Kablolu Kulaklık Seçenekleri


Jabra tarafından üretilen kablolu kulaklıklar QD (Quick Disconnect) bağlantı teknolojisi sayesinde ofis ortamında kullandığınız masaüstü telefonlara uygun bağlantı kabloları ile bağlanabilir. Uygun kablo seçimi sayesinde masaüstü telefon ile kullandığınız Jabra kablolu kulaklığınızı bilgisayar üzerinde yüklü ip telefon yazılımı (softphone) yada Microsoft Teams gibi uygulamalar ile birlikte kullanımı saniyeler içinde mümkündür.

Jabra Biz 1500
Duo / MonoJabra Kablolu Kulaklık

Jabra BIZ 1500, maliyet bilincine sahip çağrı merkezleri için giriş seviyesinde ekonomik bir profesyonel kablolu kulaklıktır. Arka plan gürültü önleme teknolojisi, her aramada müşteride daha profesyonel bir izlenim bırakmak amacıyla arka plan gürültüsünü azaltır.

Mükemmel ses

İstenmeyen arka plan gürültülerini nefes seslerini azaltan gürültü önleyici Air Shock mikrofonlar, gürültülü açık ofis ortamlarında kullanım için idealdir. HD Ses, yaptığınız görüşmelerde duyulan seslere canlılık kazandırır ve yüz yüze konuşuyormuş izlenimini verir.

Gün boyu konfor

Ergonomik tasarımlı çerçevesi, dolgulu taç bandı ve kulaklarınızı serin tutan süper yumuşak sünger kulak yastıkları ile gün boyu kullanım için tasarlandı. Taç banfdı ve mikrofon kolu, kullanımınıza uygun hâle gelecek şekilde ayarlanabilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Jabra Biz 2300
Duo / MonoJabra Kablolu Kulaklık

Jabra Biz 2300, hem tek hem de çift taraflı modellere sahip olup, üstün ses kalitesi isteyenler için geliştirilmiş hafif bir kablolu kulaklıktır.

Uzun ömürlü olması için tasarlanmış bir kulaklık

Yoğun bir çağrı merkezinde sağ kalabilecek şekilde tasarlanan Jabra Bir 2300, bozulan kulaklıkların sayısını düşürür, işinizin daha az aksamasını sağlar ve toplam sahip olma maliyetinizi düşürür.

• Takviyeli kablo, çağı merkezi ortamına dayanıklıdır ve ofis koltuklarının tekerleklerine, keskin objelere ve günlük kullanım sonucu oluşabilecek darbelere karşı korur.
• Mikrofon kolu, FreeSpin özelliği sayesinde kırılma riski olmadan 360 derece döndürülebilir.

Kullanıcılar için gün boyu konfor

Aşırı hafif ve mütevazi tasarım, kullanıcıların daha az yorulmasını ve yapılan görüşmelerin daha verimli olmasını sağlar.

• Mono versiyonu 49 gram ve çift taraflı Duo versiyonu 68 gram ağırlığındadır.
• Ayarlanabilir taç bandı ve mikrofon kolu ile en ideal kullanım için ayarlanabilir
• Ses seviyesinin ayarlanması, aramalarınızın sessize alınması ve daha fazlası kumanda birimi üzerinden yapılabilir
• PeakStop teknolojisi, aniden oluşan yüksek seviyeli sesleri kulağınıza ulaşmadan anında keser: 118 dB’den yüksek tüm sesler filtrelenir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Jabra Biz 2400 II
Duo / MonoJabra Kablolu Kulaklık

Jabra Biz 2400 II, üstün ses kalitesine ve konfora sahip, son derece dayanıklı bir cihaz isteyenler için geliştirilmiş, ultra hafif ve profesyonel bir kablolu kulaklıktır.

Daha kaliteli görüşmeler

Bir çağrı merkezi kulaklığının en önemli fonksiyonu, yoğun çalışma ortamındaki arka plan seslerini kesmek ve müşterinin sesinizi daha net duyabilmesini sağlamaktır. Jabra Biz 2400 II’nin birinci sınıf gürültü önleyici mikrofonu, arka plandaki gürültüleri yok ederek müşteriye daha iyi bir arama deneyimi sağlar.

Daha iyi ses

Yoğun bir iş ortamında çalışıyorsanız, müşterinizin sesini duyabilmeniz için üstün bir ses kalitesine ihtiyacınız olur. Ayrıca, işinize konsantre olduğunda müziğinizi HiFi ses kalitesinde dinlemek istersiniz. Jabra Biz 2400 II, bu iki özelliği de sunar.

• HD ses teknolojisi, karşı tarafı net biçimde duyabilmenizi sağlar
• Çevresel sesi azaltan hoparlörler sayesinde görüşmenize odaklanabilirsiniz
• Özel tasarımlı “air shock” arka plan gürültü önleyici mikrofon, görüşmelerde sıkça duyulan nefes ve patırtı seslerini filtreler.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


JABRA Kablolu Kulaklık Genel Özellikler
Kablolu kulaklıklar ofis ortamında tek tarflı ve çift taraflı kullanım seçeneklerine sahip kurumsal seviyede gürültü filtreleme özellikli mikrofon ve üstün HD ses kalitesi özellikleri ile profesyonel kullanım sağlar.
Jabra Kablolu Kulaklık Başlıca Özellikler
QD Quick Disconnect kablo bağlantı özelliği sayesinde tüm masaüstü telefon makinaları ile tam uyum sağlamaktadır. Ayrıca doğru kablo seçimi ile aynı kulaklığı cep telefonu ve bilgisayar ile de kolaylıkla kullanabilme imkanı sağlanır.
PeakStop teknolojisi, zarar verebilecek yüksek sesleri kulağınıza ulaşmadan anında keser. Bu özellik, ses seviyesini güvenli bir aralıkta tutar ve işitme duyunuzu korur.
HD Ses, gerçekçi ses kalitesiyle canlı görüşmeler yapabilmenizi sağlar. Hattın diğer ucundaki kişinin ne dediğini anlamaya çalışmak durumunda kalmazsınız
Takviyeli kablo; kablolar sorun çıkarmayacak şekilde takviyeli olarak üretilmiştir. Son derece dayanıklıdırlar ve günlük zorlamaların çoğu ile baş eder.
Air Shock mikrofon; mikrofon ağza yakın tutulduğunda, istenmeyen nefes sesleri de meydana gelebilir. Bu etkiyi azaltmak amacıyla, mikrofonu birçok küçük delik ile tasarladık ve iç bölüme bir kat sünger ekledik.
Konforlu Görüşmeler; hafif, ergonomik tasarımlı çerçeveler, yumuşak kulak yastıkları, ayarlanabilir taç bantları ve ayarlanabilir mikrofon kollarına sahip modellerimiz ile mükemmel uyumu yakalayın. Kulaklığınız gün boyu rahat bir kullanım sunacaktır.
FreeSpin; mikrofon kolunu, kırma riski olmadan 360 derece döndürebilirsiniz. Size en uygun mikrofon konumunu bulun.
Gürültü Önleyici Mikrofon; istenmeyen arka plan gürültülerini azaltır ve kalabalık, gürültülü ve açık ofis ortamlarında kullanım için idealdir.
Vodanet’den almış olduğunuz Jabra kulaklık ürünleri 2 yıl garantili olup tüm teknik destek talepleriniz için 0216 340 76 40 arayabilirsiniz
Kablolu kulaklık ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40