Evolve 75e

Jabra Evolve 80

Jabra BIZ 1500

Jabra BIZ 2300

Jabra BIZ 2400

Jabra Engage 50

Jabra Engage 65

Jabra Engage 75

Jabra Evolve 65t


Microsoft Teams Uyumlu Konferans Telefonları

Jabra Speak 410

Jabra Speak 510

Jabra Speak 710

Jabra Speak 810Microsoft Teams Uyumlu Video Konferans Kamerası


Microsoft Teams ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40